Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Имението Ветинари - Page 2 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Арианна Милер
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Брандън Борн
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Stella Rodston
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Имението Ветинари - Page 2 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 2 I_voting_barИмението Ветинари - Page 2 I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Имението Ветинари - Page 2 Darklightbanerche Имението Ветинари - Page 2 Lovebitescardp137268162 Имението Ветинари - Page 2 4 Имението Ветинари - Page 2 001zxd Имението Ветинари - Page 2 26823022
Нашите приятели
Имението Ветинари - Page 2 Minibanerx Имението Ветинари - Page 2 2mphoc0 Имението Ветинари - Page 2 122cdbb Имението Ветинари - Page 2 3290663Z Имението Ветинари - Page 2 1059039o Имението Ветинари - Page 2 3524244x Имението Ветинари - Page 2 Oofr Имението Ветинари - Page 2 3496915b Имението Ветинари - Page 2 Serenanatedream Имението Ветинари - Page 2 3543786L Имението Ветинари - Page 2 Stamps10 Имението Ветинари - Page 2 Losriosbanerche Имението Ветинари - Page 2 3754056W

 

 Имението Ветинари

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 3:14 pm

-Ще ме възбудиш отново!
Тя се бе надвесила над мен и с това,ме караше да се възбудя. Движеше се толкова леко върху него,че той постепенно беше готов за още.
-Имам няколко презерватива в чантата...
Казах като я посочих:
-Нека бъдем отговорни.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 4:07 pm

Ами ако това е целта?
Подсмихнах се палаво,исках да го имам пак и пак,докато не падна от изтощение,а с него определено ще е лесно.
-Не се притеснявай,пия хапчета за това,агентите ми искат да са сигурни,че скоро няма да се налага да излизам в майчинство!
Лицето му светна леко,а аз се изправих,не исках да оставам в тази стая,а да разнообразя остатъка от деня...наметнах един халат и тръгнах по коридора пред смаяния му поглед!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 4:37 pm

Възбуди ме и стана,прехапах устна,като взех една кърпа и се наметнах. Колкото да не вървя натупорчен през цялата къща. Последвах я бавно,като всеки път като я хващах умело се откопчваше и ме водеше на къде.
-Хей не бягай!
Хванах коланчето на халата но се изхлузи:
-Искам да махна този халат.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 4:42 pm

Харесваше ми как сменяше физиономиите си докато вървеше след мен.Тъкмо да ме хване и успявах да се измъкна и да се засмея леко
-Явно престъпниците които гониш не могат да бягат ,защото ако ги преследваш както правиш с мен едва ли си заловил много. - това разбирасе бе шега,не исках да го засегна,а само да се посмеем.
Стигнах втората спалня с висящото легло,като дете обожавах тази стая,защото се люлеех,а когато срещнах Харис тя бе първото място което изплува във фантазията ми с него
-Ами свали го,но първо ме хвани!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 5:03 pm

-Ами не всеки беглец ме възбужда така и е толкова влудаващо секси.
Влязохме в една стая с висящо легло:
-Оу да не стане някой инцидент!
Казах но е приближих,пъхнах ръце в халата като докопах невероятното и тяло:
-Влудяваш ме!
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 5:07 pm

-Айде сега оправдавай се
Засмях се когато ме настигна в стаята и видя леглото.Наистина не бях сигурна дали би го издържало,но какво пък и да паднем щеше да е забавно,а не инцидентно както той спомена.Приближи се до мен и пъхна ръка под халата ми,при допира на ръцете му тялото ми настръхна отново,бях готова отново да го имам за себе си,но не така лесно отново
-Ти мен също!Желая те от деня в койтоте видях на площада!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 7:13 pm

Повдигнах я ,като при отъркването,хавлията ми падна.
-Хитруша...
Носех я към леглото,което се залюля,когато я оставих на него. Но не се качих. Оставих я да лежи,погалих гърдите и корема и. Преминах през нежното и цвете,като я погалих. Наведох се и впих устни,между бедрата и,като отпивах от сладките и сокове. Тя се извиваше и люлеше леглото. Станах облизвайки се,като отново проникнах в нея и извих като някой лъв. Отново бях вътре и това невероятно ми хареса. Леглото се люлееше при всеки тласък.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 8:15 am

Той ме повдигна и кърпата му падна,отново бе готов за мен и аз се засмях.Прегърнах го и го целунах когато ме нарече хитруша
-Само аз? Признай си и ти го искаше-още в киното
Оставиме на леглото,но не дойде при мен,малко ме разочерова докато не премина с ръка по тялото ми,тръпката премина по него,скоро ръката му премина и по цветето ми,не можех да не реагирам,да не се извия,а леглото се залюля.Най-малко очаквах устните му да се окажат на мястото на ръката му,усещането бе невероятно,затварях очи за дасе насладя на палавите му устни,а когато проникна отново извиках,беше нереално хубаво.Бях се хванала за веригите за да се задържа на едно място и да му дам това което иска...
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 2:38 pm

Беше се хванала за веригите,за да мога да проникна все по навътре в нея. Но все пак леглото се люлееше,а аз се страхувах да се кача на него,за да не се стоварим на земята. Хванах я за талията,като я придърпах към мен. Задвижих се малко по бързо,като се наслаждавах на красивото и тяло,погалих нежно краката и ги хванах за колената,за да не висят във въздуха.
-Изкусителка...
Наведох се и я целунах страстно,но целувката стана много дълга,което не бе лошо.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 3:32 pm

Все още се страхуваше да се качи на леглото,а аз продължавах да се държа за веригата.Той бе в мен и ме даряваше с невероятно удоволствие,любеше ме лудо,хванал талията ми и ме придърпа към себе си,а послле и краката ми за да не видят .Дарявах го с целувки,езика ми се преплете с неговия в луд танц
-Прелъстител!
Засмуках кожата на врата му за да му оставя и аз белег!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 3:52 pm

Изстенах когато ме засмука,това ме влуди безумно много,толкова много,че се покатерих на леглото и се задвижих по лудо и страстно в нея. Толкова дивашки,че не можех да се спра. Леглото безумно скърцаше и се люлееше,все едно бяхме в облаците. Все едно се любехме на облак. Като изключим звука,чуваше се ужасно едва ни издържаше.
-Май ще паднем от облака!
Казаха аз но не ми пукаше,за нищо на света нямаше да спра.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 3:56 pm

Това което направих го влуди още повече,покатери се на леглото и се задвижи още по-лудо в мен,страстта му преливаше ,заразяваше ме.Нито ац нито той можеше да спре това чувство което ни завладя от първия миг.Леглото скърцаше под тежестта ни,но веригите бяха здрави и бях сигурна,че ще ни издържат
-Няма да паднем от облака,този облак ще ни издържи!
Но дори да станеше нямаше да е лошо,напротив,щеше да е невероятно да се озова под него на пода.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 4:05 pm

Движех се лудо,толкова ми харесваше това усещане. Ненаситно ми беше,защото от дълго не го бях усещала,целувах я непрестанно. Исках да усещам това чувство. Толкова страстно се движехме,че не веригите не издържаха,а тавана и се откъснаха парчета хоросан от тавана и се оказахме долу на земята. Като едно парче ме сафартоса по главата. И се оказахме на земята. Не бе силен удар,а и бях усещал по силни неща. Бях твърде дебелокож. Просто я защитих да не я удари нещо:
-На това му се вика екстремен секс.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 4:08 pm

Беше ненаситен ,движеше се лудо,не се откъсваше от мен .Целуваше ме лудо,захапваше устните ми,даряваше ми наслада ,но под тежестта му все пак веригите не издържаха и от тавана се откъснаха парчета и се оказахме на земята,бях под масивното му тяло и нищо не ме удари,но удари него.При падането извиках името му силно и се засмях
-Екстремен и влудяващ!Добре ли си ? - попитах все пак
Тялото ми още трепереше от страст и от усещането на леглото над пода.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 4:47 pm

-Да добре съм.
Казах аз,най-много да имам цицина,след това но никак не ми пукаше. Удоволствието не бе спаднало,макар разсейването. Задвижих се в нея отново бързо и невероятно. Движех се и я хапех по врата но внимателно,за да не оставам още следи по красивото и тяло.
-Ти ми действаш,като наркотик.
Казах и продължавах да се движа влудяващо.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 4:50 pm

Успокоих се когато каза,че е добре,все пак не беше малък и едно падане не би го спрало да продължи играта.Така и стана,той продължи да се движи в мен,страстта ни бързо се върна,дори с повече сила заради адреналина от падането.Хапеше нежно кожата на врата ми ,а аз стенех името му отново и отново
-Господи,подлудяваш ме!
Влудяващото му движение щеше да ме доведе до нов разтърсващ оргазъм!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 4:56 pm

Оргазъма я връхлетя,а аз едва успех да се изконтрулирам инстинктивно да изляза но не успях и я изпълних цялата. Извиках от удоволствие,защото това бе разтърсващо и уникално невероятно.
Дишах диво и лудо,гледах я с безумна страст,като впих устни в нейните,за да се насладя още повече:
-Съжалявам не успях да...
Казах накъсано но не довърших нямах въздух да говоря.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 5:00 pm

Това което се случи с тялото ми беше ново,диво и неописуемо,извиках силно и ако не бяхме сами вероятно стаяа вече щеше да е пълна с персонала ,но за щастие нямаше никой.Секунди след това усетих и неговия оргазъм,беше също неконтрулируем,дори самия той извика от страст и ме изпълни цялата,не бе успял да излезе от мен,но това най-малко ме притесняваше.Харис ме гледаше с страст в очите , безумна неконтрулируема,ао не бе притеснен че е свършил в мен сигурно би ме взел отново
-Казах ти няма проблем,пазя се! - отговорих накъсано и аз - Господи,невероятен си знаеш ли?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 5:31 pm

-Не не ти си невероятна,само ти се бе престрашила.
Целувах я отново,като я галех нежно:
-Само ти можеш да ме изкушиш така,не знам дали съзнаваш но ти си ми перфектна. Все едно съм намерил скъпоценен камък.
Само тя бе идеалната:
-Не знам дали съзнаваш но цялата ми сексуална страст,ще се излее върху теб,не съм бил така с жена от 5 години.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 5:37 pm

В момента говореше пълни глупости
-Едва ли само аз,но щом казваш
Продължаваше да ме целува,да ме гали,да говори колко съм идеална,а не бях.
-Искам да съм искушението ти днес,утре докато не ти омлъзна!Но не съм скъпоценене камък Харис,всеки има недостатъци и аз също
Исах да се излее,исках да ме люби така диво всеки ден,още сега отново,аз също бях насъбрала доста
-Тогава го направи,излей всичката си страст в мен,имаме цялата нощ ,целия ден,а ако поискам и цялата седмица,само го пожелай
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 7:28 pm

-Искам го безумно го искам и няма начин да ми омръзнеш. Ще го направим във всяка стая,ако трябва.
Наведох се към ухото и:
-Щом е с теб няма да ми омръзне.
Не бях просто прехласнат и влуден по нея,а просто безпаметно влюбен. Преминавах с ръка по красивите и форми:
-Желая те още от киното но ме беше страх,повечето жени се отказват още в началото.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 10:10 am

Когато го каза бях безумно щастлива,бях на път да се влюбя в него.
-Тогава оставаме сами за цялата седмица
Когато се наведе към ухото ми тялото ми отново потрепери,отново го желаех.
-Не говори така,може и да ти омръзне!
Което нямаше да допусна,когато аз исках нещо го имах и задържах докато не ми омръзне на мен,а той трудно би ми омръзнал
-Не разбра ли ,че аз не съм като повечето?
Изправих се и го хванах за ръката
-Гладна съм!След такъв екстремен секс имам нужда от подкрепа!
Задърпах го към кухнята като се бях загърнала с една хавлия,той също!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 2:21 pm

Отправихме се към кухнята,като ми се искаше и аз да похапна,защото бях много гладен. Взех една ябълка от една фруктиера и я загризах:
-Знаеш ли иска ми се да намажа сметана върху тялото си.
Потрепнах с вежди,като отгризнах от ябълката:
-Я ми кажи като актриса ако имате секс сцена наистина ли го правите.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 2:27 pm

Исках да съм ябълката в ръцете му,отново да усетя жарите устни по тялото си.Минах зад плота и отхапах парче от една диня,обожавах я, а сокът и потече по устните ми когато пожела да се намаже със сметагана
-Това със сметаната може да се уреди!
Засмях се хитро и го погледнах когано ме попита за работата ми и секса
-Не!Не го правим наистина,имаме специални костюми с телесен цвят,които създават илюцията ,че сме голи..нима ревнуваш?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 2:39 pm

-Е,все още не но,ако снимаш филм,ще завиждам,че някой друг,целува и докосва красивото ти тяло,а аз не.
Приближих се да я целуна,като облизах сока от динята. Беше много сладка целувка,дръпнах я за коланчето на халата:
-Глупаво е да те ревнувам но не ми харесва мисълта някой друг да те докосва.
Погалих я,преминавайки през косата и.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:16 pm

-Той ще докосва плата ,не мен,а и ти имаш тялото ми,властваш над него и ще го правиш когато и колкото пожелаеш
Харис бе до мени ме целуваше отново като облиза сока от динята който потече по мен,след което дръпна колана на халата
-Не е глупаво,значи че имаш чувства към мен - което ми харесваше,не само аз бях на път да се влюбя в него,а и той в мен - влудяваш ме с този допир
В главата ми се въртяха мисли,виждах го как ме притиска в плота,как отново ме обладава както горе!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:33 pm

Без да свалям халата само с ръка се шмугнах вътре,като докоснах бедрата и. Първо съвсем малко я погалих,за да потрепне но след това проникнах с пръсти. Исках да си поиграя и да я накарам да ме помоли.
-Влюбвам се безумно в теб. Толкова харесвам всичко в теб,още щом те видях за първи път,ме подлудяваш.
Засмуквах я по врата и нежно движех пръстите си,харесваше ми как стенеше,колко бе възбудена:
-Подлудяваш ме!
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:40 pm

С ръка леко отмести халата без да го сваля и погали бедрата ми,послесе насочи към нежната ми част и ме накара да потреперя и проникна с пръсти.Навярно искаше да ме подлуди,да ме накара да го искам.
-Аз вече съм влюбена,напълно си ме обсебил,от мига в който се появи
Смучеше кожата ми,притисната в тялото му,това тяло което подлудяваше всяка фибра на моето тяло.
-Желая те! - но и той щеше да ме иска,прокарах ръка по неговото тяло,като насочих ласките си към мъжествеността му,щях също да го накарам да крещи
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:51 pm

Ръката и се спусна към мъжествеността ми,като я услови с ръката си. Това ме накара да потрепна и да изстена:
-Кар...оу...харесва ми да ме докосваш така.
Признах си аз,сякаш викайки нейната дързост.
-Иска ми се да го направим тук на плота,толкова ли ще е лошо,да те обърна,да надигна халатчето и да проникна в теб?
Ръцете ми се двиежеха по бързо,исках да я побъркам,както и себе си с това,какво ми се искаше да и направя.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:57 pm

Стенеше ,извиваше се в ръцете ми и нашепваше името ми
-Харесва ли ти ? Тогава ще получиш ощ и още , само най-доброто за теб!
Ускорих движението на ръката си,докосвах го по цялата дължина,дарявах го с ласки които биха побъркали всеки.
-Това което искаш не е невъзможно,а и няма нежда да го казваш,сами с ме до края на седмицата,а тялото ми е твое,можеш да правиш каквото искаш с него!
Казах едва,защото пръстите му ме подлудяваха,накъсваха всяка дума,това ми харесваше,но сега бе мой ред.Успях да се измъкна от тях и да се наведа до нивото му,да го поема с устни и да го накарам да извика ,да се подпре на плота от жулание да има това което устните му само намекваха!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 5:10 pm

Не очаквах да го направи но когато го пое,залитнах назад и се опрях в барплота. Движеше се по цялата му дължина,като ме накара да извикам от удоволствие. Не издържах повече надигнах я като прихванах ръцете и,не бях груб,а малко властен и решителен. Обърнах я,като надигнах халата и проникнах в нея. Толкова диво и лудо,прихванах я за любовните дръжки и се задвижих. Да бъда толкова навътре в нея,ми действаше толкова лудо. А,тя беше толкова тясна също,както първия път.
-Кар... о Кар...
Виках името и,като обезумял,чувствах се като диво животно но толкова дълго не бях с жена,че ме подлудяваше.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 5:16 pm

Вдигна ме и хвана ръцете ми,не очаквах така бързо да се предаде на ласките ми,преобърна ме -бе леко властен,но не и груб,но това ми харесваше.Проникна в мен с див огън,държеше ме леко и движеше лудо телата ни опряни в студения плот,но какво по хубаво от това.Цялата къща бе на разположение,всяко място имаше своята романтика,а той бе като дявол.Крещеше името ми докато навлизаше в мен,докато му караше да стена,да викам и да желая да го докосна
-Мъчи ме!Влуди ме ! -молех го,исках да ме подлуди още и още,да не поискам друг,но и той да не пожелае друга
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 5:30 pm

Движех се по диво,като я придърпах към мен и я целувах диво и лудо. Тя се извъртя към мен,аз не спирах да се движа. Беше още по тясно проникването от преди,което ме накара да извикам диво,дишах като някое животно. Просто бях обезумял,погубил ума си по нея:
-Ще полудея!
Извиках но не можах да се сдържа повече и се опасявах,че свърших преди нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 6:29 pm

Беше невероятно,той бе страстен див и не ме оставяше да си поема дъх.
Извъртях се ,а новото проникване беше експлозия,неконтрулируема страст и жар
-Това искаме!
Усетих как свърши преди мен,но това не беше лошо напротив,невероятно бе
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 8:48 pm

-Но ти остана не задоволена,не бива да се уча така да свършвам преди теб.
Целунах я дишах лудо и се чувствах засрамен:
-Не ми се е случвало от дете да свършвам преди...
Въздъхнах и я целунах:
-Да се погрижим ли и за теб?
Ръката ми се спусна между бедрата и.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:58 am

Хареса ми как се засрами,че е ме е оставил незадоволена
-Беше хубаво,не се притеснявай!
Целувката беше невероятна,извинителна,но и страстна,сега щеше да се погрижи за мен,за ме задоволи,а аз това и чаках.Жадувах за устните му,за докосването му
-Погрижете се господине!
Ръката му се спусна към бедрата ми,предчувствах какво ме очаква,за това затворих очи и го оставих да действа!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:17 pm

Повдигнах я на барплота,наведох се и насочих устните си с бавни целувки към прекрасните и бедра. Нежно преминах с език,като ръката ми също беше так и я даряваше с ласки. Бях горд да я докарам до екстаз,защото аз така грубо я изпреварих. Не трябваше да правя така.
Движех се вкусвах от сладките и сокове,толкова бе сладка,
-Кар...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:29 pm

Озовах се на барплота с разтворени крака,а мъжа който ме докарваше до лудост само с поглед сега го правеше с устни.Бях се подпряла на ръце и го наблюдавах как се двии умело там долу,а аз само се наслаждавах,стенех силно,бях като обезумяла от това което ми причиняваше
-Харис!
Можех да го правя безспирно с него,точно това и възнамерявах следващите дни!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:59 pm

Не и оставаше много когато докопах нежната и точка. Започна да се извива и огласи цялата кухня с прекрасни стонове. Не престанах продължавах докато не я накарах до края. Когато се сви и изстена от удоволствие,ми беше ясно,че е получила оргазъм. Надигнах се облизвайки се и я целунах:
-Невероятна моя!
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:02 pm

Това което се случи с тялото ми,това което изпита беше уникално и той го постигна само с устни.Беше изключително и беше само мое.
Надигна се и ме целуна целия в соковете ми,беше забавно и сладко
-Ти си невероятен,нямам думи за това което направи току що!
Никой до сеа не ми бе докарвал подобен оргазъм,всъщност това беше първия от многото такива,бях сигурна в това!
-Искаш ли да си починем?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:35 pm

-Нужно е да си починем малко!
Погалих я по кръста,като я спуснах от барплота,който бе ужасно мокър.
-Видя ли какво си направила?
Засмях се аз,като потрепнах с вежди:
-Ще ме оставиш кости и мускули,ако продължим с тоя див секс,а и май ще строшим всички стай!
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 11:33 am

Засмях се на думите му,ной не можеше да остане кожа и мускули дори седмици безспирно да го мъчех така
-Аз ли го направих? - физиономията ми бе не винна- Сам го направи мили,с твоите ласки
Потръпването на веждите му ме влудяваше,опитваше да ме дразни ,но това не ставаше така лесно
-Не се тревожи за стаите!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 4:32 pm

-Добре радвам се,че не се притесняваш,защото май имам цицина.
Усмихнах се и преминах с ръка по главата си:
-Трябва да измислиш нещо от което да ми мине по бързо.
Притиснах я към мен,не беше защото искам секс,макар и да можех пак. Просто ми харесваше да я чувствам и да усещам:
-Но мисля,че ще измислиш нещо много хубаво.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 4:35 pm

-Имаш цицина?
Той кимна и ме притегли към себе си,не търсеше секс,не макар и двамата да моехме отново,просто ме прегръщаше и това ми допадаше
-О ,ще измисля и още как
Весела нотка се разнесе с гласа ми,какво ли можех да измисля за да му мине по-бързо?
-Какво ще кажеш да сложим лед на цицината и да се пъхнем в басейна,за да ти направя масаж,за да се отървеш от болката от падането на леглото?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 4:49 pm

-Защо просто не ми направиш един масаж,да ми мине.
Целунах устните и,като я придърпах към мен:
-Макар че не знам как ще успееш да натиснеш дебелата ми кожа и мускули.
Засмях се:
-Така де аз съм доста старичък вече.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 4:52 pm

-Само масаж?Сигурен ли си?
бях доста учудена,кой бягаше от удоволствието да го поглезят в басейн и то сам сами в огромно имение..
Новата целувка разпали отново огъня в мен,но се постарах да го потуша и да му обърна внимание
-Не си стар,още повече кожата ти не е дебела,ще се справя,не ме подценявай
Той се извърна,а аз започнах да масажирам врата и гърба му,нежно натисках на всякъде,на места усилвах натиска,виждах как се отпуска в ръцете ми
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 4:58 pm

Не можеше да натисне достатъчно,за да прави пълноценен масаж но аз не исках и повече,ако исках щях да ходя на масаж. Но Кар ме отпускаше,защото ръцете и ме докосваха и ми доставяха невероятно удоволствие.
Обърнах се към нея,като я вдигнах и тръгнах към моята стая,която след този ден вече нямаше да е много моя. Защото исках да съм всяка вечер с нея. Оставих я на леглото и легнах по корем,като я оставих да седне върху мен и така да не се надига за да ме масажира:
-Не е нужно да натискаш просто нежно ме гали.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 5:10 pm

Обърна се към мени ме погледна нежно,беше достатъчно да ме разтопи.Вдигна ме и ме понесе към стаите,влязохме в неговата,бялата просторна стая която беше близо до моята,сега вече вероятно щях да прекарвам повечето време в нея.Легна по корем на леглото,а аз се настаних отгоре,не искаше да натискам а да го галя,но аз имах друга идея,изправих се и стъпих върху него с крака,така масажа щеше да е по приятен,а и аз се забавлявах да си играя с него ,само да не паднех,но така или иначе щеше да ме хване....
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 5:39 pm

Качи се на мен с малките си крачета,беше и забавно,за аз щях да умра от кеф,защото сега можеше да натисне. Въздишах от удоволствие,а тя се смееше. Все пак не се мърдах,за да не падне. Не исках да се удари. Имах едно на ум и щях да я хвана,ако падне. Но беше стабилна и не мърдах. Въздишах от удоволствие:
-Кар вълшебно е възбиждаш ме!
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 6:14 pm

Усещах как въздишаше от удоволствие,с цялата тежест на тялото си успявах да направя нещо за него.Но повече го възбуждах от колкото да го отпусна и да си почине.
-Не искаме да се възбуждаш,а да се отпуснеш!
Продължих да се движа по гърба му,но той помръдна и залитнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Ветинари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Ветинари
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имението "Diamond"
» Имението "Капоне"
» Имението на Бернини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Жилищни зони-
Идете на: