Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Имението Ветинари - Page 4 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Арианна Милер
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Брандън Борн
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Stella Rodston
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Имението Ветинари - Page 4 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 4 I_voting_barИмението Ветинари - Page 4 I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Имението Ветинари - Page 4 Darklightbanerche Имението Ветинари - Page 4 Lovebitescardp137268162 Имението Ветинари - Page 4 4 Имението Ветинари - Page 4 001zxd Имението Ветинари - Page 4 26823022
Нашите приятели
Имението Ветинари - Page 4 Minibanerx Имението Ветинари - Page 4 2mphoc0 Имението Ветинари - Page 4 122cdbb Имението Ветинари - Page 4 3290663Z Имението Ветинари - Page 4 1059039o Имението Ветинари - Page 4 3524244x Имението Ветинари - Page 4 Oofr Имението Ветинари - Page 4 3496915b Имението Ветинари - Page 4 Serenanatedream Имението Ветинари - Page 4 3543786L Имението Ветинари - Page 4 Stamps10 Имението Ветинари - Page 4 Losriosbanerche Имението Ветинари - Page 4 3754056W

 

 Имението Ветинари

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:41 pm

-Да не си като другите,ти си моята Каролина в която съм лудо влюбен и ако не бе толкова рано бих ти казал,че те обичам неописуемо много .
По дяволите думите бяха изречени но наистина ги чувствах и не ми пукаше,ако ще ме заболи след като съм ги казал но просто нямаше да си струва ако ги държах в себе си. Толкова много исках да съм с нея,че за никоя не се бях тревожил така,не бях ревнувал и не бях прегръщал така. Надявах се тя да го усеща.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:56 pm

-Твоя съм докато ме искаш
Тогава ми каза,че ако не е рано би казал,че ме обича.Погледнах го изненадано,не само аз го мислех,той също и го каза макар и не в прав текст.Подскочих не биваше,той можеше да не ме иска след като разбере за Брандън,макар да нямах нищо общо с него и бизнеса му още го криех.Седнах до него и се замислих,не знаех какво да направя,но не му бе сега момента той щеше да реши,че аз не изпитвам същото за това се обърнах и се хвърлих в прегръдките чу,целунах го диво,исках го сега не исках да мисля за другото
-Не е рано Харис,не е рано

Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:01 pm

След като се отдръпна не знаех,какво става дали не бях сбъркал,когато се обърнах,тя ме прегърна силно. Целунах я нежно и след това казах:
-Обичам те безумно!
Казах аз в ухото и с най нежния глас,който бе възможно да имах. Повдигнах я като я върнах отново върху мен.
-Харесва ми да те усещам.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:04 pm

Последвалата нежна целувка ме отнесе от мислите за мафията,а ми върна спомените от последните дни с него и всичката страст която ми дари само за няколко часа
-Обичам те!
Усмивката му беше повече от ясна,повдигна ме и отново бях върху него,бях щастлива,той бе обичаше и желаеше,друго не исках.Прокарах език по гърдите му,по врата и до устните
-Обожавам да те усещам,да ме любиш като луд
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:18 pm

-Желанието ти веднага може да бъде изпълнено.
Казах и скоро се намираше под мен,а аз само с един тласък вече бях в нея. Ръцете ми отдавна знаеха пътя по тялото и,кожата и като сатен ме влуди. Задвижих се по бързо,като нямаше да спра да я любя докато и двамата не стигнем до края. Хванах крачетата и и ги овързах за стоят близо до тялото ми. Ръката ми се спусна през гърдите до бедрата и,докато се движех,я стимулирах още,исках да я задоволя на макс,да не съжалява за това,че е с мен,да не мисли за друг. Целувах диво устните и,а те бяха толкова сладки и розави,езика ми се заиграваше с нея:
-Свърши заради мен... Направи ми това сладко удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:23 pm

Пламъчето в очите ми и бързината на реакциите му ме изумяваха всеки път.Отново бях под него ,а той с един тласък навлезе в мен.Ръцете и на двамата знаеха какво да правят,докато неговите се движеха по бедрата и тялото ми,моите караха кожата му да трепери при всяко малко докосване,на места пусках ноктите си,но леко за да не го боли.Краката ми бяха увити около него и го притискаха в мен,устните ни не се откъсваха.Темпото което налагаше ме влудваше,искаше всеки път да ме подлудява,искаше да свърша за него
-Твоето желание е заповед господине
Извих тялото си под него,за да засиля усещането и да го предизвикам да ме довърши
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:32 pm

Отдаде ми се напълно,бях невероятно изумен,как послушна ме слушаше този път. И това ми хареса,хареса ми да е отдадена на това да и доставя небивало удоволствие. Толкова ми харесваше да свършва,да чувам нежните и стенания,как ме присвиваше,когато свърши. Задвижих се по бързо,ръката ми още я стимолираше но я махнах,хванах я за дупето,за да я задвижа по бързо и насочих устните си към гърдите и,за да си играя безпощадно с тях. Гледах я не откъсвах очи от нея. Но бе много близко до оргазъма но бе много скоро исках още да и се порадвам и малко да я измъча,точно толкова близо спрях. И я целунах,тя не можеше да повярва какво бях направил гледаше ме леко изумено:
-Не сега красавице още малко....
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:36 pm

Стоновете му ме побъркваха,стимулираха желанието ми,а движенията и игрите му напълно ме омайваха.Всяка част от мен попиваше аромата му,всеки тласък ме водеше по близо до края който той жадуваше.Той забърза движението си,ръката му смени местоположението си,реши да ми помогне като ме задвижи леко,а езика му безпощадно се заиграс гърдите ми,продължавах да се извивам под него ,бях близо и го усещах когато той спря и ме цебуна,бях изумена,какво правеше той
-Любов моя не ме мъчи!
Дишах учестено,тялото ми бе мокро,а сетивата заглушени
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:42 pm

-Добре мила няма повече обещавам!
Казах аз успокоително,целунах устните и,за да подплатя думите си с още жестове.
-Знаеш ли ужасно ми харесва да те вкусвам,твоя аромат ме подлудява. Действа ми,като афродизиак...
И беше напълно правилно исках да я обладая диво. Хванах я само за дупето и без повече приказки се задвижих в нея,диво и лудо,толкова лудо че и аз бях способен да свърша в нея. Добре,че пиеше хапчета,защото ако не пиеше до сега щеше да бъде бремена,толкова пъти бях свършвал в нея,че дори не ги помнех,а презервативите отдавна бях само спомен,отидоха още първата вечер.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:46 pm

Моето момче знаеше как да ме направи щастлива,не ме остави да го моля много,целуна ме и се задвижи отново в мен
-Ти си моя афродизиак
Не каза нищо повече,просто ме стисна за дупето и се задвижи,беше като луд,вкусваше опиата на устните ми,погледа му бе замъглен като на див звяр който очакваше да изяде плячката си.Имах късмет с хапчетата иначе щях сигурно вече да съм бременна,не че щешеда е лошо,но бе рано за подобни мисли...Бях близо до края и Харис също,усещах го
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:01 pm

Само още няколко диви тласъка и двама бяхме диво свършили. Дишах диво телата ни бяха мокри от страст от дивото ни сливане.
-Красавице моя!
Целунах я отново,като целувах врата и:
-Това никога няма да ми омръзне...
Каза,като отново я целунах. Още не бях излязъл от нея,исках да усетя пристягането и пулсациите и:
-Кар...
Простенах и след това излязох,легнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:13 pm

Беше ненаситен и ненадминат,с мощен тласък доведе и двама ни до ново невероятно усещане което предизвика силни конвулси в тялото ми.Извиках за пореден път,но той не се отдели от мен,не излезе веднага
-Никога няма да ми омръзне -повтаряше го,но ле истина - На мен също мили мой
Целуваше ме нежно преди да излезе от мен,стенеше името ми,а това ми харесваше страшно много
-Обичам те Харис!Не искам да те загубя заради нещо или някого,не го допускай
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:20 pm

Погледнах към нея погалих лицето и:
-И аз също мила моя!
Целунах я,като се надигнах:
-Искаш ли да излезем някъде на вечеря или на вън?
Не знаех дали няма да е проблем,ако я видят с мен,аз нямах нищо против но все пак:
-Проблема е че ако работя под прикритие не трябва никой да знае,за мен и не е хубаво да ме заснемат с теб. Знам,че звучи отвратително но не исках да прозвучи така.
Погалих я нежно:
-Ако някой разбере,че си моята любима може да те отвлече,а тогава сигурно ще побъркам света.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:24 pm

Той беше невероятно мил и въпреки,че бе полицай имаше нежна страна,дори ръста му беше на груб мъж,но не той беше мил нежен
-Да,да излезем!
Но се притесняваше да го видят с мен,това бе най-малкия проблем обаче.Не се страхувах от нищо
-Никой в Неапол няма да ми посегне!
Бях сигурна в това,познавах Брандън и знаеха какво приятелство ни свързваше и едва ли някой би посегнал на негова близка,освен враговете му,но не вярвах да има
-Бъди спокоен! - не исках да го лъжа,но не знаех как да му го кажа
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:31 pm

-Страх ме е,в Ню Йорк дори близките банди могат да овлекат някой без да му пука.
Погалих я нежно:
-Просто не искам да пострадаш но иначе искам да се похваля на целия свят,че си с мен.
Намигнах и нежно:
-Кога каза,че са ти снимките утре ли?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:34 pm

-Но сега си тук и колкото и да не обичам града,не биха ми посегнали,в противен случай ще стане страшно
Исках да му намекна,но той бе опиянен от това и не ме чуваше,може би беше по-добре да не знае
-Мога да се пазя мили,имам и охрана,но не прибягвам до тях
Може би щеше да се наложи,но щеше да е в по-късен етап,само ако той е под прикритие
-Снимките са след 4 часа,имаме време да се разходим
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:37 pm

-Добре нека да отидем и да хапнем имам нужда от хубаво хапване. Станах,още бях гол но смятах да си ударя един душ преди да се облека:
-Искаш ли да с изкъпеш с мен!
Това до някъде бе страна идея но все пак,щеше да е хубаво и невероятно.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:43 pm

-Да хапнем?Идеята ми харесва,но трябвада ти търсим място с американска храна
Казах исе засмях,не знаех до колко е свикнал с чужда храна,но аз определено трябваше да спра с нея ,не че маратоните които правехме не стигаха за да стопя мазнините
-Искам разбира се
Скочих след него и го натиках в банята!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 2:35 am

Оставих я да ме натисне в банята да ме доближи до стената и сладките и ръце и тяло да се опре в моето. Придърпах я към мен ,като целунах сладките и устни но се разсяхме и забравихме за какво в същност сме тук.
-Би било хубаво да пуснем водата...
Казах аз палаво и минах пред нея,като оставих първите капки студена вода да паднат върху мен,за да се укротя и свестя малко:
-Първо ти мен ли ще натъркаш или аз първо теб?
Веждите ми отново потрепнаха,намека беше че взема ли сапуна ще се заиграя много зверски.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 6:55 am

Харис ме остави да го избутам в банята и отново се заиграхме,в мига в който докопах устните му не знаех къде се намирам
-Да я пуснем
Все пак някой се сети защо влязохме вътре,мина пред мен и първите капки се спуснаха по тялото му,щом водата го покри отново се напрегнах,защо ми дейставше така
-Има ли значение
Попитах като леко се засмях
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:40 pm

Поклатих глава и казах:
-Добре тогава по желание...
Засмях се и взех гъбата и малкия сапун натърках го докато се образува хубава пияна. През цялото време я гледах,защото предвкусваше,че гъбата ще мине нежно по нея:
-Обърни се с гръб към мен и затвори очи.
Исках да се отдаде на усещането да я докосвам,тя го направи послушно и гъбата минаваше нежно през тялото и,а усещаше дъхът ми в ухото си и как нежно и нашепвах някакви сладки думи.
-Хубаво е нали?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:52 pm

Обърнах се с гръб към него предвусвайки нежнте му докосвания с гъбата по тялото ми.Чувах нежните думи които ми шептеше в ухото като на малко дете
-Прекрастно е!
Обърнах си е му взех гъбата от ръцете,насапонисах я отново и я прокарах по огромното тяло което стоеше пред мен ,обожавах го,да го докосвам,да му доставям удоволствие
-Заиграхме се отново
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 8:47 pm

Гледах я като омагьосан от нежните и движения и от напираща в мен възбуда,която скоро нямаше как да се скрие. Не откъсвах очи,по едно време каза нещо но хванах гъбата и я махнах от ръцете и:
-Докосни ме отново моля те!
Целунах отново устните и:
-Ще имаш ли нещо против да се заиграем още малко?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 1:46 pm

Харис явно не ме чуваше защото не ми отговори,а само ме гледаше,беше развълнуван,явно и отново възбуден и щеше да си проличи скоро.Взе ми гъбата от ръцете и със съвсем невинен и молещ глас помоли да го докосна.Вдигнах ръката си и погалих бузите му,после се спуснах към устните,по врата и гърдите му,свалих ги по кръста му и надоли към нарастващата му мъжественост.Харесваше ми как кожата му настръхваше под пръстите ми,а лицето му светна
-Нямам нищо против да си играем цял ден и цяла нощ
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 3:55 pm

-И аз обичам да си играеш с мен цяла нощ и цял ден.
Усемихнах се но изстенах защото сладките и ръце се движеха и ме влудяваха. Мъжествеността ми вече показа пълния си капацитет и играт бе прекалено навътре и определено,щяхме още един час върло да се зайграем:
-Да задвижи я по бързо!
Исках сега да ме възбуди и да ме подразни още,за да я взема с дяволско желание. Да проникна в нея:
-Колкото повече ми даваш толкова повече искам.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:52 pm

Обожавах да виждам желанието му,а игрите бяха удоволствието което ми липсваше.Задвижих ръкта си по-бързо както той искаше,в ръцете ми той стана огромен,но не можеше да ме изплаши и Харис го знаеше ,доказах му го не веднъж.
-Значи трябва да ти давам все повече
Надигнах се и го целунах като тялото ми се долепи до неговото
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:57 pm

Щом се надигна я хванах за кръста и я дигнах,а после я прихванах за дупето опрях я за студената земя,а тя уви ръце около врата ми. Беше много лекичка,а сега лицата ни се бяха изравнили. Нямаше дрехи така,че можех да проникна в нея диво и да я обладая отново. Само с едно бавно движение,за да усетя,колко стегната беше. Въздъхнах от удоволствие:
-Оу,по дяволите обожавам това първо проникване.
Погледнах я с див поглед,като отново впих устните си в нея:
-Толкова топла,толкова тегната,толкова перфектна. Все едно милиони балончета минават по ведните ми и ме карат да претръпна от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:09 am

Хвана ме и ме вдигна на ръце,опря ме в стената ,а аз го обгърнах с ръце.Явно излизането щеше да се отложи доста,нямахме дрехи и можеше да не се бавим с отстраняването им.Както и очаквах той проникнав мен диво,лудо и поглъщащо,беше взрив на две тела,а водната струя засилваше усещането ми
-Обожавам всеки тласък с който ме караш да летя
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 11:26 am

Движех я,бе ми толкова лека,почти колкото едно перце. А може би аз бях прекалено силен,та не я усещах. Вдигах повече от 100 килограма на загрявка,а тя беше къде къде по лека. Целувах нежното и копринено вратле и я дарявах с още и още сладки тласъци и целувки:
-Обожавам те невероятно много.
Казах още веднъж и простенах. Цялата баня се изпълни със стенания и нежни викове. Обичах да чувам нейните невероятни стенания.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 3:21 pm

Държеше ме с такава лекота,сякъш бях перо в ръцете му.Той беше така огромен,силени мъжествен,че още не вярвах че е само мой,а с всичката тази сила беше толкова нежен и деликатен,че направо се учудвах.Целуваше ме нежно про врата и ме даряваше с насладата която ме опияняваше като наркотик,моя наркотик
-Обичам те!
Цялата баня се огласяше от стоновете и виковете ни,а аз опряна в стената се движех с него възможно най-силно
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 4:36 pm

Тези думи ме побъркаха,толкова разтуптяваха сърцето ми и толкова мио харесваха,че я разцелувах още повече и тихо шепнех на всяка целувка:
-И аз теб!
Движех се в нея,водата се стичаше по телата ни и ни караше да се възбудим още повече. Взимах доза от това но исках още и още. Не след скоро и двамата свършихме бурно,аз отново се излях в нея но още я държах. Обичах да съм в нея още малко след,като свърша. Не бе времето за това но дори и да не пиеше хапчета,вече нямах нищо против да имам и дете от нея. Но сега бе прекалено рано и за връзката,а и за кариерата и. Оставих я на земята,като този път поне за 5 мин. Щяхме да се кротнем:
-Кар мислех за нещо,не знам до колко хапчетата са сигурни за поредпазване но ако нещо се случи,не се бой да ми кажеш. Ще решим проблема заедно,знаео че може да разчиташ на мен и винаги бих ти помогнал. Не съм такъв човек да те оставя.
щЦелунах леко устните и ,като се наведох и я гледах в очите. Не исках да се притеснява за каквото и да е.
-Нали красавице моя?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 7:27 am

Явно думите ми го караха да щурее ,разцелува ме отново дива и жадно като нашепваше ,че и той ме обича.Бях щастлива да го имам до себе си,секса с него беше невероятен,той беше полицай и винаги щях да съм в безопасност и това беше предимство.Ускори малко движенията си ,като ме притискаше повече в себе си от колкото в стената,скоро в банята се разнесе вик на удоволствие -и двамата бяхме свършили,Харис отново се изля в мен и остана за малко ,явно много му харесваше,но после каза нещо за което не бяхсе замисляла
-Не мисля и да крия от теб,ако съм забременяла,това би било най-голямото щастие,но е рано и за двамата.Отностно хапчетата ще има съд,ако не действат,давам много пари за тях!
Той ме целуна леко,щеше да е щастлив сигурно да има дете
-Да любими мой
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 7:46 am

-Радвам се красавице моя.
Целунах нежно сладките и устни,притиснах я до мен и това ми бе достатъчно. Толкова силно я обичах,че нямаше да и позволя да тъжи.
-Хайда да се обличаме,преди отново да ти налетя.
Веждите ми отново потрепнаха и я целунах,като отново я притиснах към стената:
-А,знаеш че ми е нужно много малко.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 8:45 am

Харис отново ме притисна в стената и ме целуна,малко му трябваше за да налети отново ,за това го избутах от себе си с много усилие,защото определено не му се искае да ме пусне въпреки думите му.Влязох в стаята,но за излизане ми трябваха дрехи ,а не парцалите пръснати из стаята
-Отивам да се облека
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:38 pm

-Добре да дойда да ти помогна?
Тя поклати глава,като бе знак,че явно няма да е за сега много добра и няма да е много да е много добра тази идея да и помагам. Оставих я да се облече,като аз самия облякох един панталон и една бяла риза,наметнах сакото,а ризата оставих леко разкопчана. Днес нямаше да слагам вратовръзка,щях да си ходя неглиже:
-Готова ли си красавице?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:41 pm

Да и той сенадяваше да ми помогне и пак да се заиграе,няма как да стане,поклатих само глава и отидох в стаята си,надянах едни дънки и една тенска леко небрежна дори ми бе малко широка и падаше от рамото ми.Върнах се при Харис и той бе готов,харесваше ми как бе оставил ризата си разкопчана
-Готова съм,явно и ти,та къде отиваме мили?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:53 pm

-Не знам ти познаваш града но от сега да ти кажа не ям спагети,е ям но ще се освиня брутално,а не бива да ме виждаш още в такова нелепо омазване.
Притиснах я до мен,беше красива:
-Невероятна си знаеш ли?
Целунах я и се усмихнах.
-Нямам търпение да те видя на снимките.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:59 pm

-Никой не ти е казал,че отиваме да ядем,ако си гладен ще приготвя нещо преди да тръгнем?
Притисна ме в себе си отново,това нямаше да ми омръзне,но ако го оставех да се заиграва нямаше да излезем никога и щях да закъснея за снимките
-Има време,първо ще се разходим преди да отидем на снимки
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:03 pm

-Нека излеем още не съм гладен,а после след снимките,ще идем да хапнем?
Предложих аз но ако скоро не излезехме,щях да я награбя отново,а тогава просто нямаше да се излиза:
-Хайде мила,защото ще изгориш още веднъж.
Притиснах я до себе си:
-Действаш ми само с поглед.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:06 pm

Добре щом не е гладен тръгваме,взех си чантата,но той отново ме притисна
-Тръгваме,отиваме към плажната ивица за малка разходка,а от там към залива за снимките
Знаех,че ако не тръгна ще изгоря,но и той ми действаше като опиат
-Ставаме двама,за това върви преди аз да ти налетя
Забутах го към гаража за да вземем колата

пп:Пиши някъде из плажовете
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:09 pm

Прибрахме се но тя искаше да ми наготви,прегърнах я:
-Хей не е нужно да ми готвиш,не искам да го правиш ако не ти харесва,готвиш невероятно но все едно издевателствам над теб. Толкова си красива за да стоиш в кухнята.
Целунах сладките и устни,като я пуснах:
-Както решиш,ако искаш,ще хапнем пица.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:14 pm

Обожавах да готвя ,но не го правех заради ангажиментите си,а сега имах и муза
-Обожавам да го правя мили,просто нямам време,а ти си ми музата ,казах ти,че това и ме възбужда
Притиснах се в него,целунах го когато тръгнах към кухнята,в хладилника имаше какво ли не,но се чудех какво да му сготвя.Реших все пак да му направя нещо италианско,но с лек намек,имах спагети сметана,сирене-за това му направих спагети със сметанов сос!Щом излязох от кухнята бях в брашно и сметана
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:26 pm

Стоях в гостната и я оставих да се развихри,гледах телевизия,а в кухнята се чуваше само разно дранчене. Когато спря и излезе от кунята,бе цялата в брашно и сос. Засмях се,като се приближих към нея:
-Ей сръжение водиш кухнята.
Имаше сос по бузката,като преминах с езиче по него,и с мнение,като на експерт казах.
-Мммм сметанов сос за спагети,още по вкусен е когато го облизваш от жива чинийка.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:31 pm

Посрещна ме с шега,но и тя ми допадна,хареса ми да го видя в къщата си,на дивана да ме чака и да вечеря с мен ,в моята кухня
-Да ,борих се със соса
Доближи се и облиза соса от бузата ми,тялото ми потрепери,хареса ми и неговата реакция,на експерт
-Позна,яденето е готово,можете да се настаните господине,вечерята ще е сервирана след минутка
Само се качих да се преоблека
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:49 pm

Седнах на масата,като сипах в чиниите и я изчаках да дойде. Беше в красива рокля. Станах и като кавалер,дръпнах стола,за да седне,като бутнах стола,за да се приближи към масата,застанах до нея и налях вино в чашата. Целунах устните и:
-Желая ви приятен апетит,чаровна госпожице.
Казах го с завидно удоволствие,след това седнах до нея,взех чашата и я поднесох към нея:
-За какво,ще ни е наздравицата?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:52 pm

Реших роклята да е нещо красиво и лесно за сваляне.Облечена в нея,а Харис се държа като истински кавалер.Дръпна ми стола за да седна,наля вино в чашата ми
-Благодаря господине,на вас също господине
Целувката му беше невероятна
-За нас,за плана ни и дано се измъкнем живи
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:01 pm

-Да дано се измъкнем и дано нищо повече да не ни раздели.
Докоснаха ни се чашите,а после и устните ни,като целувката бе доста гореща и завладяваща. Отдръпнах се с усилие и каза:
-Ако продължим така,ще мина направо към десерта.
Казах закачливо,като взех вилицата,за да опитам от спагетите. А,те бяха просто невероятни:
-За бога готвиш божествено!
Казах аз,като взех нейната вилиза,навих спагета и я понесох към устата и:
-Позволи ме да те поглезя и да те нахраня.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:11 pm

Харесваха ми намеците му,с него бях готова да мина не на един десерт,не че не бях приготвила и такъв.
-А искаш ли да го видиш?Отново има сметана?
Харис взе вилицата ми,искаше да ме нахрани,а аз нямах против,наведох се към него и поех спагетите които бе навил на нея
-Хм...обожавам да ме глезиш така
Скоро бяхме приключили с основното,а аз взех десерта
-А това е за десерт
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:20 pm

Засмях се но не такъв десерт ми бе е ума,бях леко разочарован но се усмихвах:
-Имах предвид да оближа сметаната от живата си чиника.
Казах го палаво,за да не звучи мраснишки:
-Така де!
Взех с лажичката и я облизах,беше сладко:
-И с това си се справила перфектно.
Аз изядох бързо моето но тя още се бавеше,преди да бутне лъжичката,дръпнах чашката и станах от масата:
-Ще ти давам по една лъжичка за целувка.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:25 pm

Десерта го разочарова,но и на него не отказа,напротив
-Тя те чака горе любовнико
Опита се да замаскира изказването си,но разбрах намека му
-Благодаря!Радвам се да ти угодя
Прехапах устна при първата лъжичка,Харис беше бърз с хапването,но аз исках да го измъча,но се изправи и ми предложи сделка
-Целувка-лъжичка и връзка,какво ще кажеш
Целунах го диво и развързах първата връзка на роклята
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Ветинари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Ветинари
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имението "Diamond"
» Имението "Капоне"
» Имението на Бернини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Жилищни зони-
Идете на: