Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Централният плаж - Page 2 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Арианна Милер
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Брандън Борн
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Stella Rodston
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Централният плаж - Page 2 I_vote_lcapЦентралният плаж - Page 2 I_voting_barЦентралният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Централният плаж - Page 2 Darklightbanerche Централният плаж - Page 2 Lovebitescardp137268162 Централният плаж - Page 2 4 Централният плаж - Page 2 001zxd Централният плаж - Page 2 26823022
Нашите приятели
Централният плаж - Page 2 Minibanerx Централният плаж - Page 2 2mphoc0 Централният плаж - Page 2 122cdbb Централният плаж - Page 2 3290663Z Централният плаж - Page 2 1059039o Централният плаж - Page 2 3524244x Централният плаж - Page 2 Oofr Централният плаж - Page 2 3496915b Централният плаж - Page 2 Serenanatedream Централният плаж - Page 2 3543786L Централният плаж - Page 2 Stamps10 Централният плаж - Page 2 Losriosbanerche Централният плаж - Page 2 3754056W

 

 Централният плаж

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 11:10 am

Това определено беше голям шок. Явно тя беше нечия мафиотска дъщеря,без дори да знае:
-Няма да я пусна!
Казах аз,като хванах ръката и. Щях да жертвам живота си дори без да знам,че мога да се спася. Но истината беше тази,че я обичаш ужасно много.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 11:16 am

Погледнах мъжа изненадано
-Не! Никой нищо не ти е отнемал,нямаш дъщеря от майка ми
Харис не бе готов да ме пусне,явно реши,че той говори за мен,но не бе така,аз не бях дъщеря на този мафиот
-Грешиш Каролина,имам дъщеря и тя стои пред мен,но едно ченге си мисли,че ще ме спре да те взема..
-Лъжеш,знам идеално кой е баща ми и въпреки,че ме прати тук,ме обича.
Знаех една история,майка ми е имала нещо с мафиот и едва не е загинала,но не е имала дете от него
-Ти си бил!Едва не си я убил,а сега идваш да търсиш нещо което не ти принадлежи,дори да е чакала дете от теб,не съм аз
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 11:26 am

По дяволите къде ми е пистолета. Ножа ми се криеше в джоба,още щом успея да до доближа щях да го наръгам. Давам мило и драго за един пистолет. По дяволите да се....
Псувни в главата ми но нямаше много време:
-По добре се разкарай...
Казах аз хванах я за ръката:
-Тя е с мен,а за бащинство е прекалено късно.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 11:29 am

-Не се ежи момко,аз решавам кога и за какво е време,сега сте на моя територия и ако пожелая Каролина идва с мен и ти нищо не можеш да направиш
Харис стискаше ръката ми,не искаше да ме пусне,но и аз нямах намерение да ходя където и да било
-Първо-не си ми баща,второ няма да дойда стеб нито сего нито никога,остави ни на мира и не заплашвай нито мен,нито него или ще разбереш коя е Каролина Ветинари
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 11:35 am

Дано този се раскараше иначе бе набелязан от полицаите. Щях да го намеря и такъв разпит щях да му пусна,че едва ли някой щеше да го познае. Бях способен на това.
-Върви си...
Извъмжах отново,просех си коршум но определено го правех всеки път.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 1:32 pm

-Не мисля,че си в състояние да заплашваш младежо
Мъжът пристъпи към Харис,но той дори не трепна , стиснах ръката му, сърцето ми се свиваше
-Хайде мила,защо мислиш си тук? Защо носиш фамилията Ветинари?
Замислих се защо носех фамилията на мама,а не на баща ми,но сега не исках да говоря с този мъж
-Защото аз пожелах!фамилията принадлежи на майка ми и на рода й,не на теб!И остави приятеля ми на мира!Върви си
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 8:36 pm

Щях да му прережа гракляна,прокрадвах леко и бавно ръката си,за да го искарам но още криех това,че крия нож. Чаках го да се приближи на солидно разтояние:
-Повярвай ми аз съм този,който ще бъде най-лошият ти враг,ако тя си тръгне от тук.
Нямаше си идея с кого щеше да се захване,ако дори с пръст я докоснеше. Бях готов да я защитя на всяка цена.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:30 am

Видях че Харис стискаше нож,не биваше да се кара с този мъж,не исках да пострада
-Тя ще си тръгне полицайче и ти няма да я спреш,защото сама ще го пожелае..
Да бе той вярваше ли си,нямаше нищо което да ме накара да си тръгна от Харис,да оставя дома си и работата си
-Забрави,не можеш да ме принудиш,сега ни остави на мира
-Вече знаеш коя си Каролина,следващия път сама ще ме потърсиш миличка
Мъжът се обърна и тръгна,стиснах ръката на Харис и едва не паднах,това ми дойде като гръм от ясно небе
-Той лъже,не съм негова нали,не съм?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 12:53 pm

Обърнах се и я целунах,притиснах я до мен:
-Не може,вярвам ти,следващия път,ще го застрелям.
Притисках я към мен:
-Ще наема полицейска охрана да те пази,не бива този да те приближава повече.
Погледнах в очите и,тя трепереше цялата.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:01 pm

Харис ме прегърна и целуна,притисна ме в себе си,беше невероятен,доре не се усъмни в мен
-Ти си невероятен,не се съмняваш в мен изобщо,но няма да ти позволя да се замесваш.Ако го убиеш може би цялата мафия ще ни погне
Той искаше да ме охранява с полиция,но и това не би помогнало
-Не!Този мъж едва не причини смъртта на мама преди години,преди да се родя,сега не искам и аз или ти да пострада!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:07 pm

-За бога,тогава се махаме от тук и заминаваме в Аляска,там всички се познаваме,не може пиле да префръкне без да знаем.
Погалих я отново по бузата:
-По дяволите не мога да позволя да се доближи още един път до теб.
Бях готов да умра за нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:25 pm

-Не,не мога при първата спънка да се махна от тук,знам,че не исках да съм тук в началото,но тук е кариерата ми,работата във фондацията
Можех да се справя с това,без да наранявам никого,без да се налага да се стига до спорове и убити
-Ако говоря с него,просто да изясня това,ще ни остави на мира!Ако е истина че съм му дъщеря не би трябвало да ме нарани,нито теб
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:52 pm

-Не знам но бих направил всичко,за да те защитя. Не искам да имаш нищо общо с мафията,и дано не си негова дъщеря,да се разкара и да те остави намира.
Целунах я отново:
-Ако не собственоръчно,ще го убия,знам как да изляза чист от това.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:56 pm

-Знам и аз не искам да имам общо с мафията,никога не съм искала и ...
Трябваше да му кажа,сега беше момента въпреки,че рискувах да го загубя исках да съм искрено с него
-Мили аз ...когато дойдох тук като дете се запознах с едно момче,бяхме непрекъснато заедно,стана като мой брат,защитаваше ме,споделяхме си,когато се върнах преди седмици го видях отново,но беше различен,разбрах че се занимава с .... нечисти сделки...
Замълчах ,зачаках реакцията му,преди да му обясня всичко
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 2:02 pm

Отдръпнах се,за миг,погледнах я неудомяващо:
-Имаш общо с мафията,и някакъв мафийот ти е приятел. Кажи че се шегуваш моля те.
Засмях се малко лунатично,не можех да повярвам,че има нещо общо с мафията:
-Моля те...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 2:07 pm

Дръпна се,очаквах го
-Остави ме да ти обясня и тогава ако искаш си тръгни
Молеше ме да не е истина,как исках да не е
-Когато разбрах той също ме помоли да го разбера,че не е имал избор,но знаеше какво мисля аз за мафията,знаеше,че ненавиждам тези хора от дете,че заради тях загубих семейството си.Казах му че не искам да го виждам,да не ме търси,не мога да му простя,че е скрил от мен.Не ме е търсил от тогава,но знам че бди над мен,още тогава ми каза,че винаги ще има негови хора край мен за да ме пази! Това е,нямам общо с бизнеса му,но ще те разбера ако си отидеш,обичам те Харис,но няма да те въвличам в това!
Очите ми се насълзиха,бях сигурна ,че ще си тръгне ! Обърнах се ,не исках да виждам как го губя
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 9:15 pm

Не можех да повярвам,че за това кратко време,се бях намесил в интригите на мафията. И то дори не бях на работа,сигурно,ако бях нямаше да видя нищо. Но я обичах исках да съм с нея. Сърцето ми се свиваше:
-Кар знаеш,че ако приятелят ти е в мафията,рано или късно,аз ще го заловя. Или той,ще убие мен...
Приближих я бавно погалих я по раменете:
-Не съм сигурен,че искам да ти причиня тази болка,да загубиш или любим или приятел.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 6:32 am

Обърнах се и го погледнах
-Знам,че това може и да се случи и не искам да загубя теб!Той .... казах му какво мисля за това което прави,казах му че не искам да го виждам.
Харис ме погали по раменете,чувствах се сигурна,болеше ме че не му казах по-рано
-Исках да ти кажа по-рано,но не знаех как,страхувах се да не те загубя
Гледах го в очите, не исках да се съмнява
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:07 pm

-Вярвам ти Кар но...
Прегърнах я всичко бе толкова объркано.
-Ако искаш,ще правиш бизнес от Ню Йорк или Майями,бързо ще те вземе някоя агенция,нека се махнем от тук.
Искаше ми се да избягаме от тук.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:13 pm

Той ми вярваше,но не искаше да остане тук,а не знаеше какво ще стане ако избягаме
-Това няма да помогне,ще ни намери дори на края на света.Намерил е мама в Англия,ще намери и мен Харис
Притиснах го до себе си
-Ти върви,по добре да си в безопасност,не искам да пострадаш,а знам че ако си с мен ще те наранят,предпочитам да страдам,че си далеч,а не че си мъртъв!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 2:49 pm

По дяволите,къде ми отидоха,мечите и плановете,а по дяволите за първи път се влюбвах така,че не можех дори да си помисля да я напусна. Това ми носеше прекалено много бола,и то не неописуема. Луда и дива болка. Сърцето ми заби лудо,все едно,щеше да се пръсне:
-Не мога Кар не мога да те оставя. Бог ми е свидетел,че не бих могъл дори една минута без да те докосвам или да чувам гласът ти. Не съм във състояние да те оставям дори това да е рисковано за мен. Предпочитам да умра и да те обичам,да бъда с теб,от колкото да съм далече от теб.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 2:55 pm

Харис ме гледаше,в очите му имаше болка,имаше ярост,не знаех какво ще направи или каже.Тогава заговори,каза,че не може да си отиде от мен,не може да ме напусне
-Аз също не мога далеч от теб,няма да ми е лесно,но ще намеря начин да ни измъкна от това,но ще понесеш ли да съм дете на мафиот Харис,ще можеш ли да си с мен ако е истина.Защото познавам историята на майка ми и е много вероятно той да е прав!Аз..също не мога да го повярвам,не искам да е така,но може и да е факт.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 2:59 pm

-Стига ми ти да не си такава,и да не се месиш в неговите работи,аз рано или късно,ще намеря начин да го затворя.
Приближих я погалих я нежно по бузата:
-Мила моя не мога,престъпвам всичко,всичките си морални цености,само да бъда с теб и съм готов на всичко.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 3:04 pm

-Как си го помисли? Никога няма да бъда част от мафията,няма да се занимавам с делата му или с каквито и да е нечисти сделки
Знаех и че дори да го поиска от мен,няма да се замесвам
-Ще трябва да ме убие ,но няма да ..сетих се.аз мога да ти помогна да го затвориш
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:31 pm

-Още по добре,трябват ни солидни данни с който да можем да го заловим информаторите винаги умират.
Трябваше да го направя,щях да вложа всичко,за да не я докопа:
-Време ли е да се прибираме или искаш да минем да хапнем преди това?
Бях уморен,а сигурно и тя.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:39 pm

Знаех си,че идеята ще му допадне,само трябваше да накарам този мъж да ми повярва и да го предам на полицията
-Този път няма да умре никого,само той ще влезе в затвора
Усмихнах се и го прегърнах
-Можем да хапнем в къщи,ще приготвя нещо и ще хапнем пред телевизора или.... -погледнах го палаво - в леглото!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:52 pm

-Дай да се приберем и да поръчаме пица. Не искам да готвиш,не си ми слугиня.
Обгърнах я с ръце,като я целунах и оставих отново на земята:
-А и двамата ще си починем.
Дръпнах я внимателно:
-Някой от твоите филми ли ще гледаме?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm

Пица?Обичах пица,но той шегува ли се
-Знам,че не съм ти слугиня,но обичам да готвя за теб,а и е романтично и ...мен ме възбужда
Той ме прегърна и тръгнахме към имението
-Ако искаш и от моите,все ми е тая
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Централният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Централният плаж
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Околностите на града :: Плажът-
Идете на: