Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Централният плаж 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Централният плаж I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Централният плаж I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Централният плаж I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Централният плаж I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Централният плаж I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Централният плаж I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Централният плаж I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Арианна Милер
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Брандън Борн
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Stella Rodston
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Централният плаж I_vote_lcapЦентралният плаж I_voting_barЦентралният плаж I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Централният плаж Darklightbanerche Централният плаж Lovebitescardp137268162 Централният плаж 4 Централният плаж 001zxd Централният плаж 26823022
Нашите приятели
Централният плаж Minibanerx Централният плаж 2mphoc0 Централният плаж 122cdbb Централният плаж 3290663Z Централният плаж 1059039o Централният плаж 3524244x Централният плаж Oofr Централният плаж 3496915b Централният плаж Serenanatedream Централният плаж 3543786L Централният плаж Stamps10 Централният плаж Losriosbanerche Централният плаж 3754056W

 

 Централният плаж

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:44 pm

Централният плаж DSCN2556

Тук винаги има много хора и никога не е скучно.Но ако предпочитате спокойна и самотна обстановка,това не е вашето място.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Паула Фиодале

Паула Фиодале


Брой мнения : 6
Join date : 06.07.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:25 am

Реших да отида на плаж,времето беше много хубаво и реших да се възползвам от хубавото време. За това взех чантата с плажните неща. Сложих си хавлията,съблякох се по бански и се намазах с плажно маслко. Бях бяла,като сиренце типична неаполитанка.
Обърнах се по гръб и се загледах в едно модно списание. Набелязвах какво да си купя след обяд,като се върна от плажа.
Звъна телефона беше една колежка искаше ми записките. Казах да си ги вземе от къщата,на бюрото са и икономката,ще и ги даде. Затворих и отлистих на следващата страница.
Върнете се в началото Go down
Джейк Остин

Джейк Остин


Брой мнения : 6
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:33 am

Времето беше много хубаво а в къщи нямаше какво да се прави реших да се поразходя до плажа обух си шортите и излязох.Започнах да тичам бях запуснал тренировките наскоро.Скоро стигнах и плажа видях едно момиче да седи само и да чете някакв списание.Отидох до нея и я попитах:
-Извинете може ли да седна до вас?-Нямаше други места наоколо беше препълнено с хора.
Усмихнах се чаровно и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Паула Фиодале

Паула Фиодале


Брой мнения : 6
Join date : 06.07.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:36 am

В първия момент не осъзнах какво ме пита,защото бе много сладък,после казах едно стеснително:
-Да може...
Като се съсредоточих да гледам списанието но не ми се получи особено. Притесних се от неговото присъствие. Беше странно до мен да стой момче,не че бях обратна,бога ми не но това беше странно. Опитвах се да се прикрия с списанието или да се направя на много заинтригована.
Върнете се в началото Go down
Джейк Остин

Джейк Остин


Брой мнения : 6
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:42 am

-Няма от какво да се притесняваш не хапя....много.-Засмях се и се се излегнах на хавлията си като се загледах в небето в никакъв случай нямаше да погледна слънцето не исках да се разкихам пред дамата.
-Аз съм Джейк..приятно ми е.-Казах като подадох ръката си към нея.
-А дамата която седи до мен е..?-Попитах и се усмихнах чаровно.
Беше хубава млада дама не беше стара давам и 18-19 години.
Върнете се в началото Go down
Паула Фиодале

Паула Фиодале


Брой мнения : 6
Join date : 06.07.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:46 am

-Паула приятно ми е.
Държах още списанието,като се здрависах с него. Беше силен,красив и чаровен. Не знаех дали е добър но се надявах да е такъв,защото бях уязвима,бях по бански и бюста ми бе доста голям,като за толкова малко момиче като мен. Дръпнах ръката си и казах:
-Хубаво е времето...
Е беше тъпо но само за това се сетих.
Върнете се в началото Go down
Джейк Остин

Джейк Остин


Брой мнения : 6
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:49 am

-Да хубаво е,но то бе засенчено то дамата до мен.-Смигнах и и се усмихнах.
Наистина беше хубава а и бюста и беше голям.
Мръсни мисли нахлуха в главата ми,но бързо ги прогоних не можех да си позволя да се възбудя пред дамата.
Погледнах я право в очите и се засмях те засияха.
Върнете се в началото Go down
Паула Фиодале

Паула Фиодале


Брой мнения : 6
Join date : 06.07.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:00 am

Имаше много хубав смях,а очите му блестяха. Обърнах се и се изправих,като погледнах към морето,беше много хубаво и сякаш те примамваше да се топнеш:
-Мерси за комплимента!
Казах аз тихичко и го погледнах,а той беше невероятно силен.
-Често ли идваш тук или просто се възползваш от времето.
Ставах по разговорлива.
Върнете се в началото Go down
Джейк Остин

Джейк Остин


Брой мнения : 6
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:09 am

Усмихнах се:
-Ами не рядко идвам тук,но ако се навъртат хубави дами тук ще идвам по-често.-Засмях се и я погледнах и и смигнах.
-Ами ти идваш ли тук често ?-ПОпитах и се засмях.
Не знаех какво да я попитам,но с нея ми беше забавно от доста време не се бях запознавал с хора попринцип бях депресиран от загубата на родителите си.
Върнете се в началото Go down
Паула Фиодале

Паула Фиодале


Брой мнения : 6
Join date : 06.07.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:15 am

-Не,най-често уча,уча Социални дейности...
Или харча на татко парите но реших да не му казвам това,за да не ме помисли за някоя глупава глезла. Отново се изчервих от комплимента му не бях свикнала,не бях но тези не бяха,за да ми се подмажат,а бяха искрени.
-А и съм много бяла за чест посетител.
Обърнах се към него и се усмихнах:
-Влиза ли ти се в водата?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 7:24 pm

Тръгнахме по централния плаж нямаше много хора,защото бе почти залез. Бях я хванал за ръката не я стисках силно но пък си я дръжах:
-Хубаво е тук,ще взема да остана за по дълго тук.
Казах аз и я погледнах:
-Стига ти да ме искаш още обаче.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 7:30 am

Все пак решихме да отидем на централния плаж,след края на разходката щяхме да сме стигнали до мястото на снимките,които нетипично щяха да са вечерни.И слава богу нямаше да съм по бански иначе лошо се пишеше на организаторите ми.Харис ме държеше за ръка и дрънкаше глупости
-Ако още те искам ли?Шегуваш ли се,няма да те пусна дори да свършиш хиляди пъти работата си,да те викат,да ти предлагат каквото и да било,аз няма да те пусна
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 1:08 pm

Погледнах я бях учуден но и много радостен от това което чух. Тя не искаше да ме пусне:
-Ау,щом не ме пускаш няма.
Всички ни гледаха,малкото хора,който бяха тук,я гледаха и се чудеха сигурно,защо е с този великан. Усмихнах се защото тя си бе моя и не ме засягаше,какво си мислят те:
-Нали няма да си по бански?
Попитах аз любопитно,защото ако беше,щях да гледам на кръв,всеки който се доближи до нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 1:29 pm

Учуденото изражение не ме изненада,явно не очакваше до толкова да съм влюбена в него,че да не допусна да си отиде от мен.Хората ни гледаха ,но на мен не ми пукаше,бях свикнала с клюки и погледи,тогава Харис ме попита с какво ще съм на снимките
-С дрехи мили,няма да съм с бански,как мислиш вечерни снимки и аз гола,няма да се съглася
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 1:35 pm

-И аз също няма да се съглася!
Казах и я погледнах,а веждите ми потрепнаха:
-Само жени могат да те пипат,ако си по бански.
И пак не бе гаранция,че няма да ревнувам до смърт:
-Няма да правя нищо но погледа ми,ще бъде смъртоносен,а и а това не нося пистолет,да не стане някоя беля.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 1:46 pm

Всъщност нямаше да се вслушат в неговите възражения,но за това пък той можеше да ги убеди
-Само жени са там мили,освен фотографа,но той няма допир до мен освен чрез обектива,а и снимките са за няма и половин час
Хубаво бе,че остави пистолета си,но само до някъде,опасявах се да не стане нещо,в този град редовно нападаха кого ли не
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 1:51 pm

-Ръцете ми са доста бързо...
Засмях,се защото исках да пробудя нейната фантазия:
-Така си е мила моя...
Хванах я за ръста и я отлепих от пясъка,тя се засмя и я пуснах:
-Мога да те нося на ръце и още две деца на раменете.
Това беше някакъв странен намек.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 1:57 pm

В първия момент не разбрах намека му,но после се засмях
-Няма значение колко са бързи мили
Когато ме вдигна от земята ме накара да се засмея още по-силно,беше страхотно ,бяхме като две влюбени деца които вървяха по плажа и се забавляваха необеспокоявани от никого
-Не се съмнявам,че можеш,но е рано още ,нали?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 2:27 pm

-Да но пък не ми пречи да си мечтая нали. За теб е рано но не знам дали ти знаеш но съм на 27 и при мен вече си е в реда на нещата.
Така си беше,не я насилвах да го правим сега наистина бе много рано:
-Не те насилвам любима,когато му дойде времето и това,ще се случи,просто обичам да си мечтая.
Бях един пораснал мечтател,беше ми хубаво да планирам бъдещето свързано с нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 3:55 pm

-Мечтай мили,но да не ти стават навик тез мечти,сега не ме вини,че съм на 21рано ми е за деца
Знаех,че не ме насилва ,а и аз нямах против да забременея,но исках да съм сигурна,че той ще е с мен,че няма да го отзоват и да го загубя
-Знам мили,всичко с времето си
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 10:02 pm

Целунах я по челото,а после по устните и казах:
-Добре мила моя,ще пусна документи,че оставам тук,а когато решиш,ще го направим.
Е,преди това исках да свърша няколко неща:
-Трябва да отидем да видим майка ми,ако можеш да пътуваш поне за една седмица. Тя е в санаториум за душевно болни но не е агресивна,просто не говори,гледа усмихва ми се но не говори,радва се да ме види но само толкова.
Признавах и нещо от живота си:
-Може и баща ми да видиш той вече не е агресивен,той вече е прекалено отчаян и се прави на примерен.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:19 am

Харис ме целуна и реши ,че може да пътуваме за да видим родителите му,първоначално реших че ще ходим до Аляска,но той каза,че майка му е в санаториум за душевно болни,баща му също
-Аз..мога да пътувам когато и колкото реша,но какво..? Защо са там?Не си ми го казвал мили...
Изобщо не отразих факта,че каза какво мисли да прави-да пусне документи и да остане тук...по важни бяха родителите му
-Каде са те?Грижат ли се добре за тях? Ако е необходима ще ги преместим на по-добро място!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:30 pm

-Грижат се за тях в Маями има един много хубав санаториум,познавам хората там и се грижат добре за майка ми. Татко се справя сам,само има един помощник,помага му да му изчисти и наготви. Той все още е в Аляска.
Погледнах я само за момент,а после на пред.
-Баща ми беше дървосекач и ни издържаше,живяхме добре но се случи инцидент,едно дърво пада върху краката му и не можеше да ходи. На 16 станах и аз дървосекач,за да издържам семейството,мама нямаше занаят и от време на време шиеше. Една вечер влиза един крадец и напада майка ми. Пред очите на баща ми майка ми била изнасилена,той не можел да направи нищо,защото не можел да се добере да я спаси. Когато се прибрах бях ужасен меко казано. Майка престоя много дълго в болница,беше пребита почти до смърт. Когато се събуди не искаше да говори,галеше ме прегръщаше ме но не искаше да ми говори. След тази ужас татко се пропи,посягаше да ме бие и избягах. Започнах да работя всичко за което ми даваха пари. След това станах полицай кандидаствах и лека полека си проправих път. Когато станах агент,разбрах че са го приели в болница с вернодробна криза,начални фаза на цироза. Не трябваше да пие и спря,за това и наех човек да го гледа по едър и здрав мъж за да не му противоречи. Наблюдава го да не посегне пак. Иска ми се само ако остана тук да преместя майка ми тук,за да мога да я виждам по често. Ако проговори,ще видиш колко мила и добра жена е.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 8:43 am

Харис ми разказа доста ужасяваща история и разбирах,защо до сега не бе говорил за семейството си ,слушах го и не вярвах какви хора има на този свят,щях да направя всичко възможно да прехвърля майка му тук в неяпол или поне някъде в Италия,за да е по-близо до сина си
-Толкова е ужастно това което си преживял,а си мислех че моето е трагедия
Прегърнах го доста силно,за да знае че съм до него и го подкрепяв независимо от това което се е случило
-Ще намерим най-добрата клиника тук и ще направя всичко за да доведем майка ти и баща ти тук
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 3:56 pm

Преминах с ръка по лицето и,косата и,като я целунах:
-Радвам се че ме подкрепяш и,че ще ми помогнеш да я приберем тук. Не искам да я оставям,тя ми е майка и ми е дала живот,грижила се е за мен и не мога да я оставя. Можела е дори да няма деца,зимата в Аляска са много сурови за дете или за бебе. Но ме е обичала и ме е искала. Но баща ми ще живее в Аляска той е свикнал там,а и майка ми не го поглежда не могат да са заедно на едно място. Плаши се от него.
Притисках я до мен и я целунах:
-Хайде ще закаснеем.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:26 pm

Щом той не искаше нямаше да го притискам,но веднага щом се прибера щях да се погрижа да настанят майка му в най-добрата клиника тук в града.
-Ще направя всичко да си щастлив и да си със семейството си мили мой
Притиснах се в него и го целунах когато ме подани да вървим за да не закъснеем
-Спокойно,винаги съм точна,сега могат да ме почакат малко
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:12 am

Засмях се защото определено ми стана смешно когато каза,че ще я почакат малко. А, и не само искаше да доведе майка ми тук:
-Добре радвам се,че се съгласи да се грижим за нея.
Целунах я с една благодарствена целувка и казах:
-Ще видим кое е най-добрия санаториум и ще я приберем,ако не намерим имението е голямо все някой може да се грижи за нея,а и ще я виждаме по често може да проговори.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 7:20 am

Не разбрах защо Харис се засмя,но беше щастлив,че майка му ще е тук с нас ,независимо дали в санаториум или у дама.
-Как няма да се съглася,защо не ми каза по-рано,можеше вече да е тук глупаче
Отвърнах на целувката му и закрачихме бавно
-Ще се консултираме със специалисти и ако кажат,че може да я гледаме в къщи ще наемем най-добрите за да се грижат за нея
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 1:40 pm

-Супер тя не е бурна не създава проблеми,просто трябва някой да и чете да и говори,за да може да проговори.
Погалих лицето и,целунах я нежно:
-Мила моя,радвам се много,че се съгласи да я приберем,тя е много значима за мен.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 2:42 pm

Как да не помогна на човек в нужда,дори да не го обичах,дори да бяхме само познати пак бих помогнала на тази жена изпатила така тежко,но аз обичах този мъж и бих дала всичко за да го видя щастлив
-Нямам търпение да я видя,искам да се запозная с нея,да и помогна да се оправи
Но вече наистина закъснявах за снимките
-Да побързаме
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:52 pm

-Добре мила!
Хукнахме към мястото на снимките,като вече я чакаха да почнат. Трябваше да се облече и да я гримират. Малко ме гледаха странно не очакваха явно такова момче да е с нея. Не им обърнах внимание. Гледах само нея и само тя ме интересуваше.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 5:43 am

Не след дълго бяхме на мястото за снимките,фсички вече се чудеха къде съм и щом ме видяха да се задавам започнаха да се успокояват.Едно момиче дойде при мен и започна да ми обяснява за фотосесията,фотографа да си настройва апарата,но всички учудено гладаха Харис и се чудеха кой е и защо е с мен...Скоро бях облечена и готова за сними
-Каро готова ли си? - попита ме фотографа
-Да,почвай и да свършваме
Все едно му казах и го заплаших с пистолет,за отрицателно време снимките бяха готови
-Доскуча ли ти мили?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 11:29 pm

Гледах я как се снима,беше много красива не откъснах поглед,тя ме гледаше бях застанал зад фотографа и снимките и изглеждаха още по реални. Когато се доближи до мен фотографа се обърна към на с и ни щракана. Аз го погледнах странно. Това пък защо беше:
-Върнете се но двамата,приятел знаеш ли че си много фотогеничен?
Премигнах на парцали,тоя май се бе чалнал:
-А не не няма да стане.
Той показа пред него и каза:
-Спокойно няма да ги издам никъде искам само да ви снимам,ще ви остане за спомен после. Но и двамата сте перфектната двойка за снимане. Само я вдигни малко. Качете я на токчета!
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 6:43 am

Харис през цялото време беше зад Ник и гледаше,шом снимките приключиха отидох при него ни снима
-Какво правиш?
-Спокойно красавице,ти и приятеля ти сте перфектната двойка за снимки,позирайте
Харис се притесни,но Ник го увери че са само за спомен,искаше да ме повдигне и да ме качи на ток
-А не,тая няма да стане Ник,знаеш без токчета
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 9:56 pm

-Ема той е великан нека ви хвана хубаво двамата! ТОКЧЕТА!
Изкрещя,и мигом бяха донесени токчетата,който тя обу но малко се клатеше,бяха прекалено големи. Улових я,сега бе малко по нависоко и чувството бе малко странно:
-Дръж я върлино...
Погледнах го кръвно но я улових,нямаше за нищо на света да я оставя да падне.
-Хайде Кар отпусни се през всичките снимки гледаше към него с онзи любовен поглед,погледни го той е до теб.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:13 am

-Ник ще си платиш за това
казах докато се опитвах да се закрепя на токчетата си,а Харис ме хвана.Обръщението което Ник използва го накара да го погледне строго,а фотографа ми продължи да дрънка
-Едно е да го гледам докато снимам,друго е да позирам Ник,няма да стане!
Обърнах му гръб и хванах ръката на Харис докато си събуя обувките,може би Харес искаше да ни снимат,но аз не исках така
-Не искам позьорски снимки,искам да сме аз и ти и да се снимаме,но без пози и преструвки,но ако искаш обувам се!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 9:31 pm

Засмях се,фотографа бе луд. Хванах едната и обувка,като се усмихнах:
-Не права си не ги обувай,така си ми много по-добре!
Но докато се гледахме влюбено той ни щракна и каза:
-Ето това исках!
Засмя се той като се наведох да я целуна и той пак щракна,погледнах го строго и казах:
-Ей,лудако спри се малко!
Той само вдигна рамене и каза:
-Вдигни я грамадо!
Вдигнах я но не за да му угодя,а за да я накарам да се усмихне.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 6:54 am

Ник продължаваше да се заяжда с Харис
-Никълъс -погледна ме стреснато,знаеше,че го наричам така само ако съм ядосана - престани с коментарите ако не искаш да останеш без хонорар за сесията
Той стана сериозен и продължи да ни снима,докато се намирах в силните ръце на Харис и се смеех на реакциите му,отдавах се на целувките му
-Не си длъжен да му търпиш закачливите коментари
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeНед Авг 14, 2011 8:06 pm

-Правя го само и единствено заради теб.
Намигнах и той си щракаше и казваше нещо от време на време,а мен ми беше приятно да я държа беше лека като едно малко перце.
-Но иначе бих го поступал. Мразя да ме наричат грамада,аз съм само 1,99 .
Мразех хората да ме закачат за ръста.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПон Авг 15, 2011 7:28 am

Харис беше невероятен,на негово място бих ступала веднага нахалника
-Не го търпи само заради мен,мен също обича да ме майтапи,но не му се получава номера..
Ник продължаваше да ни щтрака и да говори докато Харис ме държеше в обятията си и ми говореше
-Добре достатъчно Ник - оставих момчето ми да ме пусне и събух неудобните обувки - Прати ми снимките когато са готови
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeПон Авг 15, 2011 9:15 pm

-Непременно!
Каза той като сложи капачката на обектива. Целунах я бързо поврата и казах:
-Гримьорната ти свободна ли е,да ти се порадвам още малко така,моя малка фото звездичке?
Казах аз мило,като минавайки през слабия Ник,му тупнах една здрава братска от която му излезе въздуха и си глътна езика:
-Добре се справи скенджа!
Казах му аз той ме погледна не можеше да реагира,а и май не искаше. Усетил мечешката ми лапа,май повече нямаше да иска да се закачи.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 6:46 am

Нежната целувка по врата накара кожата ми да потръпне.Ник сложи капачката и запоцна да се оправя когато с Харис се запътихме към караваната ми
-Свободна е винаги мили
Когато мина край Нек,Харис го тупна доста здраво което щеше да ме покаже да не се заяжда с него повече..
-Това беше мило потупване,какво ли ще е ако си му ядосан? - попитах през смях докато опитвах да отворя гримьорната за да се усамотим вътре,но ключалката беше разбита
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:20 am

-Ами да кажем че,ако ми е направил нещо с един удар няма да изкарам само въздуха му през носа.
Засмях се,ключалката бе разбита,това от моя нюх бе малко съмнително. Присегнах се и я отворих но не беше сигурно дали някога ще се заключи,ако не се затисне от вътре.
-Нека аз да вляза пръв.
Хванах я за ръката и влязох вътре.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 11:39 am

Харис стана съмнителен и реши да влезе вътре първи,хвана ръката ми и ме поведе към помещението.
Навсякъде беше бъркотия,снимките ми бяха изпокъсани,дрехите също,всичко беше с главата надолу
-Какво е станало тук? - стиснах ръката на Харих,сърцето ми се сви.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 8:02 pm

Всичко бе една голяма каша,всичко бе преобърнато:
-По дяволите,кой е сътворил това?
Притиснах я към мен и казах:
-Имаш ли врагове,някой да не би,не знам... Да не си намесена в нещо?
Премигнах не бе обвинително,а по скоро загрижено.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 7:00 am

Гримьорната ми беше превърната в склад за отпадъци,нищо вътре не ставаше за обличане или изобщо за употреба.харис ме притисна в себе си,беше притеснен,но като поличай веднага ме заразпитва
-Не,за първи път се случва,кой би ме мразил,аз нямам ...
Тогава се сетих-Брандън,не той не би ми го причинил,ами ако някой от неговите врагове...не защо си го мислех,той щеше да ме пази или така обеща
-Не си тормози мозъчето сладка Каролина,няма да се сетиш
Вратата зад нас се отвори и вътре пристъпи един мъж,не го познавах,но той мен явно.Носеше оръжие,погледнах Харис,после и него
-Кой си ти и какво искаш?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 11:29 am

Застанах пред нея,винаги бях срещу коршумите:
-Ти кой си ?
Озъбих се,бях приклещен и без пистолет,иначе щях да го гръмна. Можех да извикам подкрепление само с натискането на един бутон от телефона:
-Свали пистолета иначе,ще пострадаш.
Крие Кар зад гърба си,нямаше да позволя да и се случи нещо.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 2:00 pm

Харис застана пред мен ,но и двамата знаехме,че е без оръжие ,а мъжа пред нас имаше пистолет...
-Не ме ли познаваш Каролина?
Да го познавам,за първи път виждах този мъж,никога преди не бях преживявала подобно нещо.Харес го заплаши,но нямаше основание,не можеше да го сплаши
-За първи път Ви виждам,кажете ми кой сте и защо сте обърнали гримяорната ми с главата надолу.
Мъжът се засмя и погледна Харис
-Преди да повикаш хората си и двамата ще сте мъртви,освен това не искам да ви нараня,а само да си поговорим
-И за какво? - попитах като застанах до Харис
-Имаш нещо мое!
-Грешите,нямам нищо ваше,не знам кой сте!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 6:39 pm

Да говорим,по дяволите никога повече няма да се разделям с пистолета си. Мамка му никога не се бях дънел така кардинално. А,и по дяволите от къде знаеше,че съм ченге. По дяволите! Не спирах да си повтарям на ум.
-Какво има да ти дава?
Попитах аз,като го погледнах и я скрих зад мен.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 6:30 am

-Грешиш Каролина имаш!
Харис отново ме притегли зад себе си,а аз продължавах да се чудя какво имам което да е на този мъж.Явно бе мафиот,но какво бих могла да имам
-Нещо ваше е у мен и какво е то,защото аз нямам идея?
Всичко в имението бях купила щом дойдох тук,не исках нищо от роднините ми,запазих само външната фасада на имението,какво би ....
-Сети ли се малката ми?
-Моля?Малката ви? Съжелявам господине не съм ваша - стиснах ръката на Харис,този нима искаше да ме отведе?
-Майка ти ми отне нещо Каролина и ти ще ми го върнеш
-За какво говорите?
-Дъщеря ми!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Централният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централният плаж   Централният плаж I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Централният плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Околностите на града :: Плажът-
Идете на: