Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Усамотените плажове - Page 2 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Арианна Милер
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Брандън Борн
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Stella Rodston
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Усамотените плажове - Page 2 I_vote_lcapУсамотените плажове - Page 2 I_voting_barУсамотените плажове - Page 2 I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Усамотените плажове - Page 2 Darklightbanerche Усамотените плажове - Page 2 Lovebitescardp137268162 Усамотените плажове - Page 2 4 Усамотените плажове - Page 2 001zxd Усамотените плажове - Page 2 26823022
Нашите приятели
Усамотените плажове - Page 2 Minibanerx Усамотените плажове - Page 2 2mphoc0 Усамотените плажове - Page 2 122cdbb Усамотените плажове - Page 2 3290663Z Усамотените плажове - Page 2 1059039o Усамотените плажове - Page 2 3524244x Усамотените плажове - Page 2 Oofr Усамотените плажове - Page 2 3496915b Усамотените плажове - Page 2 Serenanatedream Усамотените плажове - Page 2 3543786L Усамотените плажове - Page 2 Stamps10 Усамотените плажове - Page 2 Losriosbanerche Усамотените плажове - Page 2 3754056W

 

 Усамотените плажове

Go down 
+2
Лукас
Арианна Милер
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 10:11 pm

Наведох се,като впих устни в нейните. Бях нежен но някак страстен. Дълго време не бях докосвал така жена,така нежно. Просто намирах жени който да ме задоволят но това момиче тук бе различно не бе като другите и ме караше да я искам. След като красивата целувка свърши се отдръпнах и казах:
-Трябва да спрем до тук не ми се иска да те нараня.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 12:26 pm

Деня бе топъл и скучен трябваше да се развеселя
някак . Един въпрос " Как " и един отговор " плаж " . Хмм обичах плажа и
водата а и слънцето а и отново бях човек . Тръгнах към плажа като с
един син бански и една тънка рокля . Тръгнах към плажа , но исках да
видя нещо ново !
Съблякох роклята си и влязох във водата . Беше толкова приятна и топла .Усмивка се появи на лицето ми и се гмурнах за да намокря косата си .
Започнах да плувам като под водата виждах мехурчетата които оставях когато издишвах . Беше хубаво прелестно . УНИКАЛНО
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 1:56 pm

Беше много горещо време. Не можеш да седиш на едно място, защото бе толкова топло, че само да седиш седнал ти е жега. И се радвах, че имам свободно време. Облякох си банския и веднага към морето.
Плажът беше идеален за разхлада. Обичах водата до някъде и щеше да ми бъде супер. Вървях по плажа и след известно време стигнах до морето. Беше уникално да го гледаш. Сега се развличах от моята работа или по-точно работи, защото не е една ами повечко. като сметнем ресторанта и танците са две и другата ми нелегална работа с наркотиците стават три и това че съм вече мафиотски бос стават четири. Но какво съм се захванала да си броя. Аз вече съм до морето да си почивам.
Влязох вътре и заплувах. След малко се обърнах по гръб и си затананиках една от моите песнички, които много обичах. Усещането за почивка и за разхлада ме караше да се отпусна още повече и дори да забравя, че плувам в момента.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 3:15 pm

Чувството да се чувствам лека като перце беше уникално . Усмивката не слезе дълго време от лицето ми . Но усетих присъствие на някакво момиче .
" Време за запознанства " Помислих си и лепнах една усмивка на лицето си като заплувах към нея .
- Здравей аз съм Куин . - Усмихнах се и повдигнах веждата си като започнах да ритам във водата с крака за да не потъна все пак бяхме малко далече от брега .
Момичето имаше хубав глас а това ми харесваше може би беше певица . Е като модел съдех по външния вид на хората а тя определено го имаше . Прокарах ръка през косата си като зачаках да видя нейната реакция .
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 7:16 pm

Tъкмо се бях унесла по песничката която си тананиках и даже пеех вече силно на глас, когато някой ме прекъсна. Знаех си аз ,че няма да бъда сама цял ден. Това никога не бе възможно. Или работа или някой срещах по време на почивката си. Е сега бе второто. Но днес везните в характера ми бяха наклонени към положителните черти и за това ми беше приятно да се запозная с момичето, което бе до мен. Но първо се отпуснах и вече не плувах по гръб. Все пак бе по удобно да си приказваме очи в очи, а не аз да седя по гръб и да се правя на разсеяна.
- Здравей и на теб. - отговорих като поразмърдах ръцете си по повърхността на водата, за да седя над нея, а не да потъна. - Аз съм Стела. - и голямата ми уста продължи да дрънка. - Бях сигурна, че ще съм сама, но явно не е така. Но пък голям късмет че ти ме заговори инак щях да се учудя, че не съм сама тук. - не знам и аз защо, но толкова много приказвах, когато съм с добро настроение.
По разкарах се малко из водата и пак започнах да приказвам докато обикалях из хладката и приятна вода.
- Извини ме, малко повечко приказвам в момента. Но така става, когато съм в добро настроение.
И как нямаше да бъда като всичко ми вървеше по вода, е аз съм във водата сега де, бизнеса ми и другата работа си бяха чудесни и нямах лоши случки, е понякога имаше, но малко.
Усмихнах се на момичето до мен и пак си отворих устата.
- И ти ли си почиваш от нещо тук? Защото аз в момента съм в почивка, ако мога да се изкажа. - ах, тази моя уста.
Много приказвах, казвам ви. Тя едва ме поздрави, а аз се раздрънках толкова много.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:38 am

- Ами да нещо подобно ... и не се Притеснявай , че говориш между другото аз съм Куин . - Подадох ръката си . Йес някой който не ме познава и не ми досажда с автографи беше толкова досадно . Но да съм модел ми харесва и не мисля скоро да се отказвам от тази професия .
- Какво работиш ? - Попитах я и й се усмихнах чаровно и започнах да обикалям около нея .
- Почивам си , но почивката ще е кратка скоро заминавам - Направих недоволна физиономия .
Прокарах пръсти през косата си за да махна водата стичаща се от нея .
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 1:01 pm

Докато се опитвах да седя над водата, макар че не бе трудно, протегнах ръката си и се здрависах с Куин. Да се запознаех най-после с някой, който не съм виждала наоколо, макар че ми бе позната, но нямаше да разпитвам като детектив.
- Какво работя ли? - повторих си въпроса все едно не го бях разбрала, но естествено така правех постоянно. - Предимно танцьорка, със собствен бизнес в ресторантьорството. Накратко танцьорка с ресторант. - накрая се усетих точно как се изразих в последното изречение и се засмях на думите си.
Куин изглеждаше много приятен човек на пръв поглед, а аз обичах първите впечатления, но след време винаги ми се разваляха първите впечатления, но и аз развалях на хората впечатленията от мен.
- А ти? С какво се занимаваш? Изглеждаш ми позната, но не сме се срещали преди. - усмихнах се с моята сладка усмивка и след секунда усетих, че вече взе да ми става някак си хладно.
Бе време да излизам от водата инак щях да си хвана някоя настинка за "приятелка" за тази седмица. По заплувах към брега, но все още не бързах да изляза. чаках отговор все пак.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 4:28 pm

Усмихнах й се явно ме беше познала от ревютата или от телевизията бях давала толкова много интервюта , че главата ме болеше само като си спомнех .
- Аз съм модел . - Настигнах я набързо и двете излязохме заедно от водата .
Усмихнах се като се увих с кърпата и махнах ненужната вода от косата си .
Погледнах я и наклоних главата си на една страна като увих ръцете си около краката .
- Хммм къде се намира ресторанта ти може да намина някой път . - Усмихнах се чаровно .
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 1:03 am

Взех кърпата си, която бях оставила на пясъка. Беше се нагорещила доста, но аз бях потръпнала малко от студ така че ми дойде идеално сега. Избърсах се и след това разтърках косата си, за да я по изсуша.
- Не е на много централно място. Някъде из околиите на града е. Няма проблем ще ти уредя маса, ако решиш да наминеш. - засмях се леко като постлах по-голяма кърпа на пясъка и се излегнах да се попека малко.
Значи е модел. Явно съм я зървала по телевизията и за това ми беше позната Куин. И не мога да повярвам, че точно сега ми се допуши. Взех чантата си, която бе на пясъка до мен и извадих кутията с цигарите. Извадих си една и я върнах обратно в чантата. Взех запалката и запалих. Ах, какво облекчение за мен. Хептем се бях отпуснала на пясъка сега.
- От тук ли си, Куин? имам предвид тук ли е родното ти място или си като мен чуждоземка. - и леко се засмях.
Цигарения дим излизаше от устата ми и се издигаше нагоре и ето след момент почнах да правя кръгчета от дим.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 2:32 pm

- Ами не ... не съм от тук родното ми място е Париж , но ... накрая се озовах тук или поне през повечето време съм тук . - Усмихнах се като чели на себе си и изпуках най - нахално пръстите си . Започнах да търкам очите си защото усещах , че започваха да се затварят . Така е когато имаш няколко безсънни нощи . Изкикотих се и я погледнах .
- С удоволствие ще намина в най - скоро време обещавам . - Направих знака за клетва .
- Честна скаутска ... - Засмях се и показах кутрето си което ми напомняше , че трябваше да си купя куче . Не , че едното има нещо общо с другото, но все едно .
- Ти си приятен човек Стелс . - Усмихнах се мило .
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm

Приятен човек само сега. Инак само как характерът ми се менеше и дори аз не можех да контролирам ставащото с него. Когато нещата клоняха в отрицателните ми черти бях невъзможна за изслушване. Имах късмет, че днес бях в такова добро и поносимо състояние на характера инак не знаех как щеше да протече всичко тук.
Извъртях се по корем, за да не се опека само от едната страна и да изглеждам смешно все пак.
- Какво съвпадение само. - казах като зарових пръстите на краката си в пясъка, който бе доста горещ. - И аз съм родена във Франция. Само че не знам в кой град. И нашите са се изместили от там да живеят тук в Неапол, когато съм била едва на две годинки. - и като заговорих за това през мислите ми премина ужасяващата история с родителите ми.
И малко потрепнах, но това бе отдавна и не биваше да си спомням все за него. И без да се усетя промърморих нещо.
- Приятен човек съм, но сега... - из под нос си измърморих аз без да се усетя, че говорех на глас, а трябваше да си го мисля по принцип.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Усамотените плажове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Усамотените плажове   Усамотените плажове - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Усамотените плажове
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Околностите на града :: Плажът-
Идете на: