Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Имението Ветинари - Page 3 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Арианна Милер
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Брандън Борн
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Stella Rodston
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Имението Ветинари - Page 3 I_vote_lcapИмението Ветинари - Page 3 I_voting_barИмението Ветинари - Page 3 I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Имението Ветинари - Page 3 Darklightbanerche Имението Ветинари - Page 3 Lovebitescardp137268162 Имението Ветинари - Page 3 4 Имението Ветинари - Page 3 001zxd Имението Ветинари - Page 3 26823022
Нашите приятели
Имението Ветинари - Page 3 Minibanerx Имението Ветинари - Page 3 2mphoc0 Имението Ветинари - Page 3 122cdbb Имението Ветинари - Page 3 3290663Z Имението Ветинари - Page 3 1059039o Имението Ветинари - Page 3 3524244x Имението Ветинари - Page 3 Oofr Имението Ветинари - Page 3 3496915b Имението Ветинари - Page 3 Serenanatedream Имението Ветинари - Page 3 3543786L Имението Ветинари - Page 3 Stamps10 Имението Ветинари - Page 3 Losriosbanerche Имението Ветинари - Page 3 3754056W

 

 Имението Ветинари

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:47 pm

Обърнах се бързо и я прихванах,за да не падне,като падна на гърдите ми. Въздъхнах от падането но се засмях:
-Ей внимавай!
Помръднах с вежди,като я притиснах по силно към мен:
-Сега аз ли трябва да ти направя масаж.
Гледах я палаво и чаках да каже да.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 7:48 am

Доста бързо се обърна и ме хвана,паднах на гърдите му като се засмях,беше си доста смешно,а той въздъхна
-Защо?Забавно е
Притисна ме до себе си,беше невероятно,одавна не се бях чувствала така добре както дните от както го познавам.Искаше ли да ми прави масаж или го каза за да се отърве
-Само ако искаш!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 12:04 am

-Искам но,ако натискам много ми кажи нали?
Оставих я да легне,като се навесих над нея и за почнах с много нежен масаж. Ръцете ми бяха големи и се страхувах да не натисна много. Струваше ми се крехка,а аз прекалено голям вагабонтин. Наведох се и я целунах по нежното гръбче,като измърках:
-Ще се заиграя.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 7:30 am

-Ще ти кажа не се притеснявай
Харис се настани над мен и започна леко да масажира тялото ми.Усещах ръцете му отново по кожата си,бяха големи и покриваха по голямата част от тялото ми.Натискаше съвсем леко,а на мен ми харесваше,дишах нормално ,когато усетих устните му върху гърба си,кожата ми настръхна,реагирах леко,тялото ми се надигна
-Нямам против!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 2:03 pm

Още я докосвах нежно но я целувах по цялото продължение на гърба и нежно поврата. После тихичко в ухото и,с един много палав глас казах:
-Никоя жена до сега не ме е карал да се чувствам така.
Докоснах устните си до възглавничката на ухото и:
-Безвъзвратно съм хлътнал по теб,и не мога да спра с това.
Притиснах тялото си го нейното но не толкова че да я сплескам под мен,а до толкова,че да не може да се обърне но да усеща възбудата ми.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:17 pm

Потръпвах при всеки негов допир,при всяка милувка,тялото ми се извиваше под него,въпреки че бях по корем
-Позволявал ли си на някоя да опита?На мен опита да не позволиш,но съм по ината от теб
Усетих езика му по ухото си,настръхнах отново цялата
-Ставаме двама,до сега не съм желала така друг мъж
Той се притисна в мен,не се отпусна нацяло,но така,че го усещах,усещах колко възбуден беше
-Какво ще стане ако някой близък до нас е извън закона Харис?
Не исках да развялам момента,но така или иначе можехме да го правим нон стоп
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:26 pm

-Ще се наложи да го предам нищо,че ми е роднина.
Притисках се още в нея,като прихванах ръцете и:
-Искаш ли да ти сложа белезниците?
Казах аз палаво,още в ушенцето и:
-Обещавам нищо лошо няма да ти сторя.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:30 pm

Замълчах,не знаех какво да правя,Брандън бе като мой брат,но беше наркодилър а аз ..не исках да мисля сега за това.Харис хвана ръцете ми и се притисна още малко
-Искаш да ме накажеш ли?
Попитах палаво,щеше да е интересно да поиграем така
-Че какво би ми сторил?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:48 pm

Наведох се към чантата си,като изкарах белезниците,само с едно движение бяха сложени на ръцете и. Не бяха прекалено стегнати. Обърнах я към мен,като я целунах:
-Така сега си моята сладка арестантка...
Погалих нежно тялото и,като ръката ми се устреми към бедрата и:
-Когато не можеш повече да издържиш,ще те освободя.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:53 pm

Продължавайки да държи ръцете ми бръкна в чантата и взе белезници,щеше да е по секси ако ме бе оставил да си поиграя,да го помъча за да ме хване,но докато го кажа,бе сложил белезниците на ръцете ми
-Моя секси полицай
Прехапах устни когато ръката му се устреми към бедрата ми,притворих очи за да се насладя на сладката тръпка която пробягна по мен
-Както кажете господин полицай!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:05 pm

Галех я нежно като нежно си играех с нея,докосвах с устни сладките и гърди. Всеки път когато си помисляше,че ще проникна с нея с пръст,не го правех. Надигаше ме да ме целуне диво но само докосвах устните си до нея. Щях да я възбудя до край,толкова,че да полудее.
Проникнах леко с пръст движех се съвсем лекичко и бавно,само колкото да побъркам сетивата и. Наведох се към ухото и:
-Невероятно си нежна искаш ли ме?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:09 pm

Побъркваше сетивата ми,галеше ме нежно,целуваше гърдите ми и не ми позволяваше да му дам целувката която исках,но той само леко докосваше устните ми.Лъжеше ме че ще проникне в мен дали с пръст или самия той,но явно това бе целта му,да подлуди всяка част от мен,да ме накара да го желая до полуда,но не познаваше ината на една Ветинари
-Не,мога да почакам
Гледах го палаво,провокирах го да продължи,опитвах да сподавя стоновете си на удоволствие
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:17 pm

-Моя малък инат...
Спрях да прониквам с пръсти,като само нежно я галех. Слязох на долу с устни,като я целувах по бедрата но не и нежното цвете. Докосвах я само бегло и само дразнещо. Езика ми се задвижи,като се опитваше да я побъркам.
След това се облизах и надигнах,мъжествеността ми само се докосваше до нея:
-Май не ти харесва,ще спра...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:22 pm

Повдигнах вежди палаво,нищо не знаеше
-Аз?Не!
Засмях се,а той само ме галеше,усетих как усните му се спускат към мен,предусещах удоволствие,но той само целуваше бедрата мивече не издържах,колкото и да се инатех той успяваше да ме пречупи,скоро езичето му ме вкуси,простенах,не издържах,тогава усетих топлината му,но не проникна,само ме дразнеше
-Моля?Луд ли си?Искам те!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:42 pm

Отърках се само леко в нея но не проникнах. Простенах,защото се доизпълни с кръв. Пулсираше между нея и я влудяваше:
-Още малко ще те поизмъча.
Целувах я нежно,като отново се отърках нежно в нея:
-Знаеш ли ужасно много те харесван харесвам усещането за теб,аромата ти.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:45 pm

Отново си играеше с мен,с тялото ми,а дори не можех да го мъча и аз,ръцете ми бяха вързани с белезници.Харис се търкаше в мен,беше лудо възбуден,но се държеше още ,влудяваше ме
-Още?
Едва не извиках,исках го вече безумно,а той се държеше,беше инат,но не повече от мен
-Знам го,просто ме вземи
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:06 pm

Продължавах да се търкам в нея,подлудявах и себе си така. Изстенах исках да проникна в нея,но целта беше да я подлудя на максимум. Отдръпнах се съвсем леко и я целунах диво и лудо:
-А на теб харесва ли ти красавице?
Отново се докоснах до бедрата и:
-Кажи ми любима...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:09 pm

Не спираше да ме дразни,да ме побърква и нашепва мили думи,виждах желанието в очите му,той също едва се сдържаше но пак и пак се отдръпваше от мен
-Да ,да да ,господи да - извиках силно
Той ме нарече любима,погледнах го в очите усмихнах се
-Любима? Харис ....
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:14 pm

Бях обезумял не давах сметка че съм казал това което мисля,просто я целунах диво,като проникнах в нея. Като и двамата извикахме,като диви. Задвижих се бавно и устремно в нея с най дивото си желание:
-Каролина моята дива инатлива неаполитанка.
Извиках аз,като я притиснах към мен.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:19 pm

Не каза нищо,просто ме целуна толкова диво,че за малко не можех да си поема въздух,но тогава проникна в мен и ме накара да извикам отново,но от удоволствие,от радост , тялото ми се подчини на движението му съвсем инситктивно ,това и чакаше,да го усети в себе си ,да му покаже къде трябва да бъде.Движеше се бавно,но с диво желание,нашепваше името ми
-Твоя! - повторих накъсано -Моя полицай
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:29 pm

За миг спрях с треперещи пръсти намерих ключа на белезниците,за да я освободя. Махнах ги,като целунах нежно местата където съвсем малко се бе зачервила кожата и.
-Боли ли те?
Попитах аз не исках да бъда толкова груб към нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:31 pm

Спря,изненада ме ,в първия чиг не знаех какво стана,но той просто махна белезниците от китките ми и целуна мястото където бяха те,трепереше съвсем леко
-Не!Добре съм
Надигнах се и го зелунах,ръцете ми мигновенно се оказаха по тялото му за да допълнят усещането за мен,да го подлудят въпреки,че бе в мен
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 10:24 pm

Мигом щом освободих ръцете и те започнаха да шарят по мен и да ме даряват с неистово удоволствие. Захапвах я лекичко и внимателно,като не се искушавах да и остава белези. Бяхме спирали за съвсем малко и скоро щях да бъда на предела на силите си. Толкова сладко и изтощаващо едновременно. Движех се диво исках да я докарам до невероятния край да отново да подлудя всяко нежно сетиво в нея:
-Не вероятно ме омагьосваш.
Казах през зъби аз.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:28 am

Не пестеше ласките си,подлудяваше всяка фибра на тялото ми.Хапеше ме нежно ,оставяшише ми белези но и това не ми пречеше.Вече бях на края на силите си,но щях да съм щастлива,Харис докара да лудост цялото ми тяло.Оргазмът ме порази,беше по-див от всички до сега,бях потна,бях удовлетворена
-Само аз ли?Подлудяваш тялото ми всеки път
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 3:52 pm

Галех я дълго след това,като я притиснах към мен. Завих я грижливо с одеялото:
-Сега е нужно да поспим малко,за да презаредим силите си.
Целунах челото и устните и,беше хубаво да прегърна нея и да заспим така. Така ми харесваше и така ме топлеше това ново чувство.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 4:09 pm

Останахме дълго сгушени един в друг,когато ме зави леко
-Уморен ли си?
Но как да не беше,не бяхме спирали цял ден , бяхме хапнали съвсем малко,нямах сили дори да се обърна,но и не исках,силните му ръце ме топлеха,притискаха ме в него и ме унасяха в сладък сън!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 6:54 pm

Унесох се много преди нея,дори не знаех ,какво точно ми бе казала и дали беше нещо много важно или просто нещо ми се е причуло в просъница. Заспах,като сънувах невероятен сън в който тя присъстваше и това беше най-невероятния ми сън до сега. Внезапно телефона звънна и ме събуди от сладкия ми сън.
Когато отворих очи тя беше до мен,лежеше върху гърдите ми. Целунах устните и ,като намерих панталона и телефона си. Вдигнах го ,беше шефа говореше за това,колко са напреднали в случая и че ако има нещо щели да ме повикат.
-Да добре,на разположение съм...
Но не бях прекалено ентусиазиран.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:46 am

Усетих леко раздвижване,дали не си тръгваше,дали всичко не бе просто сън и това не беше икономката ми да ме буди.Когато отворих леко очи усетих аромата му,целуна ме и стана.Тогава чух телефона да звъни,Харис вдигна и скоро се върна в леглото,но думите му не ми харесаха.Надигнах се леко от леглото,не бе много рано и все пак можехме да поспим още
-Викат те?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:23 pm

-Сега още не,просто ми казаха,че може да ме повикат,ако има акция и какво съм научил.
Сложих ръка под врата и,като я галех и целунах по челото:
-Не ми се иска но ако се налага трябва да тръгна нали знаеш.
Тя още мижаше и не си отваряше много очите. Спеше и се и това бе нормално бях ме си легнали много късно:
-Сега поспи още малко аз съм тук.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:30 pm

Щеше да тръгне и не можех да го спра,а и аз имах работа във фондацията,а и снимки за новата фотосесия.Харис ме успокои и легна до мен,грижливо отново ме приспа
-Обещай ми да се върнеш
Сега когато бях с него не исках да мисля,че ще го загубя,че ще отиде и няма да се върне повече в Неапол
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:39 pm

-Обещава,ще се върна,а и нали тук живея ,къде да ида?
Засмях се и я до завих беше съвсем гола,а беше малко гладно:
-Ако имаш снимки ще мога ли да те погледам?
Казах аз любопитно:
-Не съм присъствал на снимки.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:45 pm

-Няма да напускаш Неапол нали?
Но не,той каза,че ще се върне,живее тук при мен,няма къде другаде да отиде,това ме успокояваше
-Имам снимки в други ден,утре трябва да отида във фондацията!
Май не бях му споменавала за нея,за дейността си,а трябваше за да не реши,че се занимавам с тъмни сделки като повечето
-На снимките ще те взема,искам да си с мен!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:50 pm

-Фондация ли?
Попитах аз любопитно:
-Аз също помагам да децата жертви на родителски тормоз. Като малък,баща ми обичаше да си изкарва яда на всички.
Не исках да и кажа,че майка ми бе в лудница,точно по тази причина.
-Както и да е...-поклатих глава-Ще се радвам да ме вземеш с себе си.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:52 pm

Явно не бях казвала на него
-Да,когато баща ми ме прати тук,а аз не исках да идвам го принудих да ми праща огромна сума пари за да покрива разходите ми,но щом станах актриса тези пари станаха излишни,не ги исках,но и не го спрях ,с тях основах фондация в помощ напострадалите в уличните престрелки,битки и децата на мафията,които мразя,грижа се за тях,самата аз често помагам там
Той също помагаше,това беше невероятно и ми хареса
-Само да не ревнуваш
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 5:39 am

-Е,не е хубаво да ме водиш на снимки където някой те награбва да те целува.
Казах аз и малко се задавих докато и го казвах,някаква бучка ми заседна на гърлото,сякаш нямах сили да си помисля за тази простотия:
-Мисля,че не съм от избухливите ревнивци....-помислих малко защото определено бих строшил,черепа на някой само ако си помисли да целуне устните и. Закашлях се и размих образа-Да кажем,че ще се почувствам неловко.
Погледнах в прекрасните и сини очи и се усмихнах малко хлапашко:
-Нали няма да ме заведеш на такива снимки. Боже радвам се,че не си порно актриса,защото сигурно щяха да съм един от криминално проявените серийни убийци на актьори,който са се докоснали до теб.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:26 am

Засмях се,Харис ревнуваше от момчетата с които снимах,но слава богу нямах скоро фотосесия с мъже които да ме целуват,а филма който снимах ...е определено нямаше да го водя там
-Спокойно,фотосесията е индивидуална,няма никой мъж който да ме докосва
Ревнивец,но какво ли очаквах,аз сигурно също бих ревнувала ако някоя жена се приближи до него
-А на филмовите снимки когато се снима еротичната сцена със сигурност няма да те заведа
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:05 am

-За доброто на всички е да не ме водиш,защото не отговарям за нито едно от действията си,а не забравяй и че нося огнестрелно оръжие,като полицай. Като нищо ще го оставя без бъдещо поколение.
Присвих очи,като погледнах напред но с някаква страна усмивка:
-И да,по добре е да ме водиш на снимки с няколко момичета,може и аз да намажа...
Погледнах я с периферното си зрение исках да видя дали,ще за ревнува,любопитно ми беше дали изпитва същата ревност.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:11 am

Той носеше винаги със себе си пистолет и наистина не бих рискувала да го заведа на снимки
-Не,няма да те водя на филма при подобни сцени,не искам да убиеш някой или мен по невнимание
Засмях се леко,а той гледаше напред,говореше за снимки с повече момичета,пробваше би ме или наистина го мислеше
-Да,ще намажеш само ако са лесбийки и не погледнат към теб,в противен случай няма да стават за пред камерата защото ще са с подути лица
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:18 am

Смръщих вежди и нос за част от секундата и я погледнах целунах бързичко устните и:
-Така ли красавице!
Казах аз омаян от сладката и ревност и бойното и настроени:
-Ще ги набиеш всички?
Веждите ми потрепнаха:
-Какви хватки ще приложиш?
Попитах я с палав глас.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:21 am

Беше доволен от реакцията ми,целуна ме бързо
-Така здравеняко,не само ти си ревнив
Явно бойното ми настроение му допадаше
-Ще ги обезобразя
Искаше да знае какво ще ги правя
-Няма да ти кажа - казах през смях и се качих отгоре му като захапах нослетому леко
-Ще е изненада
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:29 am

Поклатих глава любопитно,целуна я,ръката ми премина зад дупето и ,като стиснах палаво:
-А на мен какво,ще правиш сега.
Усещах слабините и,как се търкат в набиращите скоростта ми мъжественост.
Раздвижих се под нея като я накарах да простене:
-Кажи красавице?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:47 pm

Усетих как ръката му мина зад мен и ме стисна за дупето,отново ставаше палав
-На теб?Ще видиш
Засмях се и го целунях по бузата,по нослето,устните му потърсиха моите,но упорито отказвах.Търках се в него,а той реагираше на това,дори се раздвижи за да усетя какво правя с него,простенах
-Палавник,това ще ти кажа
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 6:19 pm

Галеше се в мен лудо и диво,като малко котенце. Това ми харесваше бе невероятно сладко. Отказваше да ме целуне,знаеше че това бе достойно лудо да ме влуди. Притиснах я към мен,като опитах да я целуна,тя отново палаво се извъртя. Стиснах зъби изръмжах,мъжествеността ми се изпълни на макс,беше готова да я обладая отново:
-Играчка закачка си ти знаеш ли?
Казах го аз закачливо надявах се да не се засегне не исках да кажа,че е вещ,а да намекна,че е игрива:
-Харесваш ми така неукротима и инатлива.
Но я издебнах когато бе много близко,сложих ръка зад врата и и я целунах диво и страстно.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 8:20 am

Дълго отказвах да целуна Харес,а той се опитваше всякък да ме докопа,усети как да го направи и ме притисна в себе си,но пак не успя,бях по палава от колкото беше очаквал.През зъби изръмжа и се надигна,усетих че беше готов
-Знам,но и много други неща
Харесваха ми сравненията които използваше
-Харесват ми реакциите ти когато не успяваш да се справиш
Успя да ме издебне и да си открадне така мечтаната целувка,беше дива и страстна,бях хваната в капана на ръцете му,нямах избор и се предадох
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 2:54 pm

Предаде се в ръцете ми,истината беше че винаги можех да получа това което искам със сила но така нямаше да е никак интересно. Целувката бе много страстна и луда,простенах по време на целувката.
-Невероятно ме влудяваш ,безнадеждно съм увлечен по теб.
За толкова кратко можех да кажа,че я искам за винаги и няма да се откажа от нея за нищо на света
Хванах я за дупето и я отърках в мъжественоста ми,това бе невероятно първично усещане,която подлуди всичките ми сетива,извих се назад леко после погледнах очите и. Беше мокра,мокреше ме и това още допринасяше:
-Обожавам те знаеш ли?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 2:59 pm

Не бе нужно да използва сила за да ме има,правеше го по други начини и само той го можеше.Обожавах дивите му целувки,губех се в тях за дълго,а
тялото ми отново беше готово да го има,особено щом се отърка в мен отново,говореше ми нежно,но сетивата ми бяха заети с аромата на кожата му,с допира на кожата му,бяхме спали голи и не бе нужно отново да се отървавам от досадните дрехи,усещах пулсацията му,а той,че аз съм готова за него.Тогава каза нещо,което не вярвах скоро да чуя
-Не знам?Не си ми казвал до сега
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:14 pm

Спрях за миг и поех лицето и с големите си длани,като малкото и лице почти се губеше в тях:
-Невероятна си,само ти ме искаше толкова силно,само ти ме прие в твоя дам,като ми се довери напълно. Побърквам се по теб,свсяка фибра всяка клетка иска да се слее с твоята,по дяволите толкова ми се иска да те прегръщам,че никога да не те пусна. Нямам никакво обяснение на това но съм луд,невероятно луд.
Целунах устните и,по дяволите наистина бях небивало луд за да се увлека така но не можех да се спра а трябваше,защото можех да и омръзна или досадя.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:19 pm

Погледнах го когато взе лицето ми в ръце и заговори колко е луд по мен,как му действам,как ме иска.Гледах го и не вярвах на ушите си,за първи път мъж ме искаше не заради парите или известността ми ,а заради самата мен.Когато спря отново ме целуна,усмихнах се и го погалих
-Не само ти се чувстваш така,обожавам те Харис,не искам да имам друг мъж до себе си,не искам да ме пуснеш никога повече,тялото ми и ума ми не желаят друг
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:26 pm

Това исках да чуя може би мислех,че ще ме отхвърли но не тя също ме искаше толкова. Притиснах я в мен,голите ни тела се притискаха едно в друго и въпреки,че бях възбуден,сложих глава на рамото и за да се потопя в аромата на косите и. Този аромат ме опияняваше,чувствах се като пиян но без нищо да боли.
-Сърцето ми,ще изскочи,ще го хванеш ли? Не знаех,как ще приемеш думите ми,толкова от малко време сме заедно,а казвам толкова силни думи,който не съм мислел,че ще изрека някога пред жена. Но караш всичките ми сетива да мислят за теб.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:34 pm

Притисна ме до себе си,явно очакваше да си тръгна или да го отхвърля,а аз толкова го исках,може би бих му казала че го обичам,но бе рано.Не знаех как би реагирал на това
-Ще го хвана,както ти си хванал моето,как си помисли,че ще те отхвърля след всички усилия да те имам,да те накарам да ми се довериш и да ме имаш.Изрече ги и няма нищо лошо в това,не съм като другите жени и се надявам да си го разбрал....
Прегърнах го силно,трябваше да му кажа,но не знаех как
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Ветинари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Ветинари
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имението "Diamond"
» Имението "Капоне"
» Имението на Бернини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Жилищни зони-
Идете на: