Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Площадът "Сан Марко" 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Арианна Милер
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Брандън Борн
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Stella Rodston
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Площадът "Сан Марко" I_vote_lcapПлощадът "Сан Марко" I_voting_barПлощадът "Сан Марко" I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Площадът "Сан Марко" Darklightbanerche Площадът "Сан Марко" Lovebitescardp137268162 Площадът "Сан Марко" 4 Площадът "Сан Марко" 001zxd Площадът "Сан Марко" 26823022
Нашите приятели
Площадът "Сан Марко" Minibanerx Площадът "Сан Марко" 2mphoc0 Площадът "Сан Марко" 122cdbb Площадът "Сан Марко" 3290663Z Площадът "Сан Марко" 1059039o Площадът "Сан Марко" 3524244x Площадът "Сан Марко" Oofr Площадът "Сан Марко" 3496915b Площадът "Сан Марко" Serenanatedream Площадът "Сан Марко" 3543786L Площадът "Сан Марко" Stamps10 Площадът "Сан Марко" Losriosbanerche Площадът "Сан Марко" 3754056W

 

 Площадът "Сан Марко"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:50 am

Площадът "Сан Марко" Caf%C3%A9_Florian_Venise_02

Площадът Сан Марко е основният площад във Венеция.Площадът през IX век е малко пространство пред тогавашната базилика Сан Марко. Рашиирен е до сегашния си размер и форма през 1177 г., когато Рио Батарио, ограничаващ го от запад и пристанищен док, който изолирал Дворецът на дожите от площада, са запълнени. Реконструкцията е извършена за срещата на папа Александър III с император Фридрих Барбароса.Площадът е местоположението на всички важни сгради на Венецианската република и е седалище на архиепископия от 19 век. На него са се провеждали и се провеждат венецианските фестивали. Като централна забележителност на Венеция, площадът е много популярен сред туристите, фотографите и гълъбите.Площадът е наречен от Наполеон „най-елегантния салон на Европа“.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 8:18 pm

Имах свободно време,след като се настаних в хотела.Отидох до прословутия площад,на града .Не че не бях идвала,тук и преди ,но винаги беше много оживено и цветно.Беше удоволствие,за окото.Седнах ,на една пейка,но дори живописта на градът на любовта,не можа да ме отвлече,от мрачните ми мисли.Все пред очите ми ,беше едно лице,което доста неуспешно ,се опитвах,да забравя.Лукас.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 8:23 pm

След като взех такси от летището и се настаних в хотела реших да се разходя из Венеция. Този град беше доста.. преувеличено романтичен?! На площада беше блъсканица, но в това му беше чара. Видях едно момиче, седнало на една пейка. Само там имаше място, затова отидох към нея.-
-Може ли да.. Арианна? - попитах. Или ми се привиждаше, или това беше Арианна. Погледнах към небето.. "Сериозно? И във Венеция ли?!" помислих си. А уж исках да се разсея и да забравя за нея и за работата си.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 9:10 pm

Всичко ,беше прекрасно ,слънцето грееше висока в небесата.хората вървях забързани в своите дела,дори не ми обръщаха внимание.От някъде долиташе свеж аромат на цветя ,смесен с сладкият мирис на понички.Явно бях гладна щом улових точно този мирис.И цялата тази картинка ,в един миг,се разпадна,когато го усетих ,силният му мускулест аромат,който караше кожата ми да настръхне и да си припомня преди две нощи,какво бях почувствала.Не че някога щях да го забравя.
- Ти ,да не ме следиш ?!-казах сърдито и станах ,нямаше да седя при него,дори от това да зависеше животът ми.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:17 am

Завъртях очи, опитвайки се да изглеждам отегчен. Колко докарах отегчението е друг въпрос.Толкова се зарадвах, че я виждам, макар че сигурно ме мразеше.
-Да, Арианна.. следя те, вместо да си използвам нерегламентираната отпуска - казах. Бягство от работата звучеше по-правдоподобно. Тя тръгна да става, а аз седнах и я хванах за китката.
-Седни, не е нужно да правиш ненужни демонствации, че си ми ядосана - казах. -Знам си го и без тях - повдигнах рамене. Щях да направя всичко възмоно, че това да спре, не можех да понасям когато е толково отчуждена от мен.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 12:23 pm

Погледнах го рязко ,как беше хванал китката ми.
- По-добре,ме пусни,ако наистина ,не искаш сценка за туристите.-засмях се арогантно.Когато поисках можех,да съм истинска кучка ,а точно сега го исках.-Хванах ръката му спокойно с другата си ръка ѝ я отместих от моята без много шум.
- Не желая,да ме докосваш -казах
- И възнамерявам,да остана права,няма да се задържа ,толкова дълго,че да сядам.Кажи ми ,какво искаш по дяволите ? И ме пусни да си вървя !
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:47 pm

-Това за докосването не го уточни, когато из плажа се разнасяха стенанията и виковете ти - казах с остроумен тон и я погледнах, като повдигнах вежди. С тези думи можех да оцаквам да ми зашие някой шамар, ама.. голяма работа. Нямаше да е първият от нея, а най-вероятно и последният.
-Иначе нищо не искам, да седнеш и да си побъбрим - казах с отнесен тон.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:28 pm

- Това е минало,не ми припомняй,колко бях слаба,но да точно думата е бях ,вече не съм и сега не желая,да ме докосваш.-погледна го ,опитвах се да му покажа,колко ми е безразличен.но да не ме докосва имаше и друга цел,така,можех да мислех трезво.Идеше ми да изкрещя "Не ме слушай,отведи ме на някое спокойно място и ме люби,докато не пресъхна"-Но тези мои диви фантазии,щях да си останат погребани на дълбоко в мен.Нямах право да ги чувствам,не и с него ,никога повече.
- Няма какво да си говоря с тебе,мислех,че си казахме всичко.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:07 pm

Подсмихнах се.
-Щом казваш, че не желаеш може да проверим това нали - казах и се приближих до нея, като се наместих на пейката. Ръката ми се спусна зад кръста й и я дръпнах близо до мен. Когато махнах ръката си, имаше шанс да се измъкне, но го изпусна.
-Не желаеш ли Арианна? Колко жалко.. защото аз искам - казах ръката ми се спусна нежно по шията й.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 11:06 pm

Цялата изтръпнах ,от докосването му,ако останех само миг още така с него,щях да се предам.Не знаеше ли ,че дори само с невинен допир бъркаше в душата ми ? Разпиляваше мислите ми ,караше да ме забравя ,че наскоро ме отхвърли и да го желая безумно.Ако бяхме на сами сигурно щях,да го целуна и да кажа "Не спирай...".Но слава Богу,бяхме на обществено място бързо разкарах ръцете му от мен.
- Не ме докосвай-казах през зъби и станах от пейката.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 9:38 pm

Очаквах подобна реакция, но пък най-вероятно за това допринасяше и факта че бяхме на публично място, а именно този ненормално голям площад, където сто процинта имаше десетки туристи, както и жители на града.
-Добре, няма - казах и небрежно се облегнах на пейката.
-Но когато поискаш обратното, ще те подсетя за тези твои думи намигнах й.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 10:04 pm

- Много си самонадеян -казах гневно и се обърнах да си ходя.дори не го погледнах,защото само миг с него още и щеше да разбере,колко е прав.От площада тръгнах право за снимките ,след като ги приключих ,хванах самолета обратно и се върнах в Неапол.не исках да оставам и минута повече от необходимото в един град с него.Прекалено много го обичах,прекалено силно ме бе наранил.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Площадът "Сан Марко" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът "Сан Марко"   Площадът "Сан Марко" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Площадът "Сан Марко"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Други градове в Италия :: Венеция-
Идете на: