Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Гората ,близо до града 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Гората ,близо до града I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Гората ,близо до града I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Гората ,близо до града I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Гората ,близо до града I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Гората ,близо до града I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Арианна Милер
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Брандън Борн
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Stella Rodston
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Гората ,близо до града I_vote_lcapГората ,близо до града I_voting_barГората ,близо до града I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Гората ,близо до града Darklightbanerche Гората ,близо до града Lovebitescardp137268162 Гората ,близо до града 4 Гората ,близо до града 001zxd Гората ,близо до града 26823022
Нашите приятели
Гората ,близо до града Minibanerx Гората ,близо до града 2mphoc0 Гората ,близо до града 122cdbb Гората ,близо до града 3290663Z Гората ,близо до града 1059039o Гората ,близо до града 3524244x Гората ,близо до града Oofr Гората ,близо до града 3496915b Гората ,близо до града Serenanatedream Гората ,близо до града 3543786L Гората ,близо до града Stamps10 Гората ,близо до града Losriosbanerche Гората ,близо до града 3754056W

 

 Гората ,близо до града

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:44 pm

Гората ,близо до града Washington-rain-forest

Тук се намира гората ,тя е прекрасно място за разходки и пикник.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 5:57 pm

Като по чудо ме пуснаха далеч по-рано от заслуженото.. Не можеше да се отрече, че бях повече от доволна.. Още малко свободно време из природата, която не уважавах особено много..
Вървях по криволика пътечка държейки запалена цигара в ръка.. Уморено дръпнах от нея и продължих да вървя все така бавно.. Денят бе топъл и някак ленив.. Хората си почиваха по терасите на луксозните си апартаменти или някъде на хладно из просторните си домове ,докато аз просто вървях в лабиринта от зеленина.. Въздъхнах едва доловимо и се спрях, за да почина.. Тялото ми бе изтощено от усилените тренировки, които не трябваше да пропускам каквото и да става.. Бащата на Вивиън държеше най-добрите да тренират.. Дори не разбирах защо все още стоях при него.. Дали защото ценях живота си повече или защото вече ми доставяше удоволствие да убивам..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:45 pm

Денят продължаваше да се ниже, все така лениво и досадно.
Нищо не се случваше. Сякаш днес на никой не му се пафкаше. Седях си у нас, но никой не идваше. Дори и учениците, които по принцип ме посещаваха у нас. Нямаше нито един клиент. Беше... отчайващо.
Взех малко от цигарите, на телевизора и излязох. Тръгнах към покрайнините на Неапол. Беше адски зелено. Прекалено дори. Не помня от кога не съм излизала от самия град. От кога не съм се разхождала из... местните забележителности. Какво пък можеше днес да го променя, поне за малко.
Запалих внимателно цигарата и си дръпнах. Усетих как познатия катранен дим ме обгръща. Беше... приятно. Дръпнах още веднъж, като продължавах да ходя напред.
След малко стигнах до някаква горичка. Разположих се в подножието на едно дърво, така че да ми е напълно удобно и дръпнах за пореден път от цигарата ми.
Чух стъпки. Леко се надигнах, като се подпрях на лакти и надникнах през корена на дървото.

Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:07 pm

Усетих познатият цигарен дим, който излизаше и от моята цигара.. Усещах нечие присъствие.. Беше някак очевидно, че тук има някой.. Извадих пистолета от колана си и го насочих срещу нечие лице.. Беше момиче.. Изглеждаше добре.. Нямаше никакви симптоми, че ще ме нарани по някакъв начин.. Бях започнала да ставам параноичка.. Въздъхнах утешено и отново дръпнах от цигарата си.. Отпуснах се на дървото и извърнах глава към момичето подпирайки се на лакти..
- Хей, ти ,там.. Ела насам.. - подканих я с лека усмивка.. Може би я бях стреснала с пистолета, а може би просто не й пукаше за живота й.. Съвсем обикновен и скучен като на всеки друг.. Единствено алкохола и цигарите можеха да го направят малко по-забавен..


ПП съжалявам за закъснението трябваше да хапна хДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:23 pm

Погледнах раздразнено момичето пред мен.
- Свали тоя пистолет. - казах наистина отегчена от всичко това. Сякаш
нещо можеше да ме уплаши. Все едно живота ми струваше нещо.
Само един човек ме правеше ценна, и той сега беше на шибаната си мисия на километри от тук.
Тръснах глава, в опит да спра да мисля за Брандън. Какво пък. Той щеше да се върне. И пак щяхме да сме заедно.
Отново върнах мислите си към момичето отпред. Беше млада. По захвата й,
разбирах, че е добре обучена. Кой ли би го направи. Не изглеждаше на
повече от... 18-19 години. Беше прекалено млада.
Тя продължаваше да ме гледа, все така нагло и това, че ме повика аз да
ида при нея, преля чашата. АЗ, да ида при нея. Тя съзнаваше ли с кой
говори. Приятеля ми беше един от най... известните в подземния свят.
- Не ми се прави на важна. - започнах тихо. - Виждам, че са те обучили
добре, но знай. Никога не можеш да научиш всичко. Има и по-добри от теб.
- продължих, като в края на изречението ми гласа, ми потрепна. Мразех
някакви такива, да ми се правят на много важни. Не знаеха нищо за живота.
Докато говорех срещу нея, незабелязано проверих пистолета, който седеше в колана ми. Още беше там. При нужда можех да го извадя. Но само при нужда... каквато сега нямаше.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:38 pm

Подсмихнах се.. Наистина можеше да ме развесели.. Толкова инатлива и раздразнителна.. Сякаш щях да й пръсна мозъка.. Изобщо знаеше ли с кого говори.. ?? Знаеше ли коя съм всъщност ? Хубавото бе, че поне не ме обърка със сестра ми..
Повдигнах леко рамене и прибрах пистолета си .. Погледнах я отегчено и съвсем бавно дръпнах от цигарата си.. Не можеше да ме уплаши с нищо.. Дори не ми пукаше за живота ми.. Беше толкова лесно просто да позволиш на мрака да те обгърне..
- Нямам намерение да те нападам.. Успокой топката.. Просто се защитавам.. - повдигнах рамене и отново я приканих да дойде до мен потупвайки свободното място.. Усмихнах се дяволито и тромаво облегнах глава на дървото.. Беше трудно да се разбере какъв точно й е проблема.. Сякаш беше господарка на всичко.. Не бях сигурна за останалите, но мен не можеше да ме командва или да ми говори така..
- Хайде.. - казах малко раздразнено отново потупвайки мястото до себе си..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:59 pm

Погледнах я вече искрено развеселена. Явно при нея имаше голям проблем. Както всички в наши дни... и тя се мислеше за нещо повече. В крайна сметка, реших, че може би ще искам да чуя историята й. Така, че станах от удобното си място, като по пътя загасих цигарата си в едно дърво и седнах до нея.
- Цигари? - попитах ухилена. Както обикновено си бях взела само една... а тя никога не ми стигаше.
Надявах се тя да има нещо повече от обикновените цигари... но реших да си замълча. Имаше вероятност да не е замесена в този бизнес.
- И така... - наруших настаналото мълчание. - Аз съм Настасия. Настасия де Куинси. А ти си? - попитах и подадох ръка, да се запознаем както си му е реда. - И кой те научи на тази хватка? - попитах и погледнах весело към пистолета в ръката й. Беше... качествен. Това си му личеше от километри, но нещо не ми се връзваше. Някак... не ми беше познат модела. А трябваше. Все пак, моята... организация е една от водещите в бранша...
- Какъв е? - продължих с въпросите си и кимнах към пистолета.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 8:12 pm

Присвих очи и й подадох кутийката ми с цигари.. Имах и малко хероин, но предпочитах да си го запазя.. Ако все пак попиташе щях да й го дам.. Малко забавление с приятели или в случая с някакво подобие на позната ,нямаше да навреди.. Дръпнах още веднъж от цигарата си и я захвърлих някъде из гората.. Надявах се брюнетката все пак да не е природозащитничка..
- Хайди.. Хайди Уинтър.. - представих се тихо и някак отегчено стиснах ръката й.. Мразех запознанствата.. бяха толкова дълги и просто нищо не се разбираше от тях.. Погледнах пистолета и повдигнах рамене.. Какво можех да й кажа ? "Спокойно наемен убиец съм, но няма да ти пръсна малкото мозъче".. Не вървеше особено добре.. Нямах си и на представа да й кажа ли и как изобщо ще реагира..
- Обучена съм.. Дълга и скучна история.. - казах накрая с лека усмивка.. Погледнах пистолета в ръката си и просто го захвърлих до крака си.. - От най-добрите е.. В този град е трудно да оцелееш.. - ухилих се .. - Ами ти ? Разкажи ми нещо за себе си.. - подканих я нетърпеливо.. Изглеждаше интересна.. Самият й характер ми допадаше повече от обичайното..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 6:04 am

- Ами какво мога да кажа... - казах замислена, докато палех цигарата си. - Преди живеех в Париж. Дори не подозирах за възможностите, които имам на черния пазар. Бях съвсем изгубена... - усетих какво съм казала и леко се изчервих от напрежение. Никога не съм го казвала на непознати. Защо ли сега го правя? Какво ли ми става?
- Ааа да, това е друг въпрос. Не искам да те... напрягам с моите глупости, преди да заема мястото си при Брандън. Всъщност частта която мога да споделя е, че той е моят приятел и владее голяма част от пазара във Франция. - съзнателно казах просто пазар, защото... и аз не знам защо.
Просто така.
За защита или нещо от сорта... абе нещо напоследък бях прекалено странна, дори и за себе си. Може би беше, заради Брандън. Не сме били така разделени от много дълго време.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 6:27 pm

Слушах я внимателно.. Изглежда се беше захванала с незаконни дейности.. Може би не трябваше да крия от нея коя съм всъщност.. Не можех да се похваля с приятел, който все пак имаше мръсен бизнес.. Можех обаче да се похваля със страхотен шеф, който въпреки всичко благоволи да ме пусне по-рано..
- Забъркала си се в някакви мръстойки, а ? - попитах тихо, а лукавата усмивка се лепна на лицето ми.. Обичах да общувам с колеги.. Нямаше смисъл да увъртам защо по дяволите имам пистолет в себе си..
Огледах момичето обстойно преждевременно вдишвайки от приятният и така познат цигарен дим извиращ от цигарата й..
- До колкото разбирам гаджето ти не е собственик на обикновен пазар.. - продължих все така тихо..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 6:41 pm

Погледнах я печално.
- Мхм... - потвърдих и се замислих за пореден път. Какво ли би било, ако бяхме просто нормални хора? Най-обикновени. Без наркотици, оръжия и наемни убийци.
Може би нямаше да сме същите... може би въобще нямаше да се познаваме. Всеки път, мисълта да не срещна Брандън, ме ужасяваше. Той беше всичко за мен. Целия ми живот.
- Но стига за мен... - отклоних темата и се запитах каква ли точно е нейната история. Дали и тя понякога съжалява... или не... по-точно пита ли се какво би било без този целия бизнес.
- Както разбирам... ти си обучена за наемен убиец, така ли? - попитах искрено любопитна и я огледах от главата до петите. На пръв поглед изглеждаше приятна... но външността понякога лъжеше...
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 6:57 pm

Момичето потвърди думите ми съвсем простичко.. Дори не се учудих.. Беше потайна и същевременно много нахакана.. Сякаш знаеше и можеше всичко.. Може би беше така.. кой би предположил, че слаба и дребна брюнетка като нея би била нещо повече от обикновен човек..
Прехапах леко долната си устна.. Очевидно знаеше коя съм или по-скоро какво съм.. Повдигнах леко рамене и кимнах леко.. Не виждах смисъл да крия повече от нея.. Ако посмееше да каже на някой просто щях да я убия, а никак не ми се искаше.. Изглеждаше приятна.. Можеше да си говорим за всичко след като и тя бе същата кучка като мен..
- Да.. Такава съм.. Една от най-добрите.. - признах самоуверено.. Изпъчих гърди напред в знак на величие и господство.. От устните ми започна да излиза странен насмешлив звук докато накрая не се засмях звънко..
- Приятелят ти с какво всъщност се занимава ? Само държи пазара или е нещо повече ? - попитах любопитно.. Не обичах да говоря много за себе си.. Беше излишно..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 7:58 pm

По изражението й разбрах, че се страхува... да не я издам... Хах, да бе... точно аз да я издам... това някаква шега ли беше? Тихичко се засмях и я погледнах отново.
Следващите й думи прозвучаха адски... нахални. Самоуверени. Явно беше като мен. Неуловима. Или поне така си мислехме... и двете.
- Ами той се занимава с управлението на верига пиано барове във Франция. - казах и й намигнах игриво. Тя сигурно се досещаше, че това не е всичко... но все пак, продължих.
- Освен това пласираме оръжия, наркотици и всичко останало... имаме няколко наемни убиеца в бандата, които преди ме обучаваха, да боравя с пистолети, пушки, снайпери и всякакви други оръжия... и все пак, ме обучиха добре. - заявих и дръпнах от цигарата си. Малко я бях забравила, улисана в разговора, но нали все пак се сетих.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 8:35 pm

Кимнах разбиращо.. Беше ми пределно ясно още щом спомена оръжията.. Може би съм имала някой и друг пистолет от приятеля й, но не можех да съм сигурна.. Франция ми се струваше далеч, но не достатъчно, за да ме спре да направя каквото съм си наумила..
- Разбирам.. Значи все пак и ти се занимаваш с това.. Точно както и предполагах.. Съдейки по първоначалното ти държание си преживяла доста именно заради проклетите наркотици.. - подсмихнах се.. Не бях убедена до колко съм права и до колко греша.. Нямаше и кой знае какво значение..


ПП Съжалявам за забавянето и освен това, че поста ми е кратък, но нямам много муза ;дд
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 5:36 pm

Усмихнах се тъжно.
- Нямаш си и на представа какво е ставало заради тях... - казах и се замислих за стотиците животи, които бях пропиляла... за хилядите приятели, които бях загубила... и то пред собствените ми очи.
- Ами ти? - казах носталгично, унесена в спомените си за пътеката от мъртъвци, която се нижеше в миналото ми. - Случвало ли ти се е нещо такова? Имало ли е моменти, когато си проклинала съдбата си.
Отново се умълчах, зачакала отговора й. Вдигнах ръка, да дръпна още веднъж от цигарата ми, но веднага възкликнах разочаровано. Беше почти напълно изгоряла. Гадост. Хвърлих я някъде из тревата, и се загледах в далечината.
И телефона ми извъня. Развали почти всичко. Тъкмо бях забравила за външния свят. Тъкмо всичко ми се струваше по... розово. Дисплеят показваше, че ме търси непознат номер. Явно поредния малък наркодилър. Вдигнах го и чух мъжки глас. Звучеше като агента, който пратихме с Брандън да следи положението при рода Мор... владетелите на наркобизнеса.
- Мамка му, какво пак е станало? - попитах бясна от това, че ми звъни. Последния път, когато звънна, беше преди около 2 месеца. И беше, да ми каже, че другия агент са го разкрили. Това обаждане сигурно не беше с по-различна информация. Мор, по принцип ми бяха нещо като семейство... не, по-точно далечни роднини.
"Дойдоха някакви - започна той. - Имаха пистолети. Охраната се опита да ги спре. Но не успя. Всички от семейството са мъртви. Абсолютно. Това, че ме оставих жив, ме кара да мисля, че е от нашите..." - зяпнах от изненада. МЪРТВИ!?! Това значеше, че... че аз съм... аз съм... следващия Мафиотски Бос... за трафика на наркотици?!?! АЗ?!?!
- Добре, но знаеш ли дали наистина всички са мъртви? - попитах с треперещ от вълнение глас.
"Потвърдено е. Всички са мъртви." - чух заветните думи и скочих на крака. Набързо затворих телефона и го метнах някъде. Започнах да скачам от радост.
Хайди ме погледна, явно беше адски учудена, какво ми става.
- Вече е официално. Аз съм владетелката на наркобизнеса! - обясних трепереща и се ухилих самодоволно. - Аз съм единствената роднина на рода Мор. Последната.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 5:54 pm

Слушах разсъжденията й.. Накараме да се замисля, но не за дълго.. Нямаше никакво значение кого съм убила и защо.. Беше ми наредено и аз трябваше да го изпълня.. Въпрос на оцеляване и извратен хумор.. Обичах да убивам.. Правех го почти безразборно.. Дори и със случайни хора, които ме заяждаха или ме заплашваха.. Просто ЩРАК и всичко приключва за един невинен човек.. Повдигнах рамене и започнах да говоря бавно и тихо, но думие ми бяха остри и ледени като остриета..
- Не съм мислила.. Аз съм хладнокръвна.. Не ме интересува чуждият живот.. Важното е аз да съм добре.. Останалите са просто хора, които ще умрат не от свръх доза, а от мен.. Не съм губила приятели защото не съм имала много.. Всичко беше в гимназията.. Всички са като мен.. Убийци или пласьори.. Не е нужно да мисля за тях.. Те могат да се оправят и сами.. - обясних.. Телефонът й иззвъня, а аз непринудено се заслушах в разговора.. Стар навик.. Не чувах много добре какво казва мъжкият глас от другата страна на слушалката, но разбрах, че някой е бил убит по думите на Настасия.. Когато затвори тя започна да подскача развълнувано.. Радваше се, но не разбирах защо и на какво.. Погледнах я объркано, а тя просто обясни..
- Ясно..Честито , о Велика.. - подсмихнах се и станаха, за да я прегърна.. Беше хубаво да пръснеш нечии мозък, за да постигнеш целите си..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 6:26 pm

Отвърнах на прегръдката й и се ухилих насреща й. Трябваше да кажа на Брандън... но исках да е специално. Изненада.
- Как ли да кажа на Брандън? - зачудих се весело и се огледах, сякаш нещо наоколо можеше да ме сети, какво да направя. Но уви, навсякъде около мен имаше само природа. Дървета... храсти... трева... небе...
Което ме подсещаше... от толкова време планирах да го заведа на пикник сред природата... щеше да е специално.
Щеше да е уникално. Но трябваше да се погрижа, че няма да стигне до него, преди аз да реша.
Погледнах към Хейди и й казах:
- Само ще звънна един телефон, да се погрижа той да не научи. - и й намигнах.
Набрах набързо номера на един от служителите ни, който отговаряше за почти всичко.
- Разбра ли за мен? - попитах го набързо.
"Да, Нас." - отговори ми бързо.
- Добре, искам да се погрижиш Брандън да не разбира. Искам да го изненадам. А за целта трябва той да НЕ знае. Подчертавам да не знае.
"О'кей, ще се погрижа." - веднага отвърна и затвори телефона. Той щеше да направи всичко. Нямаше никаква нужда вече да се тревожа за това. Прибрах телефона в джоба на суитчъра ми и погледнах Хайди...
- Та, до къде бяхме стигнали?
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 7:39 pm

Беше повече от развълнувана.. Радваше се толкова много, че ще обърка живота си още повече, че дори се чудеше как да съобщи на гаджето си.. Ако бях на нея щях да му кажа направо.. Беше толкова безсмислено да увърта и увърта.. не беше кой знае каква новина.. Беше по-скоро нещо като повишение.. Сега щеше да притежава всичко..
Взех една цигара от кутийката и я запалих.. Димът ме погълна изцяло .. Забравих дори за какво говорим.. Подхвърлих й цигарите, за да си вземе.. Когато загаси последната си изглеждаше разочарована..
Момичето отново започна да говори по телефона, за да задвижи нещата и този Брандън да не разбира.. Ухилих се леко и отново вдишах от димът.. След като приключи разговора тя започна да умува докъде бяхме стигнали.. повдигнах леко рамене..
- До никъде.. Обяснявах ти колко не ми пука за хората.. - засмях се тихо и отново се излегнах на земята подпирайки се на дървото..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 8:02 am

Ухилих й се. Сега вече нищо не можеше да помрачи настроението ми. Дори и такива бездушници... които не зачитат живота...
Но какво пък. Това си беше нейната философия. Не ме караше да я приемам и аз, така че нямах никакъв проблем с това.
- Добре, ти при кой работиш... ако може да попитам. - засмях се и отново се огледах наоколо. Светът изглеждаше по-красив, когато знаех, че нашата организация, моята и на Брандън, вече владее освен оръжията, и наркотиците. Идеше ми да закрещя от радост. Но все пак, предпочетох да не го правя... кой знае, кой можеше да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:46 am

Нас се вълнуваше и определено развеселеното й настроение ми влияеше добре.. Не можеше да се отрече, че и аз повдигнах присъствието на духа.. Усмивката сияеше на лицето ми.. Дори не разбирах защо се радвам толкова заради една непозната или по-скоро заради някой далечен колега..
- Обикновено работя сама, но не може да се отрече, че Лоренцо Бернини е направил много за мен.. Главно се подчинявам на неговите заповеди, но често се отклонявам и убивам някоя случайна душа.. - подсмихнах се.. Бях жестока и не ме беше срам да си го призная.. Бях преживяла далеч повече от заслуженият си дял болка, в такъв случай защо да не си отмъстя на невинните ?
- До колкото разбрах ти вече не работиш за никого.. - ухилих се..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:18 pm

- Мдам... не че преди това работех, де... - ухилих й се заговорнически.
Огледах се за пореден път. Мислите ми отлетяха към Брандън. Как ли щеше да го приеме? Очаквахме го, но все пак, толкова скоро... той сигурно щеше да е адски изненадан. Дали щеше да ми се разсърди...? Защото съм по-влиятелна от преди... Дали ще се радва?
Наложих си да не мисля за това и отново погледнах Хайди.
- Ами ти? Имаш ли си приятел? Или някой жив роднина? - попитах любопитно. Може би тя имаше... може би не й се беше наложило да ги убива, за да се прикрие. Или просто за да спрат да я преследват. За да се опитат да я вкарат в "правия" път... т.е. да не се занимава с незаконния бизнес. Но уви...
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:25 am

Деня се очертаваше скучен нямаше какво да се прави в нас имах тонове неща които можеха да ме развеселят,но нищо нямаше да помогне в този момент изпитвах угризения защото наех сестра си да убие баща ми.Но това вече беше минало а и той си го заслужи затова,че ме пребиваше редовно всеки ден за забавление.Вдигнах рамене и започнах да крача бавно на някъде.Не знаех къде отивам този град,все още ми беше непознат а и все някога трябваше да разбера хубавите местенца.Когато погледнах напред видях,че съм стигнала до някаква гора.Имаше толкова много храсти,че беше трудно за прекосяване.Свлякох се на земята и се облегнах назад върху едно дърво.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:42 am

След като бях на Лунното езеро реших да се разходя до гората до града.През целият път мислех за това което бях подготвил на Настасия,за изненада."Дали щеше да го хареса?" много се чудех.Докато се разхождах,видях познато лице.То беше на Миранда,да една от големите босове,но ми беше помагала много за да се издигна.Бяхме станали добри приятели.Все пак тя ме направи този който съм днес.Усмихнах се игриво и се приближих към нея.Когато ме видя не можеше да повярва,че ме вижда тук.
-Здрасти,шефе как сте?-попитах аз закачливо тя се засмя и се изправи.Много се радвах,че се виждаме отново.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:46 am

-Брани здравей..аз съм супер ти как си?-Попитах и се ухилих като олигофрен отидох до него и го прегърнах силно.От толкова много време не се бяхме виждали,че чак ми липсваше а попринцип тези на които помагам не ми липсват дори го помнех бегло,но не и Бран той винаги е бил най-добрия.
Отдръпнах се от него с една крачка и го погледнах в лицето.
Усмивка отново плъзна по лицето ми и отидох до дървото и се опрях на него.
-Хайде разказвай!-Засмях се и зачаках реакция.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:57 am

Тя се приближи и ме прегърна.Тя беше най-добрата ми учителка която съм виждал.Научи ме на толкова много.
-Е,че и аз съм добре.-ухилих се аз.-А зависи какво искаш да ти разкажа.-ухилих се дяволито.-тя стоеше на дървото и се кикотеше.
-Трябва да уточниш.Мога да ти разкажа много неща.-започнах да увъртам аз,а тя започна да се кикоти още повече.Тя знаеше,че като почна да увъртам значи има нещо.Тя ме дръпна и седнахме на тревата.Аз се вгледах в дърветата и чаках да чуя това което тя иска да й разкажа.Ухилих се като дете и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:17 am

-Хммм усещам,че има нещо.-Казах и се засмях.-Искам всичко,от деня в който се разделихме.-Повдигнах вежди два пъти и после погледнах небето.Беше толкова хубаво отново да го видя не се бяхме виждали толкова много време,че не помнех физиономията му.Но сега неговото лице беше пред мен и ме гледаше.Осъзнах,че отново съм се захванала да мисля а това никога не ми се е отдавало.
-Хей скоро има ревю ако искаш ела да гледаш...момичета по бельо.-Отново повдигнах вежди и пак се засмях.

П.П Сори загледах се в един клип :Д
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:24 am

-А,може би ще пропусна ревюто.Знаеш,че не бих отказал,но си имам приятелка от 10 години вече.-ухилих се аз,а тя ме зяпна като гръмната.
-Ами след като се разделихме 2 години по-късно се запознах с нея.Тя беше на 16.Взех я при мен и сега и двамата сме в бизнеса и вече 10 години сме неразделни.Колкото до работата вече притежавам 60% от трафика на оръжия.Което както знаеш ме прави доста влиятелен.-ухилих се аз дяволито.-Все пак го дължа и на теб ти ме научи на толкова много и ето ме сега мафиотски бос.Ами това е основно.За 10 години се издигнах значително.Сега ти разкажи нещо за себе си?-усмихнах се аз.


Последната промяна е направена от Брандън Борн на Вто Юни 28, 2011 6:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:30 am

-Ами няма какво в фирмата в която съм Модел ме издигнаха на най-голяма степен.Сега съм един от Ангелите.-Ухилих се.
-Боже боже боже....ти си се задоволил с едно момиче???На кой свят сме за бога?-Засмях се и се усмихнах дяволито.
-И кое е това магическо момиче?-Попитах я смръщих вежди.Засмях се това си беше баш лигня,но за мен лигнята беше нещо обикновено Усетих нещо да ме лази погледн ах го и видях един паяк...мразех нещо да ме плаши.Изпищях и подскочих и с ръка замахнах и го махнах.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:37 am

-Това магическо момиче се казва Настасия.Най-хубавото нещо което ми се е случвало през целият ми живот.Тя е невероятна,прекрасна.-ухилих й се аз.-Сега да не ми кажеш,че те е страх от паяци или просто се стресна?-попитах закачливо аз.
-Да де преди не бях такъв,но сега съм лудо влюбен и не мисля да се отказвам от нея.Знаеш ли трябва да ви запозная ще си паснете.-ухилих се игриво аз.-Знаеш ли щях да те питам но забравих.Да не си се объркала,че си дошла в гората?-ухилих се дяволито аз.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:42 am

-Брани много добре знаеш,че ме е страх от всякакви малки животинки които могат да ме подразнят по някакъв начин.
-Сигурно щом казваш.-Настасия много странно име за пръв път го чувах вдигнах рамене и се замислих хмммм това момиче наистина трябваше да е като ангел за да може да завладее сърцето на този красавец пред мен.
Ухилих се явно и двамата много се усмихвахме,но това си бяхме ние Миранда и Брани.
Изпуках пръстите си мамка му взех го от сестра ми.
-Брани имам си сестричка май не съм ти казвала тя е до сущ като мен.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:47 am

-Моля имаш си сестричка досущ като тебе.О това трябва да се види.-зяпнах като гръмнат,тя си има сестра и то близначка.-Сега ще ви бъркам.-засмях се аз.
-Искам да ми разкажеш всичко за нея.А и да не забравя я кажи ти не намери ли някой като за теб?..-ухилих се аз я тя ме удари по рамото.Знаех,че винаги избягва тази тема.-И този път няма да избягаш.-ухилих й се аз..
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:52 am

-Сега аз не съм важната искам да разбера всичко за нея...имаш ли снимка?Нещо нейно?Ще си паснем ли?Хубава ли е?Какъв е характера и?Ще ме обича ли ?-Засмях се на последното.
-Ами тя е много сладка има всичко мое тя е....нищо.-мислех да му кажа какво работи,но реших да си замълча.
Отново избягвах темата с момчетата винаги можех да я избегна.Ако я повдигнеше наново щях да го убия.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:03 am

-Ти си много лоша.-направих сърдита физиономия и се засмях.-Ами да имам нейна снимка.Невероятно красива е.Ами попринцип е мил,добра и весела,но само когато е с любимите хора.С подчинените си тя е доста строга.Много трудно може да прости.Което означава,че може да те убие всеки един момент.Но ако трябва да съм честен ще се харесате.А до това дали ще те обикне не мога да съм сигурен.-ухилих се аз.
-Ето й нената снимка.--> http://www.wallpaperpimper.com/wallpaper/Female_Celebrity/Sophia_Bush/Sophia-Bush-1-96T58Q0BPK-1600x1200.jpg
-Как я виждаш,хубава е нали?
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:10 am

-Късметлия секси е.-Скръстих ръце и се засмях.
-Не съм лоша.-Подсмръкнах два пъти и една сълза се пророни от мен можех да плача когато си поискам.Поклатих глава и се ухилих.
-Ти ми действаш зле!-Отбелязах набързо и го погледнах намръщено.
С него винаги успявах да се разлигавя до такава степен,че тази "болест" ме държи със седмици.
Започнах да си тананикам една песничка и когато се усетих той ме гледаше.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:32 am

-Сигурна ли си,че ти няма нищо?-попитах аз игриво.-И не аз ти действам лошо,а ти на мен госпожичке.-направих сериозна физиономия и скръстих ръце,а после и двамата избухнахме в смях.
-И няма да ти простя това измъкване от темата.Ти си знаеш за какво говоря.Ще ти го върна тъпкано.-засмях се аз.Тя си беше като малко момиченце.Но пък когато бях с нея винаги се забавлявахме.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:39 am

-Хммм Брани,Брани Брани няма да можеш да ми го върнеш.-Поклатих глава и се засмях ехидно.
-Добре де добре...няма да ти кажа нищо...-Изкикотих се.
-Оххх значи добре няма момче в живота ми доволен ли си сега.-Казах натъжено и се намръщено.
-Имам си кон.-Засмях се и поех дъх.
-Пък може и да доведеш и Наси на ревюто.-Засмях се и го зяпнах.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:00 pm

-Ами не знам ще й предложа да дойдем.Знаеш ли Нас и ти ще станете много добри приятелки според мен.-изрекох тези думи и случайно съзрях любимата си.Станах и се затичах към нея.Сграбчих я,вдигнах я във въздуха и започнах да я целувам.Хванах я за ръката и я заведох при Миранда.
-Миранда,това е Настасия.Настасия това е Миранда.-те се усмихнаха една на друга и се здрависаха.

П.П. Надявам се да не пречи,че и Нас ще се включи.Така ще е по забавно. Smile
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:20 pm

Изведнъж Брани се затича на някъде и вдигна едно момиче във въздуха.Веднага съзрях лицето и и видях,че това е Наси.
-Приятно ми е.-Казах като дойдоха при мен и Брени ни представи.
Усмихнах се до уши и подадох ръката си към Настасе.
След малко щях да я попитам дали мога да я прекръстя.ПОгледнах я в очите и се усмихнах мило.

П.П Не Милото ми е добре дошло винаги.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Настасия де Куинси
Drugs Queen
Drugs Queen
Настасия де Куинси


Брой мнения : 157
Join date : 27.06.2011
Age : 32

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 6:40 pm

Брандън беше тук. Усещах го с всяка частица от тялото си. От толкова дълго време бяхме заедно, че можех да усетя, когато е наблизо. И сега го усещах. Оставих Хайди, там където бяхме седнали и тръгнах по посоката, където мислех че е Брандън.
След секунди видях ухиленото му лице. Той дойде до мен и ме вдигна във въздуха. Започна да ме целува и аз отговорих пламенно на целувките му.
После той ме свали на земята и ме отведе до някакво момиче.
Представи ми я като Миранда. В главата ми постоянно се блъскаха мислите, коя беше тя и какво правеше с моя Брандън.
Опитах се да се усмихна лекичко, но нещо не ми се получаваше и по подозрителния поглед на Брандън, усетих, че вече знае че ревнувам.
- Може да ми казваш просто Нас, или Насти. - казах най-накрая и я огледах от главата до петите. Беше ми позната... мисля, че съм я виждала някъде, но кой знае... може просто да е едно от онези лица, които ти изглеждат познати...
Върнете се в началото Go down
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 6:49 pm

Когато се запознавах видях изражението на Нас,знаех,че ревнува но поне се опитваше да го прикрие.Явно много ме обичаше за да ме ревнува чак толкова.
-Е момичета вече се познавате.Нас това е човекът който ми помогна да стана такъв какъвто съм днес и ето ме тук.Знаеш ли,че ако тя не ми беше помогнала сега нямаше да стоя тук с теб.-ухилих се дяволито.Нас ме удари и ме прегърна силно.-Знаеш,че просто се шегувам.-прегърнах я и я целунах по челото.
-Трябва да се по опознаете вие двете.Ще си допаднете сигурен съм.Е какво ще правим сега?-попитах като малко дете.И усмивката се плъзна по лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:34 pm

-А не Брани недей така,спри да повтаряш,че аз съм причината ти да си тук и такива работи...то е вярно,но не бива постоянно да го натякваш.-ЗАсмях се и се усмихнах на Нас.Видях лицето и май изревнува.
-Ами не знам какво щеправим.-Изкикотих се тихичко и се огледах наоколо.
Дам на живо Настасия изглеждаше още по-хубава.Ухилих секато идиот.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Настасия де Куинси
Drugs Queen
Drugs Queen
Настасия де Куинси


Брой мнения : 157
Join date : 27.06.2011
Age : 32

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:05 pm

Засмях се на държанието им. Явно бяха по-скоро като брат и сестра... все пак познавах Брандън... Никога не би ми изневерил... или поне така си мислех.
Засмях се приветливо на момичето пред мен и отново плъзнах поглед по Брандън... след 10 години заедно, пак не можех да повярвам, че този невероятен мъж, е мой. Всичко свързано с него беше толкова невероятно...
Огледах се леко, никъде не виждах Хайди... може да си е тръгнала... в този момент отново погледнах към Миранда и осъзнах факта, който ми беше убягнал преди малко... те бяха напълно еднакви... сякаш бяха... близначки.
Обърнах се към познатата на гаджето ми...
- Случайно да имаш сестра... Хайди? - погледнах я объркано и потърсих ръката на Брандън.
Върнете се в началото Go down
Брандън Борн
King of everything
King of everything
Брандън Борн


Брой мнения : 141
Join date : 22.06.2011

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:32 am

-Ами,да има сестра даже са близначки,и аз сега разбрах направо съм потресен.-ухилих се аз на Нас,а Миранда ме фрасна в рамото.-Хей ами така си не го очаквах от теб.Хей хайде да се разходим и без това ни е скучно,Нас нали нямаме някаква работа,сега.-ухилих и се аз,очаквах да нямаме защото попринцип винаги намираше нещо за правене.А и още не бях измислил как да и поднеса изненадата.Беше важна за мен и не можех да проваля всичко.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:36 pm

-Уууу ама вие сте толкова сладки...Нас много съм лигава,но ще свикнеш щом той свикна...-Засмях се и ги погледнах бяха тооолкова сладки.
-Искам да ви изпапкам .-Засмях се пак и след това продължих.
-Ами да може да се разходим наистина е скучно.
Изкикотих се и след това видях как се гледат оооо бяха прекрасни като две влюбени гълъбчета.
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Настасия де Куинси
Drugs Queen
Drugs Queen
Настасия де Куинси


Брой мнения : 157
Join date : 27.06.2011
Age : 32

Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:07 pm

Изхилих се и погледнах влюбено Брандън.
- Дори след тези 10 години, все още съм лудо влюбена в него... също като момента, в който го срещнах. В Париж. - казах и го целунах лекичко по устните.
- Ами ти? Имаш ли си някой? - попитах и се притиснах още по-близо до мъжа, който обичам.
Огледах наоколо. Хайди не се виждаше никъде... може да си е отишла. Замислих се за нейния бизнес... дали и сестра й не беше като нея?
Реших за всеки случай да попитам.
- Миранда, ти също ли се занимаваш с убийства... като сестра ти? - попитах направо без никакви заобиколки и се загледах любопитно в нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората ,близо до града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ,близо до града   Гората ,близо до града I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората ,близо до града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Околностите на града :: Гористи и планински месности-
Идете на: