Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Площад "Неапол" 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Площад "Неапол" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Площад "Неапол" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Площад "Неапол" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Площад "Неапол" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Площад "Неапол" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Площад "Неапол" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Площад "Неапол" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Площад "Неапол" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Арианна Милер
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Брандън Борн
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Stella Rodston
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Площад "Неапол" I_vote_lcapПлощад "Неапол" I_voting_barПлощад "Неапол" I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Площад "Неапол" Darklightbanerche Площад "Неапол" Lovebitescardp137268162 Площад "Неапол" 4 Площад "Неапол" 001zxd Площад "Неапол" 26823022
Нашите приятели
Площад "Неапол" Minibanerx Площад "Неапол" 2mphoc0 Площад "Неапол" 122cdbb Площад "Неапол" 3290663Z Площад "Неапол" 1059039o Площад "Неапол" 3524244x Площад "Неапол" Oofr Площад "Неапол" 3496915b Площад "Неапол" Serenanatedream Площад "Неапол" 3543786L Площад "Неапол" Stamps10 Площад "Неапол" Losriosbanerche Площад "Неапол" 3754056W

 

 Площад "Неапол"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:26 pm

Площад "Неапол" Santa_kiara

Площадът се намира в центъра на града и е чудесна част за разходки
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:27 pm

Бяха ме назначили тук и щом оставих дрехите си в наетата къща излязох из града. Трябваше да го опозная,тук обаче всички неаполитанци се оказаха ужасно малки. Не не не бях аз голям,те си бяха малки. Как ми се искаше всички да са като в Аляска. Да са високи,хората го гледаха странно извисявах се над тях.
Докато вървях по улиците,видях един голям площада. Спрях се за малко за да огледам,беше красиво.
Откопчах сакото си,защото ми беше много горещо.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:31 pm

Тръгнах към фондацията имаше доста работа и бях уморена,исках да се прибера,а най-прекия път бе през площада,най-мразех вечер да се прибирам от там,беше почти празно и можеше да се натъкна на кой ли не.В момента само се молех да не налетя на Брандън или на друг от хората му.Бях на средата когато видях как хората гледах а нещо,какво толкова привличаше вниманието им,когато го видях,беше адски висок мъж,нещо нетипично за градчето ни...Но го подминах,не исках да се спирам и без това ме познаваха не ми беше до фенове сега,а и той явно не обичаше да го зяпат. Докато обаче една тълпа момчета не ме забеляза и ме обгради за афтографи
-Моля ви момчета не днес! -опитах да се измъкна,но бяха настоятелни
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:42 pm

Когато погледите изведнъж се преместиха някъде другаде и за миг си отдъхнах видях как едно момиче,опитваше да отблъсне малка тълпа от момчета и да остане на спокойствие. Но те бяха много упорите. Обърнах се към тях и казах:
-Когато дама ви каже,че не иска да я безпокойте трябва да я оставите намира!
Те се пообъркаха но бяха настоятелни,тогава хванах най-големия от тях,който не бе по голям от мен,за яката и го повдигнах,като го преместих,без да реагира:
-Хайде разраснете се живо живо!
Те тръгнаха,като я оставих. Усмихнах и се,като бях на път да си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:45 pm

Изведнъж някой опита да ги разкара,когато вдигнах глава го видях,мъжа се разправяше с тях,но когато не поискаха да ме оставят той хвана един и го вдигна,погледнах с изненада и когато го пусна си отидоха.Не можех да повярвам или беше мафиот или ...не знам,но му бях благодарна,той понечи до си тръгне..
-Благодаря! Обикновено сама се оправям с фенове,но днес не ми бе до тях
Той се усмихна,аз също,нещо ми накара да го направя
-Не сте от тук нали?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:51 pm

-Не не съм днес пристигнах,турист съм тук.
Не можех да и кажа,че съм агент,трябваше първо да я опозная,за да и кажа такова нещо. Не бях от тези хора,който след едно изречение знаеха да кажат веднага друго,така че се забавих:
-Няма защо не е никакъв проблем...
Преди да кажа нещо глупаво просто замлъкнах.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:53 pm

Да бе и аз съм туристка
-Интересно място за екскурзия сте избрали
По скоро беше транзитно или просто ме излъга като си мислеше,че понеже съм руса съм и тъпа,ама не бях
-Добре се справихте,имате опит с такива тълпи явно?
И явно не ме познаваше,което беше добре,не бях от актрисите които обичаха да ги знаят всички
-Каролина,а вие имате ли име?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 8:58 pm

-Харис...
Поех малката и ръка,която можеше да се загуби. Изумих се на това докосване,обикновено не се здрависвах точно поради тази причина.
-Приятно ми е да се запознаем.
Дръпнах ръката си и я пъхнах в джоба на панталона:
-Да израстнал съм в студен климат и време и съм всичкнал на всякакви неща,така че тези хлапета не бяха проблем.
Но бях сигурен,че ако им претършувах джобовете щях да намеря,трева най-малко.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:05 pm

Интересно име,нетипично за Италия,беше от Америка или друга част на Европа
-Приятно ми е
Ръката ми се изгуби в неговата,но допира беше ... странен,почувствах нещо странно,а той излезе с тъпо обяснение като дръпна ръка и я пъхна в джоба си
-И с какво се занимаваш?Не ми казвай само,че си пътешественик,няма да ти повярвам
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:09 pm

-Не обичам да пътувам,тук съм по служба.
Още се чудех да и кажа ли това което бях или просто да кажа някое нещо по близко до него:
-Държавна работа,трябва да постоя малко време тук.
Е не знаех дали е малко или много но си беше държавна работа. Дори не се наложи да лъжа. Имаше думи,който казани по по различен начин звучаха по друг начин/
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:18 am

Тук е по служба,подобни теримини използваха военните или полицаи
- По служба,интересно каква ли служба изпълнява някого като вас?
Сега пък държавна работа,имах късмета да не ми се налага да крия коя съм и какво съм,но този мъж привличаше интереса ми въпреки предпазливостта ми
-Военен или полицай,не по-скоро агент на тайните служби нали?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:26 pm

-Всичко взето заедно.
Е може би вече не бях много военен но в случай на война щях да бъда отзован.
-А вие сте прекалено любопитна за известно момиче.
Продължавах да държа ръцете си в джобовете но ги държах по тази причина,че щях много да жестикулирам,а това за голям човек,бе ужасно заплашително.
-Но мисля,че това какво правя тук трябва да остане тайна.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:31 pm

Погледнах го сериозна,за момиче като мен знаех много за този свят в който живеех
-За известно момиче като мен хич не съм любопитна,просто познавам хората,налага ми се когато живея в подобен град
Трябвало да остане в тайна,ясно беше тук за да се внедри някъде
-С мен си в тайна
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:40 pm

-Радвам се да го чуя.
Усмихнах се съвсем малко,като погледнах настани,беше ми малко неловко.
-Да ви оставям може да си имате някаква работа.
Аз нямах работа днес,единственото нещо,което трябваше да направя е просто да разузная града.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:43 pm

-Радвам се да помогна
Беше му неудобно виждаше се,поне това можех да разбера,но не и той,аз можех да играя
-Не ,нямам,прибирах се към къщи,но не ми пречи да ви покажа града
Признавах ,че нямаше да е лошо да имам познат полицай за всеки случай
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:49 pm

-Да ще е хубаво някой,който познава града да ме разведе из него.
Приближих се малко по близо:
-Може после да ми покажете къде мога да хапна нещо.
Не бях сигурен обаче дали тази храна тук,щеше да ми е по вкуса. Американците сме свикнали на стекове на хубаво месо,а тук имаше някакви по различни неща.
-Ама Макдоналд има на всякъде.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:01 pm

-Значи късмет че се срещнахме,едва ли друг би ти предложил това без да се познавате
Той се доближи малко,леле беше огромен,не бях виждала мъж с подобен ръст,но беше и сладък.И гладен,но Макдоналдс не беше от любимите ми места дори не знаех има ли
-Признавам си не знам има ли тук

Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:08 pm

-Да,не че имам нещо против вашата кухня но няма ли голям,тележки с картофено пюре и зеленчуци не ми го хвали.
Погледнах я за миг,беше красиво момиче,и толкова малка и нежна. Ръцете ми започна да се поти,трябваше да се успокоя. С жени говорех,само по работа.
-Май бях прекалено груб,не исках да кажа,че кухнята тук е лоша но не съм свикнал.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:30 pm

Засмях се на думите му,не само той не харесваше нашата кухня,но и аз не знаех къде бихме могли да хапнем
-Това може да се уреди
Засмях се отднава и го погледнах ,изглеждаше нервен
-Значи не си само ти
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:41 pm

Изведнъж бяхме преминали на ти и това беше някак хубаво.
-Ти го прие много добре но ако бяха обидили моята кухня така,както аз вашата до сега,щеше да е голям проблем.
Звъна изведнъж телефона и го вдигнах. Беше шефа ми искаше да знае дали съм пристигнал и утре къде да мина,даде няколко адреса. Затворих телефона:
-Извинявай по работа.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:45 pm

Да,може би ако бе обидил английска кухня,може би ,но не и Италианската
-Може ако считам това за родина,но не е така..аз не съм италианка,а англичанка
Той ме погледна странно,но това бе дълга история,тогава телефона звънна
-Няма проблем,оправи се ,аз ще резервирам маса
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:53 pm

Звънах за да наема кола с добър и обновен джипиес. Който щеше да ми помогне поне малко в ориентацията,казаха,че ще я донесат на адрес и нямах проблеми. Прибрах телефона и се обърнах към нея:
-Може и да има нещо вкусно но аз това,което съм ял не ми допада.
Защо говорех постоянно за една и съща тема? Бях като някоя латерна:
-Не съм по разговорите.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:00 pm

Нае кола,явно задачата беше тежка и изискваше оборудване и джпиес
-Обещавам ,вкусно е , не е италианско,нищо ,че е в мол Италия
Явно темата за храната не му допадна или не знаеше какво друго да говори
-Нормално е ,аз също бях така,но да те разведрим,разкажи ми от къде си
Верно си бях любопитка , но и той не ми помагаше особено
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:12 pm

-Аляска там съм роден по принцип но от 10 години живея в Ню Йорк.
Сега няколко месеца тук или може би седмици.
-Ами ти...
Бях забравил не беше типично за мен да питам:
-Каза,че не обичаш италианската кухня,значи си от някъде другаде?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:16 pm

Знаех си,че не беше от Европа,такива високи мъже виреят на студа.
-Там е доста студено, как се топлиш?
Дали имаше приятелка,явно не щом е приел да бъде тук а неопределено време
-Аз ли? Родена съм тук,но баща ми е англичанин,живях там до 14 годишна възраст,после ме пратиха отново тук
Говориш много Каролина
-Общо взето това ,а да живях и в Ел ей за малко
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:24 pm

-Там е хубаво обичам да ходя на сърф там но не го правя често,защото понякога се случва дъската да не ме издържи.
Да кратко мълчание,за да осъзная каква тъпа глупост казах,за себе си. Погледнах я за момент,за да видя реакцията и и след това въздъхнах:
-Ами свикнал съм на студа от 15 годишен сечах дърва в гората. Това е единствения и най-добър начин да се прехраниш там.
Мразех да говоря за семейството си. Грижех се за тях и ги обичах но не обичах да споделям за тях.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:28 pm

Да беше хубаво,но не трая дълга,трябваше да се върна
-Да,за това сега съм заточена тук,не мога да си тръгна,а в Англия няма да се върна
Разприказвах се,докато той не каза за сърфа,да как ли дъската би го издържала,усмихнах се само на шегата
-Сигурно си обирал погледите там?
Ето това беше тъпо,не обърнах внимание на разказа за семейството,явно и за двамата не бе приятна тема
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:34 pm

-Само в Аляска и на баскетболен мач не обирам погледите.
Мразех това,на много места ме знаеха,като великана. Нямах комплект за малоценост но не ми вървеше с жените:
-Но няма много полза от това...
Нямаше да кажа точно в какво точно не ми вървеше,мислех че тя можеше да разбере:
-Ама с работата ми си е много добре,всявам респект,като с феновете ти.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:39 pm

Съмнявам се да не обираше,но както и да е
-Едва ли това тяло не обира погледи,но щом казваш
Коя жена не би се загледала по този мъж и не би го пожелала..никоя,дори аз,но знаех как да се прикривам
-Значи съм наистина късметлийка ,че бе на близо,та ще те водя ли да хапнеш или предпочиташ домашно готвено?
И в мига в който го изрекох съжалих,кои канеше непознат на вечеря при първата среща
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:43 pm

-Ами...-това беше странно предложение-предпочитам домашни ястия но е по добре да хапнем някъде навън.
Все пак я познавах бегло,а и аз не бързах да легна с нито една жена,защото понякога се отказваха още в началото:
-Не е точно до вниманието винаги се впечатляват но когато опре до нещо по сериозно...
Баси трябваше да спра да говоря за това преди да стане прекалено късно:
-Да да вървим...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площад "Неапол" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Неапол"   Площад "Неапол" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Площад "Неапол"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съд "Неапол"
» Площад Навона
» Площад Сан Карло

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Централна част-
Идете на: