Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Кафене на плажа 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Кафене на плажа I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Кафене на плажа I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Кафене на плажа I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Кафене на плажа I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Кафене на плажа I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Кафене на плажа I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Кафене на плажа I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Арианна Милер
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Брандън Борн
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Stella Rodston
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Кафене на плажа I_vote_lcapКафене на плажа I_voting_barКафене на плажа I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Кафене на плажа Darklightbanerche Кафене на плажа Lovebitescardp137268162 Кафене на плажа 4 Кафене на плажа 001zxd Кафене на плажа 26823022
Нашите приятели
Кафене на плажа Minibanerx Кафене на плажа 2mphoc0 Кафене на плажа 122cdbb Кафене на плажа 3290663Z Кафене на плажа 1059039o Кафене на плажа 3524244x Кафене на плажа Oofr Кафене на плажа 3496915b Кафене на плажа Serenanatedream Кафене на плажа 3543786L Кафене на плажа Stamps10 Кафене на плажа Losriosbanerche Кафене на плажа 3754056W

 

 Кафене на плажа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:13 pm

Кафене на плажа Capri%2012

Тук може да изпиете кафе или хапнете нещо готово и да се наслаждавате на гледка към морето,да подушите мирисът му и да чуете плисъка на вълните.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:27 pm

Дълго ходех тук и там,за да огледам и да познавам града по добре. Загубих се няколко пъти но пък за сметка на това си бях доста издръжлив и свикнах с дългото ходене. Колата също бе много бърза и подвижна но не бе много за мен,беше много тясна. Стигнах до едно кафене не бях пил кафе и ми се искаше да пийна едно.
Видях една маса,като столовете бяха много малки,с мъчени се набутах в него,като щеше да се счупи. Не бях дебел,а просто голям. По дяволите...
Поръчах си едно кафе и се загледах в брега,беше хубаво местенце.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:35 pm

Покрай дългата и изтощителна мисия не успях да взема здравословното за мен, обичайно кафе с мляко. Веднага щом стъпих в Неапол се запътих към най-близкото кафене. Колкото и странно да звучеше, то се намираше на плажа.
Вътре беше приятно и тясно, но отвън.. Отвън беше друго, гледката бе невероятна и много вдъхновяваща. погледа ми се плъзгаше на всяка една заета маса. Навсякъде бяха насядали огромни жени със също толкова огромните си приятелки. Въздъхнах отчаяно и се запътих да си ходя, но тогава го видях. Стоеше сам и очевидно нямаше да има нищо против малко компания. Честно казано не ме интересуваше дори и да не искаше.
Настаних се срещу огромният мъж без дори да поискам заслужената си покана..
- Свободно ли е ? - попитах тихо вече оглеждайки менюто.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:06 pm

-Да нямам нищо против.
Отпих от кафето,което тукощо ми бе донесено. Кафето им бе много хубаво,ето от това разбираха много добре от хубаво направеното кафе. Момичето срещна срещу мен огледах я за миг но не прекалено вулгарно или пък натрапчиво. Беше хубаво момиче:
-Харисън приятно мие!
Казах аз все пак,бях учуден колко много хора говореха англиски и се разбирах почти идеялно. Не не бе нужно въобще да се напъвам да уча език.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:17 pm

Огледах менюто обстойно. Нямаше кой знае какво да оглеждам. Така или иначе вече бях избрала поръчката си. Отпуснах се върху столът и бавно затропах с пръсти по малката масичка. Погледнах мъжът, който очевидно се казваше Харисън. Беше меко казано огромен. Усмихнах се леко и подадох ръката си.
- Хайди. Да кажем, че и на мен ми е приятно. - подсмихнах се. Изглеждаше приятен мъж. Вероятно беше такъв, но нещо в него ме притесняваше. Това тяло беше постигнато чрез много, много тренировки, което ме водеше до мисълта, че е замесен в незаконен бизнес или просто е ченге.
- С какво се занимаваш, Харисън ? - попитах тихичко с лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:23 pm

-Хари,Хенри е прекалено далечно име за мен.
Оставих чашата,дори и чашата бе малка:
-Дошъл съм на почивка тук,обмислям да остана.
Не можех да кажа за какво точно бях тук,а и не трябваше да имам прекалено голямо доверие:
-Ами ти?-попитах аз-Ти тукашна ли си?
Загледах се в морето,рядко ми се даваше случай да го видя а тук в поредица от три дни успях един път да отида. Все друго беше да те пратят тук,макар и по работа.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:32 pm

Почивка значи. Присвих очите си недоверчиво. Очевидно не беше тук на почивка, но на кого му пукаше.. Докато все още поддържах историята със сервитьорката бях в пълна безопасност. Може би трябваше да започна с нещо по-забавно като стриптииз..
- Да. От тук съм, работя като сервитьорка. Скучна, но лесна професия. - обясних и погледнах сервитьорката, която се бе запътила към масата ни. Най-накрая се бе сетила да дойде. Погледнах я укорително и поръчах обичайното си. Тя записа поръчката и се втурна към кухнята.
- Разкажи ми за себе си. - подканих го разговорливо. Днес очевидно бях в добро настроение. Хари определено имаше честа да ме види в добрата ми светлина, което напоследък беше рядкост.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:38 pm

-Ами аз не обичам да говоря много за себе си. Идвам от САЩ и по точно от Аляска,най-студеното селце там,не че там има малко по топло. Близо е до границата с Канада.
Да малко география,която да ме отдалечи от това да говоря за проблемното си семейство.
-Последно бях в военна академия после поживях малко в Ню Йорк бизнес.
Бях убедителен може би не съвсем но все пак:
-Сега съм тук проучвам пазара.
Върнете се в началото Go down
Heidie Winter
Ice Bitch
Ice Bitch
Heidie Winter


Брой мнения : 34
Join date : 17.06.2011

Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitimeПон Юли 04, 2011 7:41 pm

Смръщих се. Очевидно лъжеше макар и да не разбирах защо. До преди малко повтаряше, че е тук на почивка, а сега, че оглежда пазара. Нямаше особена логика, но определено не беше ченге. По-скоро се занимаваше с дрога..
- В какво си се забъркал ? Наркотици, убийства, пласьорство на оръжия ? - попитах направо отпивайки от кафето си. Огледах го отново. Не ми се струваше като дилър. Беше прекалено висок и трениран. Вероятно пласираше оръжия като се имаше предвид здравата му хватка. Очевидно беше добър стрелец..


ПП извинявай за закъснението.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене на плажа   Кафене на плажа I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Извън Неапол :: Остров Капри-
Идете на: