Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Сините заливи 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Сините заливи I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Сините заливи I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Сините заливи I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Сините заливи I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Сините заливи I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Сините заливи I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Сините заливи I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Сините заливи I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Сините заливи I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Арианна Милер
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Брандън Борн
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Stella Rodston
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Сините заливи I_vote_lcapСините заливи I_voting_barСините заливи I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Сините заливи Darklightbanerche Сините заливи Lovebitescardp137268162 Сините заливи 4 Сините заливи 001zxd Сините заливи 26823022
Нашите приятели
Сините заливи Minibanerx Сините заливи 2mphoc0 Сините заливи 122cdbb Сините заливи 3290663Z Сините заливи 1059039o Сините заливи 3524244x Сините заливи Oofr Сините заливи 3496915b Сините заливи Serenanatedream Сините заливи 3543786L Сините заливи Stamps10 Сините заливи Losriosbanerche Сините заливи 3754056W

 

 Сините заливи

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:08 pm

Сините заливи Pantelleria%20island

Сините заливи на Капри са пленяващи.Наречени са така,защото тук водата е с ясно изразен син цвят.Но истинският фаворит и най-доброто място е Пантелерия. Това малко вулканично островче, което е част от ботуша, привлича и приема целия моден елит на Италия всяко лято. Морските дарове, топлите извори, пастата и кристално чистото море – това е Пантелерия.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 7:27 pm

След,като се върнах от Венеция избягах от Неапол,исках малко спокойствие и остров Капри, беше идеален за това.По това време все още имаше много туристи,но за знаех,усамотени места където да отида.За да мога да дам воля,на сълзите си.Болеше ме и страдах ,ужасно,нито ми беше до работа ,нито до забавление.Животът ми се бе обърнал,надолу с главата ,откакто Лукас се върна в него.Колкото и да не исках,да го призная,обичах го и страдах от неговата липса.Но и бях твърде наранена,за да го потърся и за да му го кажа,за да забравя и простя...
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 7:54 pm

Бях се върнал от Венеция и реших да избягам от забързания живот в центъра на Неапол и в "лицето" на остров Капри открих спасителен вариант, където да се отърва за малко от Неапол. Вървях с ръце в джобовете по плажа, разположен из прекрасните заливи. По едно време в далечината видях женска фигура. Колкото и далече да беше обаче, можех да позная че това е Арианна. Отидох тихо до нея без да ме усети и закрих очите и с ръце.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 8:02 pm

Бях се отнесла отново,когато почувствах ,някой,който хвана очите ми.не знаех,приятел ли е или враг,но за всеки случай,го третирах,като второто,ако не беше щях да се извиня.Използвах инерцията му,както се беше навел и го преобърнах.Бързо скочих върху него и опрях пистолет в гърлото му.Като видях,че е Лукас,щях да припадна,ако ,само го бях наранила,щях да умра.Изправих се и му подадох ръка да стане.
- Не хубаво да ми се промъкваш в гръб,Лукас,знаеш го.-Погледнах го ,усмихваше ли се,нима всичко това му беше забавно,избухнах :
- Можех ,да те убия,не разбираш ли ? И какво по дяволите търсиш тук,пропътувах толкова километри,за да съм далече,как винаги ме намираш ?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 8:09 pm

Уха, огнена както винаги.
-Ммм харесваш ми като се дърпаш - казах на шега и се усмихнах накриво.
Изправих се и седнах на една скала.
-Ами не знам, сътба може би. Но не те следя - казах и се загледах в кристално чистата вода, като погледа ми се спускаше по нея и стигаше чак до хоризонта, където си виждаше някакъв кораб, който явно отиваше към пристанището в Неапол.
-Как си Ари? - попитах я и отместих погледа си към нея.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 8:45 pm

- Да бе съдба-изсумтях.
- Как ,да съм ,бях добре,преди да дойдеш-казах все още твърде ядосано.макар,че част от мен копнееше ,да е тук,да го докосвам и ръката ми,сякаш за да опровергае думите ми, се протегна и улови неговата.Като осъзнах,какво съм направила се отдръпнах,но той ме улови здраво и отказа ,да ме пусне.
- Не съм добре,това ли искаш да чуеш,въпреки ,че знам,че за нас няма шанс,че винаги ще сме на различни брегове ,ми липсваш.-казах тихо и една издайническа сълза,се отрони от очите ми.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:46 pm

Полатих глава и я погледнах.
-Разбира се, че не исках да чуя това. Как изобщо си го помисли, не искам да чувам изобщо че не си добре - казах и стиснах ръката й леко. Отрони една сълза от красивите си очи. Сълза, за която аз бях виновен, ето затова се мразех около нея, защото я карах да е тъжна и да плаче, а тя не го заслужаваше. Инстинктивно протегнах ръка и избързах сълзата.
-Недей да плачеш. Колкото и да не искам да го кажа, ако не желаеш ще се махна още сега - казах, кято се надявах да не поиска това от мен, защото щеше да е трудно да го направя.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:46 pm

- Не ,Лукас,не искам това,колко и болка ,да ми причинява близостта ти,ако си далеч,ще е десетократна.За това остани с мен и нека погледаме залеза.Красив е -казах,за да се разсея от мрачните мисли.Небето на запад се изпълваше с пурпурно и лилаво ,обичах залезите,отпуснах глава на рамото му,не способна ,повече да се боря,със себе си.Обичах го твърде много,за да остана безразлична за дълго време.Особено ,когато беше на дъх разстояние.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:53 pm

Прегърнах я и я придърпах към мен. Погледнах я.
-Да, красиво е.. - казаха, като чак след тези думи погледнах към залеза.
-И залеза е красив - добавих след това и се усмихнах, докато спуснах ръката си и я хванах през кръста.
-Ако можех бих ти го подарил - казах и я погалих, като след малко се заиграх с един кичур от косата й.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 11:54 pm

Той ме придърпа по-близо ,сърцето ми се разтуптя,като лудо.Усещах колко е горещ,дори през дрехите ,а на местата където се докосваше до кожата ми,изгарях.Исках го толкова силно,да е до мен ,завинаги.Толкова много ,че да се откажа от всичко ,което правех ?Но разсеях тази мисъл,набързо,не беше удобна.
- Ако можех бих ти подарила света и ти го знаеш ,но и на двама ни е не е нужно нищо ,друго,освен ...-замълчах какво да кажа,това беше невъзможно.Станах от прегръдката му и се отдалечих на няколко крачки.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 12:18 am

-Освен единия на другия - довърших изречението както на мен ми изнасяше, а се надявах и на нея, макар че това беше невъзможно и точно заради това може би исках все повече да сме заедно. Все пак като казват, всичко забранено е сладко. В такъв случай тя беше смес от захарен памук и карамелизирана захар. След малко стана и се отдалечи. Не станах да я последвам, нека не се чувства притисната.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 10:09 pm

Той не стана ,след мене,бях му благодарна,в момента,се борех,със себе си.Едната част от мен искаше да отрича,да казва,че повече няма да се поддаде,но другата мечтаеше,точно за обратното.Да се хвърли в прегръдките му и да го целува,докато му,секне дъхът.Не знаех,коя ще надделее,за това исках да съм по средата.Разумът ми викаше "Стой по далеч",а сърцето "Отиди при него".Борех се и за това предпочитах да стоя права.А,колко само го желаех,само аз си знаех.
- Така е ,нещо което,не можем да имаме-усмихнах се външно,но сърцето ми плачеше,при тези думи.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 10:23 pm

Кимнах при думите й, но само аз си знаех колко ми бе трудно. Всъщност можехме, ако и двамата преглътнехме гордостта си и това какво върши другия.. в случая, че аз съм ФБР, а тя се занимава с редица незаконни дейности.
-А дали не можем? - станах и се приближих към нея, като я погалих нежно по бузата. Тя замлъкна и ме погледна, а аз само се отдръпнах леко.
-Спокойно, няма да правя повече нищо такова, което не желаеш - казах и погледнах към морето.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 11:29 pm

- Да не желая ?-казах присмехулно.
- По дяволите ,Лукас,разбира се ,че желая и не само това искам да се стопя в ръцете ти...-В момента говореше сърцето и,нима разума беше загубил битката ?
- Но и двамата знаем,че не можем да се имаме,не и без да се нараним,след това.За това е по-добре,да спрем до тук ,може би някой ден,ще е различно...-кого заблуждавах,аз не желаех друг исках него и го исках сега.Извърнах се и устните и потърсиха неговите ,за една дълга целувка.Ето отново се бях поддала,без да мисля.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:19 pm

Когато се обърна, за да ме целуне неусетно ръцете ми се спуснаха към талията й. След като малко ги задържах там, я прегърнах през кръста, придърпвайки я плътно към мен. Когато се отърсих от опияняващите целувка хванах ръцете й и леко се отдръпнах.
-Права си, не може после да не се нараним, затова може би е по-добре сега де спрем - казах с нежелание. Това го говорехе резумът ми, но сърцето изобщо не беше на неговото мнение.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:01 pm

- Да,така е най-добре-казах с усмивка,макар,от вътре да се раздирах от рев.Отдръпнах се от него и погледнах към морето,особено по здрач,водата изглеждаше,като пламнала,поисках да се топна.За това отидох до края на пясъка,където вълните можеха ,да погалят стъпалата ми.
- Мисля,че все пак,не трябва да се избягваме,а да опитаме ,да запазим приятелството си,след като не можем любовта-казах и още щом изрекох тези думи,ме заболя,приятелство, за какво приятелство говорех,като изгарях по него и умирах,за да ме докосва и целува.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:13 pm

При думата приятели направих недоволна физьономия. Та как можеше да сме приятели предвид това, че я желаех до болка, исках да се отдадем завинаги само един на друг, без нищо да не ентересува, сякаш света се върти само и единствено заради нас.
-Очакваш да ти бъда просто приятел? - попитах я и повдигнах вежди, като се приближих към нея.
-Това е невъзможно - казах направо без да овъртам и застанах зад нея, като леко я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:59 pm

- Знам,на мен също ми е трудно-хванах ръцете му и ги обвих с моите.
- Но да си далеч и повече да не те видя,ще ми носи повече болка,така поне ще си наблизо,ще мога да те виждам,да те докосвам тайно и да си мечтая,как един ден това ще се промени-казах с усмивка.Знаех,че това ас глупави мечти,но в момента се нуждаех дори от нещо глупаво,като това.За да мога да издържа.Обърнах се с лице към него.
- По-добре това ,от колкото да нямаме нищо,общо и да сме далеч един от друг-казах и нежно погалих лицето му.Очите му ме изпиваха,исках да се удавя в тях,но не можех...
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 11:10 pm

Усмихнах се на думите й. Дали някой ден мечтите не можеше да се превърнат в реалност. Засега това не изглеждаше сякаш ще се случи, но надеждата умира последна, а в мен определено се таяха доста надежди за това. Обърна се и прокара ръката си по лицето ми. Усмихнах й се, като не я изпусках от очи. Дръпнах я към мен и я прегърнах, като за известна време просто стояхме така и сякаш всичко, което искахме да се кажем се усещаше във въздуха.
-Знаеш, че въпреки всичко те обичам - казах й.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 12:55 am

- Аз също-казах
- И това,няма да се промени,без значение ,колко ме нараняваш-казах и го прегърнах по-силно,да го чувствам толкова близо,че да гори и дразни кожата ми,се беше превърнало в необходимост.Слънцето се ,беше отдавна скрило,красивия залез,беше избледнял.Но ние бяхме още тук и се прегръщахме,сякаш,ако се пуснехме,ще се загубим и този път,ще е завинаги...
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 8:22 pm

Кимнах без да казвам нищо и погледнах към хоризонта, където все още имаше леки признаци че слънцето скоро е залязло.
-Дали не трябва просто да се откажем от всичко и да изчезнем някъде - казах, като в момента не знаех какво говоря.
-Аз да напусна ФБР, ти да спреш с незаконните сделки.. - продължавах да говоря, докато я бях прегърнал.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 9:48 pm

- Би било хубаво,но знаеш ,че не можем,поне не за винаги.Но бих се радвала,на известно време само с теб.Вземи си отпуск и нека заминем,далеч от Неапол,някъде където да сме само двамата и любовта ни-казах и хванах ръцете му,погледнах,ако им откажеше,това,щеше да е края.Загледах се във вълните,не исках да го гледам в очите и да види молбата в моите,трябваше сам да вземе решение.
- Това е най-доброто което мога да ти предложа-казах и наистина бе така,а исках да му дам много повече.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:47 pm

-Това е единственото, което трябва да ми предлажиш, за да се съглася - казах. След малко извадих телефона от дънките си и го метнах към морето, като падна някъде сред вълните.
-Взех си отпуска - казах и в следващия момент я целунах.
-Само реши къде и кога ще заминем - казах и се загледах към водата, където бях метнал телефона, вече най-вероятно се срещаше с дъното.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:57 pm

Не можех да повярвам,той метна телефона си.
- Какви ги вършиш ,бе човек ?-казах смаяна.Но когато усетих устните му върху своите забравих,къде се намирам.Като ме пусна отново можех да мисля.
- Луд си,да знаеш,но после трябва да си купуваш нов телефон.Но тази твоя лудост май е заразна,хвърлих и аз моя,нищо че бе последен модел на "Армани" с инкрустирани диаманти.Щях,да си купя друг.
- Нека тръгнем сега ,без дрехи или друг багаж,няма да ни трябват.Където кажеш,Вегас,Перу,Дубай или дори Сибир,светът е наш изборът твой.Избери скъпи,но където и да е ,щом съм с теб мястото няма значение.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:28 pm

Започна да говори за теефона.
-Един телефон.. просто пари. Ще си взема друг - казах и се усмихнах. Телефонът не беше важен, можех да карам и без него. А трябваше да направя нещо, за да се отърва от обажданията, с които щяха да ме залеят, след като за незнаен период от време не отида на работа. Все пак един отдел оставаше без да има кой до го ръководи.
-Не, реши ти.. за мен няма никакво значение - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 12:15 am

- Е,щом така искаш,отдавна не съм ходила в Дубай,знаеш ,че там е моят втори дом,имам си замък в пустинята -казах с усмивка,на близо има оазис,ще се радвам,да дойдеш с мен.В момента е празен,татко е на ежегодната си обиколка по света.И ще е само за нас,ако си съгласен-усмихнах се.Опитах си да си представя суровата ,но толкова красива пустиня и моето замъче,един оазис сред тонова пясък.Да беше великолепно ,но той можеше ида поиска друго.Но ако щеше и на луната за ме отведе,не ме интересуваше.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Лукас
The Bigger
The Bigger
Лукас


Брой мнения : 48
Join date : 20.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 8:47 pm

Докато не спомена за Дубай, тотално бях забравил този част, че това й е като втори дом. Просто в момента нищо не ми се струваше толкова значимо, че да здълбавам в мисли, вместо да се насладя на моментите, които можехме да прекараме заедно.
-Знаеш ли.. съгласен съм - казах и се усмихнах.
-Нека отидем там.. надалеч оттук, без никой да не притеснява. Откъснати от всичко и всички - продължавах да говоря, като идеята ми се струваше все по-добра.
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 9:17 pm

- Добре,толкова се радвам,че се съгласи е тръгваме ли.Сега ще се обадя за частния самолет - и изведнъж се усетих,че бях изхвърлила телефона си ,също ,като него.
- Явно ще трябва да пътуваме ,като обикновени пътници-казах с усмивка.След което бързо ,се изнесохме от плажа и отидохме в до пристанището ,от където взехме малко корапче,до Неапол,където щяхме да хванем самолет за Дубай.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Сините заливи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сините заливи   Сините заливи I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сините заливи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Извън Неапол :: Остров Капри-
Идете на: