Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Арианна Милер
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Брандън Борн
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Stella Rodston
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_lcapНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_voting_barНякъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Darklightbanerche Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Lovebitescardp137268162 Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 4 Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 001zxd Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 26823022
Нашите приятели
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Minibanerx Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 2mphoc0 Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 122cdbb Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 3290663Z Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 1059039o Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 3524244x Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Oofr Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 3496915b Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Serenanatedream Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 3543786L Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Stamps10 Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Losriosbanerche Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми 3754056W

 

 Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми

Go down 
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми Empty
ПисанеЗаглавие: Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми   Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 9:28 pm

Имаме си нова категория,озаглавена Някъде из широкия свят...Всеки потребител може да пише там,както и във вече готови теми така и да си създаде нови.Трябва ви някоя държава,за да попътува героя.Пишете тук и ще ви създам нов дял,за да можете вие да направите темите ,които ви трябват.Може да са вили,кафета,парк,гора,музей,каквото пожелаете.Админ създава форума вие, си правите темите.Надявам се новата опция да ви хареса. sunny
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
 
Някъде из широкия свят...Създай сам своите теми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Правила и важни теми !-
Идете на: