Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Скалите близо до водата 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Скалите близо до водата I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Скалите близо до водата I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Скалите близо до водата I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Скалите близо до водата I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Скалите близо до водата I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Скалите близо до водата I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Скалите близо до водата I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Скалите близо до водата I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Скалите близо до водата I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Арианна Милер
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Брандън Борн
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Stella Rodston
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Скалите близо до водата I_vote_lcapСкалите близо до водата I_voting_barСкалите близо до водата I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Скалите близо до водата Darklightbanerche Скалите близо до водата Lovebitescardp137268162 Скалите близо до водата 4 Скалите близо до водата 001zxd Скалите близо до водата 26823022
Нашите приятели
Скалите близо до водата Minibanerx Скалите близо до водата 2mphoc0 Скалите близо до водата 122cdbb Скалите близо до водата 3290663Z Скалите близо до водата 1059039o Скалите близо до водата 3524244x Скалите близо до водата Oofr Скалите близо до водата 3496915b Скалите близо до водата Serenanatedream Скалите близо до водата 3543786L Скалите близо до водата Stamps10 Скалите близо до водата Losriosbanerche Скалите близо до водата 3754056W

 

 Скалите близо до водата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:54 pm

Скалите близо до водата 3260

Скалите на високи и остри,а вълните се разбиват ,с оглушителен тътен в тях.Всичко това е една изключителна гледка.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:32 pm

Илязох навън с колата. Карах толкова бързо, че неусетно стигнах до скалите. Паркирах наблизо и слязох. Няколко крачки и се озовах до водата. Виждаше се как се плискат вълните по скалите. Капчици чак се отделяха и попадаха по лицето ми от време на време. Бях леко уморена от работата си и сега ми се полагаше малко почивка. Седнах на една от скалите и като събух обувките си. Потопих краката си във водата и усетих, че бе приятна на допир. Нито студена нито топла прекалено. Идеалан бе. Слънчето, което се подаваше зад скалите беше много красиво. Лъчите му те огряваха и ставаше още по хубаво изживяването да седиш тук и да си цопаш краката.
Мина време от както седях така. По някое време чух стъпки наоколо. Не бях вече сама. Някой беше дошъл. Като се обърнах видях едно момиче, което се приближаваше насам. Извадих една цигара от кутията, която държах в джоба си, и запалих. Дръпнах и след като изпуснах въздуха казах.
- Здравей! - и пак дръпнах от цигарата си.
Върнете се в началото Go down
Elena Stone

Elena Stone


Брой мнения : 6
Join date : 18.06.2011

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 5:39 am

Честно да си призная, не обичах много много да се разхождам. Може би това се дължеше и на факта, че или постоянно учех, или се занимавах с бизнеса. Напоследък, повече обръщах внимание на първото, защото, съгласете се, медицината не е лесна наука. Имах страшно много работа и около бизнеса. Сега с баща ми се занимавахме с нови сделки за внасяне на хероин в Канада. Точно в тези сделки трябваше да бъдем много внимателни и всичко да бъде изпълнено прецизно и много точно.
Стоях в голямата си стая в имението ни, над учебника по Физиология, когато изведнъж се реших, че трябва да отида някъде, на свеж въздух и прохлада. Притичах през цялата къща, отидох до гаража и извадих червения си Астън Мартин. Знаех точно къде искам да отида - на скалите до морето. Там почти винаги няма хора и можеш спокойно да се усамотиш с мислите си. Пък и времето беше горещо, така че едно разхлаждане на краката щеше да ми бъде добре дошло.
Не карах дълго, преди да пристигна на скалите. Слънцето напичаше камъните и се отразяваше във водата. Беше перфектно за летния следобед. Внимателно слязох, като се придържах за няколко големи камъка. Когато вече се намирах на метър-два от водата, видях, че не съм сама. Напук на очакванията ми, до водата се намираше друго момиче, което тъкмо беше запалило цигара.
- Здравей! - поздрави ме тя учтиво.
- Здравей - отвърнах и аз.
Малко социална комуникация щеше да ми се отрази добре. Напоследък нямах време за приятелите си, но май бе време да започна да създавам нови.
- И ти ли си тук да се поохладиш малко и да се порадваш на хубавия ден?? - попитах аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 9:10 am

Поклатих краката си във водата като тя се поразплиска. Наистина тук цареше прожлада покрай водата. Не можеше да кажеш, че не е прохладно. Момичето отвърна на поздрава ми. Презповечето време бях човечна, но като изневиделица ми се сменяше настроението и ставах като бушуващ океан. Сега ми се искаше малко почивка, а дори това че не съм сама вече не ми пречеше да си релаксирам тук.
- Разбира се. Какво друго да се прави сега? Доста си е топличко, но тук е чудесно. - отвърнах на въпроса й като след това дръпнах от цигарата.
Ах, този мой порок. Май в скоро време намаше да мога да ги спра. Колкото и да се опитвах никога не можех да ги спра цигарите. Все се свръщах назад.
- Така като те гледам ми се струваш леко изморена. Сигурно деняти ти е бил напрегнат като моя. - пак поразклатих крака като този път се разхвърча вода настрани.
Мина известно време и телефона ми изпищя. Отворих го и видях, че имам съобщение. Имах важна работа да свърша точно сега. И то не каква да е, а свързана с доставка на едни наркотици. Беше важна работа за мен и за това трябваше да се изнижа макар, че дори не можехме да се запознаем с това момиче.
- Ще ме извиниш, но имам неотложна работа. - изправих се и побързах да стигна до колата си.
Качих се вътре и потеглих бързо на където бе срещата.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 3:39 pm

Минаха седмици от последното ми излизане в града.Предишната нощ се върнах от снимките на новата си реклама,а през цялото време не спирах да мисля за срещата си с полицая,тръгна си така бързо както се бе появил.Днес се върнах на плажа,но имах нужда да се скрия от всичко и всички,за това отидох да скалите,свих се до една и се замислих за Брандън , за целувката ,бях се свила до скалата когато чух шум от кола!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 3:47 pm

Карах покрай плажа,когато видях едно познато момиче. Още в гърба можех да я позная. Спрях колата и излязох от нея,като се запътих към Каролина. Приближих се клекнах до нея и се усмихнах:
-Здравей как си?
Бях с бял костюм и не исках да сядам до нея на скалата.
-Отдавна не съм те виждал,да не би нещо да ми се обиди?
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 3:50 pm

От колата излезе именно той-Харис.Приближи се до мен в бял костюм и приклекна
-Здравей,добре съм,ами ти?
Явно още не го бяха отзовали от града което бе добре ,но пък и може би беше прав ,че не бива да допускаме да се случи нещо между нас
-Не,няма защо да ти се обиждам,бях извън града,ти все още си в града?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 3:57 pm

-Да,ще остана доста дълго тук поне 2 години. А след това мога сам да реша дали да се върна.
Оказа се,че тук съм много полезен и ми удължиха пребиваването тук.
-Трябва да ми помогнеш искам да си намеря къща или някъде където да живея,защото хотела,ще ми излезе прекалено скъп.
Казах аз като се усмихнах,а и се надявах да се получи така,защото ми се искаше да я опозная.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:02 pm

Когато ми каза ,че ще остане поне 2 години,а и може да се върне очите ми блеснаха със сигурност,нещо в мен трепна,но не исках да се издавам
-Защо би се върнал тук ?
Тогава каза,че иска да му помогна да си намери къщо,можеше да остане при мен,но знаех че няма да се съгласи,но пък не ми пречеше да опитам
-Остани при мен,къщата е огромна и съм сама,бъди ми гост?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:14 pm

Е,не очаквах да ми предложи да остана при нея,но пък ми хареса тази идея,да съм при нея:
-Стига да не ти преча съм съгласен и ще си плащам наем,колкото определиш.
Трябваше да изглеждам,че не съм чак толкова готов на този отговор,за да не си помисли,че съм някой маниак:
-Трябва да ми покажеш пътя до там.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:17 pm

Да ми пречи?Невъзможно беше и се зарадвах когато сесъгласи,а с наема щяхме да се оправим много лесно
-Не би могъл да ми пречиш,сама съм и няма да ми е скучно ако си тамще имаш слугиня ,басейн и какво ли още не
За наема още нямаше да говоря,но с удоволствие още сега бих го отвела у дома
-Веднага ли?Тук е толкова красиво и ...спокойно
Изправих се и се доближих до него
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:21 pm

-Да,ако искаш!
Показах колата ми,черен опел,пуснах да се отключи и казах:
-Заповядай,ти ще ме упътиш на къде да карам.
Отворих и вратата да влезе и затворих,когато влезе и аз се качих след това,запалих и тръгнахме към дома и.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите близо до водата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите близо до водата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Околностите на града :: Плажът-
Идете на: