Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Аmor perdido (или просто Лил) 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Арианна Милер
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Брандън Борн
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Stella Rodston
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Аmor perdido (или просто Лил) I_vote_lcapАmor perdido (или просто Лил) I_voting_barАmor perdido (или просто Лил) I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Аmor perdido (или просто Лил) Darklightbanerche Аmor perdido (или просто Лил) Lovebitescardp137268162 Аmor perdido (или просто Лил) 4 Аmor perdido (или просто Лил) 001zxd Аmor perdido (или просто Лил) 26823022
Нашите приятели
Аmor perdido (или просто Лил) Minibanerx Аmor perdido (или просто Лил) 2mphoc0 Аmor perdido (или просто Лил) 122cdbb Аmor perdido (или просто Лил) 3290663Z Аmor perdido (или просто Лил) 1059039o Аmor perdido (или просто Лил) 3524244x Аmor perdido (или просто Лил) Oofr Аmor perdido (или просто Лил) 3496915b Аmor perdido (или просто Лил) Serenanatedream Аmor perdido (или просто Лил) 3543786L Аmor perdido (или просто Лил) Stamps10 Аmor perdido (или просто Лил) Losriosbanerche Аmor perdido (или просто Лил) 3754056W

 

 Аmor perdido (или просто Лил)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Аmor perdido (или просто Лил) Empty
ПисанеЗаглавие: Аmor perdido (или просто Лил)   Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:26 am

Здравейте и от мен,днес ме е налегнала скуката и реших да си правя темичка Very Happy Та аз съм Лилия,но приятелите ми ме наричат Лили или Лил от Пловдив съм,но лятото смятам да прекарам на село,сред природата и на спокойствие.Далеч от града,от хората,поне нет имам да се залисвам (отплеснах се).Та уча в Пловдив,обичам животните,футбола и ината си Very Happy . Ако ви интересува друго аз съм тук!
Върнете се в началото Go down
Kierra Worsnop
Relentless
Relentless
Kierra Worsnop


Брой мнения : 127
Join date : 25.06.2011

Аmor perdido (или просто Лил) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аmor perdido (или просто Лил)   Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:40 pm

Хей, Лили ^^

♦️ Къде (и какво) учиш?
♦️ Каква музика слушаш? Любими групи, изпълнители, etc.?
♦️ Какво искаш да учиш след като завършиш?
♦️ По какво си приличаш с героинята си?
♦️ А по какво се отличавате?
♦️ От колко време пишеш РП?
♦️ Имаш ли домашни любимци и какви?

Ии, мисля че за сега ти подосаждах достатъчно.. по-късно може пак Very Happy xxxx
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Аmor perdido (или просто Лил) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аmor perdido (или просто Лил)   Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:38 am

Хеййй Razz
Сега се извинявам,че ще ти разбъркам въпросите,но за да отговоря на първия,първо трябва да отговоря на третия и да вкарам едно прояснение

Цитат :
Какво искаш да учиш след като завършиш?
И така .... Лили завърши преди а ... 3 години вече и сега е вече на прага на третата година в университета но за да отговоря на въпрос ти исках да уча История!Но не уча история
И се връщам към реда на въпросите

Цитат :
Къде (и какво) учиш?
Следвам Начална и предучилищна педагогика в Пловдивския университет!


Цитат :
Каква музика слушаш? Любими групи, изпълнители, etc.?

Основно чалга ,малко -много латино,харесвам и БГ музика (Графа,Миро),малко БГ Рап
Групи-обожавах Д2,Каффе ама вече ги няма Very Happy Харесвам мексиканската РБД
Изпълнители-от чалгата съм фен на Глория от години ( с точност 15-16 вече).

Цитат :
По какво си приличаш с героинята си?
Хм..по характер,винаги градя героините си на базата на моя характер,постъпки!
[quoteА по какво се отличавате?][/quote]
По всичко останало,Каролина не е наивна,а аз напоследък съм много,Каролина е красива,настоятелна,аз също,но не толкова колкото нея

Цитат :
От колко време пишеш РП?
Ами от около година може би

Цитат :
Имаш ли домашни любимци и какви?
Да,на село гледам 2 зайчета,коте ,имах папагали,но вече ги няма

Мерси много!
Върнете се в началото Go down
Настасия де Куинси
Drugs Queen
Drugs Queen
Настасия де Куинси


Брой мнения : 157
Join date : 27.06.2011
Age : 32

Аmor perdido (или просто Лил) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аmor perdido (или просто Лил)   Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 9:45 am

Охоооо още една почитателка на Бг рапа... дори и малко Very Happy
Такаа... здрасти от мен и ето няколко въпросчета Razz.
1. Какви Бг рап групи и/или изпълнители харесваш (Над закона, Джентаро, Бисолинни и тн.)
2. Как започна всичко... т.е. как започна да се регистрираш в РПГ форуми Laughing
3. Обичаш ли да четеш? Ако да, какви книги Razz
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Аmor perdido (или просто Лил) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аmor perdido (или просто Лил)   Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 10:03 am

Баш почитателка не но..слушам
1.Ами Над закона имат невероятни песни,също Респект,Дива (обожавам Колкото и да боли),Полина и SNG абе общо взето не ме привличат толкова изпълнителите колкото самите песни и най-вече текстовете
2.Ами в РПГ форуми започна първо всичко в обикновен форум,направиха секция за РПГ и от там се запалих и най-добрата ми приятелка Меги ми показа още един изцяло РПГ форум и така ,се запалих по РПГ и започнах да пиша!Това ме разсейва от проблемите ми,води ме в нов свят извън моя,извън проблеми и тревоги
3.Да напоследък многоооо чета,най вече вампирска литература-Дневниците на вампира,Вампирите от Морганвил,Братството на черния кинжал са сред любимите ми книги
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аmor perdido (или просто Лил) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аmor perdido (или просто Лил)   Аmor perdido (или просто Лил) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аmor perdido (или просто Лил)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Зона извън Роул Плея :: Това съм аз-
Идете на: