Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Малкото пристанище за лодки и яхти 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Latest topics
    » Вашите форуми.
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

    » Имението Ветинари
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

    » Централният плаж
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

    » Другарче за Рп ?
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

    » Усамотените плажове
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

    » Нищожните ми опити за графики!
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

    » Умотворенията ми на компа ;дд
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

    » Пустиния замък "Palm Desert"
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

    » Amor locura <3
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

    Top posters
    Каролина
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Арианна Милер
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Quinn Fabray
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Харис Дейвисън
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Настасия де Куинси
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Брандън Борн
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Kierra Worsnop
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Катерина Корлеоне
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Stella Rodston
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Хeнри Стюарт
    Малкото пристанище за лодки и яхти I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки и яхти I_voting_barМалкото пристанище за лодки и яхти I_vote_rcap 
    Заповядайте и в другите наши форуми
    Малкото пристанище за лодки и яхти Darklightbanerche Малкото пристанище за лодки и яхти Lovebitescardp137268162 Малкото пристанище за лодки и яхти 4 Малкото пристанище за лодки и яхти 001zxd Малкото пристанище за лодки и яхти 26823022
    Нашите приятели
    Малкото пристанище за лодки и яхти Minibanerx Малкото пристанище за лодки и яхти 2mphoc0 Малкото пристанище за лодки и яхти 122cdbb Малкото пристанище за лодки и яхти 3290663Z Малкото пристанище за лодки и яхти 1059039o Малкото пристанище за лодки и яхти 3524244x Малкото пристанище за лодки и яхти Oofr Малкото пристанище за лодки и яхти 3496915b Малкото пристанище за лодки и яхти Serenanatedream Малкото пристанище за лодки и яхти 3543786L Малкото пристанище за лодки и яхти Stamps10 Малкото пристанище за лодки и яхти Losriosbanerche Малкото пристанище за лодки и яхти 3754056W

     

     Малкото пристанище за лодки и яхти

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Арианна Милер
    Diamond Girl
    Diamond Girl
    Арианна Милер


    Брой мнения : 218
    Join date : 12.06.2011

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:33 pm

    Малкото пристанище за лодки и яхти Naples_tour

    На малкото пристанище,може да си наемете лодка или яхта както за близки за няколко часа,така и за далечни пътувания,траещи с дни и дори със седмици.
    Върнете се в началото Go down
    http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
    Нейтън Скот
    Don Juan
    Don Juan
    Нейтън Скот


    Брой мнения : 32
    Join date : 20.06.2011

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:09 pm

    Бях абсолютен глупак,ако си мислех,че само защото семейството на Катерина е виновно за смъртта на баща ми,ще я забравя.След,нощта прекарана с нея,мисля,постоянно за устните ,за косите и за гласът ѝ дори.Набрах номера,който ми бе дала,както много пъти,но винаги прекъсвах сигнала,преди да го е получила.но този път не.Обаче беше гласовата ѝ поща.

    "Здрасти,Кат,знам,че вече едва ли очакваше обаждане от мен.Повярвай и аз самият не знам,как имам смелост,след толкова време,да те потърся.Аз съм на залива за лодки и яхти,в неаполитанския залив,няма начин,да не го знаеш.Ако още,не си ме намразила ела,с мен,ще излизам на разходка в открито море,само за няколко часа.Но ще се радвам,да ги прекараш с мен. "
    Върнете се в началото Go down
    Катерина Корлеоне
    Mafia Girl
    Mafia Girl
    Катерина Корлеоне


    Брой мнения : 95
    Join date : 15.06.2011
    Age : 28
    Местожителство : Неапол

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:20 pm

    След като бях получила съобщение на гласовата си поща от Нейтън за части от секундата скочих от леглото и се заех с търсене на дрехи, които да облека. Наистина не бях очаквала да ми звънне, но това че го беше направил много ме зарадва. Качих се в някоя от колите, дори не си направих труда да вида коя, просто който първа ми попадна и за отрицателно време бях на пристанището. Слязох от колата и прокарах пръсти през косата и, оправяйки я от вятъра. След около пет минутки ходене видях Нейтън и отидох при него.
    -Здравей - казах с тон, който се надявах да не издава колко се радвах че го виждам.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Скот
    Don Juan
    Don Juan
    Нейтън Скот


    Брой мнения : 32
    Join date : 20.06.2011

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 11:04 pm

    Не,знаех дали ще дойде,но я чаках ,бях седнал на кея и наблюдавах водата ,пред почитах нея вместо празния кей.Както е бях загледал изведнъж чух глас,този глас нямаше,как да го сбъркам.Обърнах се и тя стоеше,на крачка от мен ,красива,както винаги и усмихната.Грабнах я в прегръдките си ,не можех да се одържа,копнеех да вкуся устните ѝ отново,но не го направих,нямаше да нахалствам ,веднага.
    - Толкова ми липсваше Кат -казах,какво щеше да си помисли тя,но просто ми се изплъзна от устата.
    Върнете се в началото Go down
    Катерина Корлеоне
    Mafia Girl
    Mafia Girl
    Катерина Корлеоне


    Брой мнения : 95
    Join date : 15.06.2011
    Age : 28
    Местожителство : Неапол

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 11:17 pm

    Дойде и ме прегърна когато ме видя, след като не ме беше потърсил не знаех как ще реагира, но тази реакция определено ми хареса.
    -И ти на мен - казах без да му мисля и го прегърнах по-силно.
    След малко се дръпнах леко и се загледах в очите му с усмивка. Когато усетих, че започва да ми действа толкова опияняващо се опитах да кажа нещо.
    -Често ли плаваш в открито море? - попитах го, за да не направя нещо, което може би не желаеше.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Скот
    Don Juan
    Don Juan
    Нейтън Скот


    Брой мнения : 32
    Join date : 20.06.2011

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 7:53 pm

    Погледнах я,беше толкова хубава,сякаш още повече,от последния път и се усмихваше,тази нейна прекрасна,усмивка беше,за мен.Когато ме прегърна настръхнах ,беше толкова топла и така добре прилягаше в ръцете ми,че не исках да я пусна.Мислех,толкова дълго и в крайна сметка ,реших,че тя не е виновна за грешките на родителите си,за да я обвинявам и да пропусна шанса си ,да бъда щастлив.
    - Всъщност,да обичам да плавам,успокояващо е само аз и морето,но пък е доста самотно ,като няма с кой и дума,да си кажеш-усмихнах ѝ се.
    Върнете се в началото Go down
    Катерина Корлеоне
    Mafia Girl
    Mafia Girl
    Катерина Корлеоне


    Брой мнения : 95
    Join date : 15.06.2011
    Age : 28
    Местожителство : Неапол

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 8:29 pm

    -Е, днес ще наруша вашата идилия с морето - казах и се усмихнах, като за момент се обърнах към морето и се загледах в хоризонта. В далечината се виждаше кораб, който може би отиваше към по-голямото пристанище.
    -Ще тръгваме ли? - попитах го, понеже стояхме вече доста време тук, дори беше започнало да се смрачава, но имаше още поне час докато слънцето залезе.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Скот
    Don Juan
    Don Juan
    Нейтън Скот


    Брой мнения : 32
    Join date : 20.06.2011

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 10:40 pm

    - Да да вървим-казах и ѝ подадох ръка,за да се качи,на малката яхта .Която много обичах и често наемах.Винаги съм искал,да си купя,яхта като тази,но предпочитах да не си харча,парите излишно.Тя седна на палубата беше толкова красива ,че останах зашеметен,кожата ѝ добиваше невероятен оттенък,на фона на залеза.Не издържах и се приближих към нея и я целунах.Надявах се,да няма против,все пак вече се бяхме опознали ,не беше първата ни целувка,надявах се ,да не и последната.
    - Искаш ли,нещо за пиене,имам почти всичко в мини бара-усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Катерина Корлеоне
    Mafia Girl
    Mafia Girl
    Катерина Корлеоне


    Брой мнения : 95
    Join date : 15.06.2011
    Age : 28
    Местожителство : Неапол

    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 11:29 pm

    -Страхотна е - казах за яхтата. Наистина беше хубава. Седнах и се загледах в морето, а след малко Нейт се приближи и ме целуна. Отвърнах на целувката му, която ако зависеше от мен щеше да продължи вечно.
    -Ами каквото решиш ти, доверявам ти се - казах и се усмихнах. Когато отиде да вземе нещо за пиене станах и отидох до парапета на яхтата, като се надвесих малко повече отколкото трябва, но не бях толкова отнесена че да падна зад борда.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Малкото пристанище за лодки и яхти Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки и яхти   Малкото пристанище за лодки и яхти I_icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Малкото пристанище за лодки и яхти
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Пристанище "Неапол"

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Naples Rpg Forum :: Неапол :: Околностите на града :: Неаполитанския залив-
    Идете на: