Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Джейк Остин 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Джейк Остин I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Джейк Остин I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Джейк Остин I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Джейк Остин I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Джейк Остин I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Джейк Остин I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Джейк Остин I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Джейк Остин I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Джейк Остин I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Арианна Милер
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Брандън Борн
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Stella Rodston
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Джейк Остин I_vote_lcapДжейк Остин I_voting_barДжейк Остин I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Джейк Остин Darklightbanerche Джейк Остин Lovebitescardp137268162 Джейк Остин 4 Джейк Остин 001zxd Джейк Остин 26823022
Нашите приятели
Джейк Остин Minibanerx Джейк Остин 2mphoc0 Джейк Остин 122cdbb Джейк Остин 3290663Z Джейк Остин 1059039o Джейк Остин 3524244x Джейк Остин Oofr Джейк Остин 3496915b Джейк Остин Serenanatedream Джейк Остин 3543786L Джейк Остин Stamps10 Джейк Остин Losriosbanerche Джейк Остин 3754056W

 

 Джейк Остин

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джейк Остин

Джейк Остин


Брой мнения : 6
Join date : 27.06.2011

Джейк Остин Empty
ПисанеЗаглавие: Джейк Остин   Джейк Остин I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:23 pm

Джейк Остин Paul-wesley-razg
1. Снимка :Paul Wesley

2. Име : Джейк Остин
Джей Джейк Джейки

3.Години : 21

4.Зодия : Скорпион

5.Семейство : Само завещанието му от баща му :Д

6. Обвързаност: Необвързан

7.Социално положение : Мултимилиардер

8. Незаконен бизнес:

9.Легална професия ,която прикрива незаконите ви действия :Не работи

10. Външен вид : Джейк е красив млад мъж,косата му е кестенява а очите му са тъмно кафяви.Висок е метър и осемдесет,тялото му е добре пълно с мусколи,по корема(плочки) и ръцете.Има розови устни а усмивката му нека кажем,че щом се усмихне момичетата припадат една по една.Носи очила защото слънцето дразни очите му.Кожата му е млечно бяла.А зъбите му кристално бели,в очите му можеш да се огледаш.Той няма брада или поне не я пуска да расте.


11.Характер: Джейк е добър,честен,винаги готов да помогне на някой в нужда.Той никога не може да остане безучастен.Не обича да го лъжат,но много пъти се е измъквал с добронамерена лъжа.Обича да ходи по клубове,но никога не прекалява с пиенето.Когато има пълнолуние обича да се разхожда из плажовете и да гледа отражението на луната във водата,това го успокоява.Обича да плува и да спортува.Той се храни здравословно и тренира всеки ден.Обича да стои на тъмно,но не издържа много.Той сякаш има защитна бариера около себе си и не допуска никой да пропука бариерата му.

- Положителни черти,на вашия герой : Джейк е много умен,обича да помага на хората в нужда.Има хубав глас,но рядко го използва.Обича разходките по залез и да плува.

- Отрицателни ,черти :Склонен към депресии,леко избухлив не обича да говори за миналото си.Когато види кръв му прилошава.По някога може да пребие някой.Лесно много лесно се ядосва за най-малкото може да вдигне скандал.Той пие.


12.История : Искате да чуете моята история добре тогава ще ви я разкажа.
Роден съм в Париж града на любовта,още от малък бях много щастлив,но когато навърших девет години майка ми умря и аз останах само с баща си.той беше всичко което имах,след смъртта на майка ми се затворих в себе си за доста дълго време.За мен беше много мъчително да гледам как децата вървят по улиците щастливи с тяхните майки а аз бях сам.Баща ми не ми обръщаше особенно внимание затова трябваше сам да уча,да си купувам дрехи и да правя всичко друго.Но намерих начин да не обръщам внимание на него.Един ден открих,че водата е един от моите най-добри приятели.Когато ходех да плувам сякаш забравих за света и бях само аз.Една тъмна нощ закъснявах трябваше да се прибера навреме а аз закъснявах с половин час.Когато се върнах вкъщи видях баща ми да лежи на пода,тогава разбрах,че той е мъртъв,но в къщата не бяхме само аз и той имаше и още един мъж,той беше негов колега.Мислех,че са приятели най-добрите,но явно съм грешал.Той се смееше а аз какво можех да направя бях само на дванайсет години никой нямаше да ми повярва.Той ме заплаши,че ако кажа на някой това което е направил на баща ми ще се случи и с мен.Опитах се да кажа на полицията хиляди пъти,но те дори и не се интересуваха,дори не проведоха разследване а просто ми казаха "не можех да направи нищо нямаш никакви доказателства,никой нищо не е видял.Не можем да направим нищо".Започнах да шпионирам убиеца с уредите на баща ми,но тогава той ме усети и започна да ме преследва.Станах на осемнадесет години когато той почина.Заминах за Северна Америка,но там не ми хареса и започнах да обикалям света.Сега когато станах на двадесети и една се преместих тук,и реших да заживея живота си наново.По-късно разбира,че има огромно завещание от баща му.


13.Допълнителна информация :
Върнете се в началото Go down
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Джейк Остин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейк Остин   Джейк Остин I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:29 pm

Одобрен си ,добре дошъл при нас. Smile
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
 
Джейк Остин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: За героя :: Създаване на герой-
Идете на: