Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Stella a.k.a Ani :Р 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Арианна Милер
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Брандън Борн
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Stella Rodston
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Stella a.k.a Ani :Р I_vote_lcapStella a.k.a Ani :Р I_voting_barStella a.k.a Ani :Р I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Stella a.k.a Ani :Р Darklightbanerche Stella a.k.a Ani :Р Lovebitescardp137268162 Stella a.k.a Ani :Р 4 Stella a.k.a Ani :Р 001zxd Stella a.k.a Ani :Р 26823022
Нашите приятели
Stella a.k.a Ani :Р Minibanerx Stella a.k.a Ani :Р 2mphoc0 Stella a.k.a Ani :Р 122cdbb Stella a.k.a Ani :Р 3290663Z Stella a.k.a Ani :Р 1059039o Stella a.k.a Ani :Р 3524244x Stella a.k.a Ani :Р Oofr Stella a.k.a Ani :Р 3496915b Stella a.k.a Ani :Р Serenanatedream Stella a.k.a Ani :Р 3543786L Stella a.k.a Ani :Р Stamps10 Stella a.k.a Ani :Р Losriosbanerche Stella a.k.a Ani :Р 3754056W

 

 Stella a.k.a Ani :Р

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 11:12 am

Айде и аз ше си направим темичка тук Wink Та аз съм Анелия, но всички ми викат Ани. На 18 съм от Плевен, но сега живея в София. Харесвам да пиша, рисувам и да се ровя из рпг форумите. Харесвам много TVD, PLL и Hellcats ;P Харесвам да си правя разни подписи, авки и тем подобни. Харесвам да гледам анимета. Слушам всякаква музика (без опера :/ ). Какво друго да измисля към представянето..? ГЛедам всякакви филми, но драмите не сами от любимите. Повече фентази, екшън, комедии, приключенски... Понякога така ме хваща лигата, е както сега. Ще взема да спра вече, че ще изпиша цял роман тук и няма да има за какво да ме питате ;дд Ами ако имате въпросчета ми ги задавайте ще отговарям без проблем хДДД
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 11:26 am

Здравей Ани....защо се премести в София,щом не я харесваш?
Какво учиш?
Как се зариби по форумите?

Тва от мен за сега!!
Върнете се в началото Go down
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 11:58 am

Каролина написа:
Здравей Ани....защо се премести в София,щом не я харесваш? - Не съм казала, че не харесвам София (сори обичам да си оспорвам хДД). Ми просто майка ми беше дошла да работи тук, а после завърших 8 клас и дойдох да уча. Това е.
Какво учиш? - Ми Компютърна техника и технологи. Демек накрая трябва да излезна компютърен техник, ма колко ше стане накрая не знам. Най-вероятно да продължа друго да следвам после хД
Как се зариби по форумите? - По форумите се зарибих преди доста време вече станаха три години. Повтаряха един сериал по телевизията и реших да си търся нещо за него и се натъкнах на някакъв рпг форум. До тогава не знаех за тях. От там ми хареса идеята и почнах да си се занимавам с тези работи.

Тва от мен за сега!!
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 6:12 am

Сега да ти подосаждам с мааааааааалко тъпи въпроси:
1.Кое е любимото ти място на света?
2.В кое учулище учиш./не знам дали си казала ма аз да си питам знаеш,че съм нахално Wink/?
3.Обичаш ли ме /внимавай какво ще отговориш/?
4.Любима група/?
5.Любима Актриса/Актьор?
6.Любима песен?
7.Любим изпълнител/изпълнителка?
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:20 am

Миранда Уинтър написа:
Сега да ти подосаждам с мааааааааалко тъпи въпроси: - досаждай и без това сега няма какво да правя хД
1.Кое е любимото ти място на света? - леглото ;дд шегувам се ;дд. Любимо място..?? Ами не знам чесно да кажа. На доста места искам да отида, но да имам чак любимо място. ;/ ;дд За сега нямам.
2.В кое учулище учиш./не знам дали си казала ма аз да си питам знаеш,че съм нахално Wink/? - Нищо, нищо аз харесвам да отговарям. Уча в СПГЕ "Джон Атанасов"
3.Обичаш ли ме /внимавай какво ще отговориш/? - О, направо не мога да спра да те обичам, направо ше припадна ;дд *това в кръга на майтапа хДД* Ми като фр да xDDD
4.Любима група/? - За любима група мога да спомена - Paramore, Skillet, Tokio Hotel, Girls Aloud, Lemonade Mouth xDDD ;дд
5.Любима Актриса/Актьор? - Ми актьорите който ми харесват не са много - Иън Сомерхолдер, Поул Уесли, Джони Деп, Робърт Патинсон, Джаксън Ратбон, Николас Брендън са засега. Актриси ами и те са много, много... но ето някой от тях - Нина Добрев, Али Михалка, Илайза Душку, Селена Гомез, Дакота Фанинг, Мила Йовович, Оливия Уайлд, Манди Мъсгрейв, Миа Киршнер, Джордана Брустър, Кристен Стюарт, Дженифър Гарнър, Дженифър Лав Хюит, Хейли Кийоко, Бриджид Мендлър, Джесика Алба, Кариба Хейн, Елиша Кътберт, Хайден Панетиер, Меган Фокс и още много няма да изброявам нататък, че ще стане само с актриси тук хДДД
6.Любима песен? - Намери въпроса да питаш хДД През няколко седмици ми се сменя любимата песен, защото ми писват малко ;дд Харесват ми много, ама като ми умръзне някоя, а някоя нова ми се намърда в главата xDD
7.Любим изпълнител/изпълнителка? - Може да изброя по няколко (оле ккави ги пиша хДД ) Ми любими изпълнителки са ми (не са всички, които харесвам де, но повечето ;дд) Риана, Никол Шерцингер, Селена Гомез, Инна, Бритни Спиърс, Майли Сайръс, Кеша, Шакира, Кети Пери, Лейди Гага (Лейди Гарга ;дд хДД), Бийонсе, Емили Озмент. Любим изпълнител нямам определен може би Енрике Иглесиас, Питбул, Адам Ламбърт и там още някой, ианк те са толкова мъничко, че дори не се сещам хДД (що за изречение излезе от клавиатурата ми ;дд)
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Miss Wet Shirt
Miss Wet Shirt
Quinn Fabray


Брой мнения : 201
Join date : 07.06.2011
Age : 27

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:30 am

Въхххх за изпълнителки са ни почти едни и същи :Д:Д:Д
А за Актьорите ще си позволя да спомена ПООООООООООООООООЛ <3
Върнете се в началото Go down
https://naplesrpg.bulgarianforum.net
Stella Rodston
Wild Girl
Wild Girl
Stella Rodston


Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2011
Age : 31

Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:34 am

xDDD Брей нима са се улучили почти същите изпълнителки ;дд То имам и още ма ме мързи да изброявам. Тъкмо имах малко разсейка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Stella a.k.a Ani :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stella a.k.a Ani :Р   Stella a.k.a Ani :Р I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Stella a.k.a Ani :Р
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Зона извън Роул Плея :: Това съм аз-
Идете на: