Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Къщата на Кийра Уърсноп 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Арианна Милер
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Брандън Борн
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Stella Rodston
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Къщата на Кийра Уърсноп I_vote_lcapКъщата на Кийра Уърсноп I_voting_barКъщата на Кийра Уърсноп I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Къщата на Кийра Уърсноп Darklightbanerche Къщата на Кийра Уърсноп Lovebitescardp137268162 Къщата на Кийра Уърсноп 4 Къщата на Кийра Уърсноп 001zxd Къщата на Кийра Уърсноп 26823022
Нашите приятели
Къщата на Кийра Уърсноп Minibanerx Къщата на Кийра Уърсноп 2mphoc0 Къщата на Кийра Уърсноп 122cdbb Къщата на Кийра Уърсноп 3290663Z Къщата на Кийра Уърсноп 1059039o Къщата на Кийра Уърсноп 3524244x Къщата на Кийра Уърсноп Oofr Къщата на Кийра Уърсноп 3496915b Къщата на Кийра Уърсноп Serenanatedream Къщата на Кийра Уърсноп 3543786L Къщата на Кийра Уърсноп Stamps10 Къщата на Кийра Уърсноп Losriosbanerche Къщата на Кийра Уърсноп 3754056W

 

 Къщата на Кийра Уърсноп

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kierra Worsnop
Relentless
Relentless
Kierra Worsnop


Брой мнения : 127
Join date : 25.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:46 pm

Къщата:
Къщата на Кийра Уърсноп Luxury-House-design-by-Nico-Van-Der-Meulen-Architects_1
Антрето:
Къщата на Кийра Уърсноп LuxuryHome
Холът:
Къщата на Кийра Уърсноп Modern-living-room9
Своеобразната библиотека към хола:
Къщата на Кийра Уърсноп Modern-living-room1
Гостната:
Къщата на Кийра Уърсноп Modern-dining-room-3
Мини-барът:
Къщата на Кийра Уърсноп Modern-mini-bar-design
Кухнята:
Къщата на Кийра Уърсноп Minimalist-modern-kitchen-design
На горния етаж се намираха:
Спалнята на Кийра:
Къщата на Кийра Уърсноп Modern-Bedroom
Банята на Кийра:
Къщата на Кийра Уърсноп 3
Няколко спални за гости + банята за гости:
Къщата на Кийра Уърсноп Modern+Bedroom+Furniture+Design
Къщата на Кийра Уърсноп Images?q=tbn:ANd9GcS8kJ6Y4igeZvGaLQ6y6jjlBwB4xc9HHEbKmtB2dPcrYh7EfXkDuw&t=1
Къщата на Кийра Уърсноп Modern-bedroom-designs1
Къщата на Кийра Уърсноп Duscholux-bathroom-cx_01
Стаята за развлечения:
Къщата на Кийра Уърсноп 11dcafter(wash_dc)z
Домашното звукозаписно студио:
Къщата на Кийра Уърсноп Studio1ir6
Терасата:
Къщата на Кийра Уърсноп Tumblr_llxcft8Py21qca2rmo1_500
Таванското помещение:
Къщата на Кийра Уърсноп Tumblr_llpw0yYHMF1qglwxmo1_500
Двора:
Къщата на Кийра Уърсноп Dd1
Къщата на Кийра Уърсноп Modern%20Pool%20Deck
Върнете се в началото Go down
Хeнри Стюарт
Good boy
Good boy
Хeнри Стюарт


Брой мнения : 75
Join date : 23.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 5:18 pm

- И живееш тук напълно сама?
Това бяха първите ми думи щом влязохме в къщата й. Това тук не можеше да се сравнява с малкия ми апартамент, но не се срамувах от него. Никак даже! Все още зяпах всичко с отворена уста, когато погледа ми срещна Кийра и аз се усмихнах плахо. Не бях бедняк, а й госпожицата плащаше добре като за новодошъл в редиците й.
- Не те ли е страх?
Не знаех дали трябваше да се събуя, понякога хората държаха на чистотата, а това че живеех сам и правех каквото искам не беше особен плюс за мен, след като се бях озовал в такава къща. Стоях като статуя, стискащ торбата със всички продукти за моето ядене. Надявах се само Кийра някъде тук да има вино. Предполагах, че щеше да върви с ястието.
Върнете се в началото Go down
Kierra Worsnop
Relentless
Relentless
Kierra Worsnop


Брой мнения : 127
Join date : 25.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 5:36 pm

- Е, на практика не живея чисто сама - имам си домашни любимци и чистачка, която идва няколко пъти седмично. Ако искаш се събуй, подът е чист, но ако ти е по-удобно си стой с обувките. - свих рамене.
Събух се, свалих каишката на Тайра и в същия момент Деумос ме връхлетя неочаквано.
- Здравей, Деумос. - промълвих нежно и го прегърнах. Той погледна Хенри, сви очи и изфуча злобно.
Тупнах го лекичко по муцунката и го оставих на земята. В същия момент зърнах движение с периферното си зрение и се сетих за една малка подробност: не държах Денерис в терариума. В момента се плъзгаше бавно по стълбите, а Хенри беше с гръб към нея. Не исках да го уплаши, затова отидох и я взех, а тя почна нежно да се увива около ръцете и талията ми.
- Това е Денерис. - представих я набързо. - Нямам навика да я държа в терариума й, но ако те притеснява, ще я прибера.. Само да ти покажа кухнята.
Направих му знах да ме последва и го заведох в кухнята. Тайра обикаляше около нас, а Деумос вървеше точно до мен с надменна походка.
- Така, това е кухнята. Разполагай се като у дома си. До нея има мини-бар, ако искаш си сипи нещо, има доста видове алкохол. Аз ей сега се връщам, само да прибера Дени.
Обърнах се и се запътих към моята стая, където седеше огромният й аквариум. Сложих я вътре, но оставих капака отворен - ако искаше, можеше да излезе в стаята. Затворих вратата плътно и се върнах на долния етаж.
Върнете се в началото Go down
Хeнри Стюарт
Good boy
Good boy
Хeнри Стюарт


Брой мнения : 75
Join date : 23.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:17 pm

Изгледах учудено останалите любимци на Кийра и извиках Тийра при мен. Другите не ми бяха толкова симпатични колкото тя. Нашето харесване беше от пръв поглед. Усмихнах се весело на прелестното животно и извадих от плика специална храна за нея. Не знаех дали ще й хареса, но щом й подадох един кокал, Тийра го изяде без проблем. Усмихнах се щастливо и я погалих нежно. Беше прекрасно куче! След няколко минути Кийра се върна и аз я погледнах въпросително. Не бях докоснал нищо, малко се притеснявах да не счупя нещо, защото едва ли после щях да мога да изплатя цената.
- Чаках те, защото не знам какво да правя!
Признах си без бой и изчаках Кийра да ми се изсмее в лицето. Е, не бях толкова жалък, нали? Определено трябваше да започна да излизам с жени. С работата ми в "Интерпол" бях зает постоянно, но сега с госпожицата за шеф имах доста свободно време, а й явно не й трябвах щом не ме търсеше. Все пак трябваше да стана най-довереното й лице.
Върнете се в началото Go down
Kierra Worsnop
Relentless
Relentless
Kierra Worsnop


Брой мнения : 127
Join date : 25.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:49 pm

- Пак ти казвам, просто се отпусни и се чувствай като у дома си. - казах мило.
Отворих всички шкафове, показах му кое къде седи и му помогнах да подреди покупките.
- И след като съм ти обещала да те оставя ти да готвиш, ще се наложи да си спазя обещанието. - допълних.
Облегнах се на плота до хладилника, набрах се и се оттласнах от земята, плъзгайки се по-навътре. Кръстосах крака, а Деумос ме последва. Скочи грциозно до мен, качи се в скута и и облегна глава на мен, мъркайки доволно.
- Ако ти е по-приятно, можем да си говорим докато готвиш, но ако искаш ще си мълча и ще те наблюдавам. Ако имаш нужда от нещо, само попитай. - казах, докато едната ми ръка лениво милваше котарачето.
Върнете се в началото Go down
Хeнри Стюарт
Good boy
Good boy
Хeнри Стюарт


Брой мнения : 75
Join date : 23.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:52 pm

- Не ми пречи да си говорим.
Усмихнах се на Кийра и преметнах през рамо една кърпа. Залових се да нарежа зеленчуците, за да направя салата, но преди това сложих пилешките гърди във фурната. Тийра се въртеше постоянно около мен и определено ме разсейваше, но ми харесваше кучето да е при мен. Все пак ме харесваше повече от онази котка. Погледна животното в скута на Кийра и се намръщих.
- Имаш страхотна кухня и се надявам да не се представя зле с яденето и най-важното да не подпаля нещо.
Нямаше да й спомена, че бях подпалвал кухнята когато бях на 14. Със сестра ми бяхме твърдо решени да се правим на готвачи и беше последвал инцидент.
- Винаги можем да сготвим котката...
Засмях се и погалих Тийра, разбира се се шегувах за котката.
Върнете се в началото Go down
Kierra Worsnop
Relentless
Relentless
Kierra Worsnop


Брой мнения : 127
Join date : 25.06.2011

Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 5:04 pm

Деумос изсъска, при което аз се засмях.
- О, не, не си давам котката. - отвърнах закачливо и продължих да милвам котарака.
Продължавах да седя на плота, клатейки краката си. Хенри изглежда знаеше какво прави, и, колкото и да не искам да си призная - очевидно се справяше по-добре от мен в кухнята. Докато наблюдавах как готви, поддържахме лек разговор, като се стараех да не го разсейвам.
Скоро кухнята се изпълни с приятен аромат на пиле. Плъзнах се от плота, стъпих на земята и пуснах Деумос, който изтича в съседната стая. Измих си ръцете и се заех да помогна на Хенри със сервирането.
- Ще ядем в гостната, тя е точно до кухнята. - казах му и занесох салатата, както и прибори.
Подредихме масата, а аз отидох до мини-бара, за да донеса напитки. Седнахме на масата и започнахме да се храним.
- Мм, наистина е вкусно. - похвалих го, опитвайки пилешките гърди.
Хенри се усмихна и ми благодари. За сравнително кратко време успяхме да изядем всичко, а след това Хенри джентълменски ми помогна да разтребя масата и да заредя съдомиялната, след което си тръгна.
С Тайра го изпратихме до входната врата. Тя продължаваше да му се радва, а аз го прегърнах.
- Много ти благодаря за вечерята, беше наистна вкусна. - казах с усмивка и допълних: - Тези дни ще ти се обадя за кучето.
Той си тръгна, а аз и Тайра се прибрахме вътре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Кийра Уърсноп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кийра Уърсноп   Къщата на Кийра Уърсноп I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кийра Уърсноп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кийра-Еванджелина Уърсноп

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Жилищни зони-
Идете на: