Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Кръчма "Самотният вълк" 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми.
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Арианна Милер
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Брандън Борн
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Stella Rodston
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Кръчма "Самотният вълк" I_vote_lcapКръчма "Самотният вълк" I_voting_barКръчма "Самотният вълк" I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Кръчма "Самотният вълк" Darklightbanerche Кръчма "Самотният вълк" Lovebitescardp137268162 Кръчма "Самотният вълк" 4 Кръчма "Самотният вълк" 001zxd Кръчма "Самотният вълк" 26823022
Нашите приятели
Кръчма "Самотният вълк" Minibanerx Кръчма "Самотният вълк" 2mphoc0 Кръчма "Самотният вълк" 122cdbb Кръчма "Самотният вълк" 3290663Z Кръчма "Самотният вълк" 1059039o Кръчма "Самотният вълк" 3524244x Кръчма "Самотният вълк" Oofr Кръчма "Самотният вълк" 3496915b Кръчма "Самотният вълк" Serenanatedream Кръчма "Самотният вълк" 3543786L Кръчма "Самотният вълк" Stamps10 Кръчма "Самотният вълк" Losriosbanerche Кръчма "Самотният вълк" 3754056W

 

 Кръчма "Самотният вълк"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арианна Милер
Diamond Girl
Diamond Girl
Арианна Милер


Брой мнения : 218
Join date : 12.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 5:32 pm

Кръчма "Самотният вълк" Irish-pub_04-05-09_0166

Кръчмата "Самотния вълк",отдавна събира само отрепки от най-ниска класа.Макар и рядко ,когато богатите искат да се скрият от обществото идват тук.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:15 pm

След като за пореден ден реших да не си правя труда да отида на училище най-накрая се спусна нощта. Излязох да се разходя, но всъщност исках да пия нещо. Спрях през някакъв бар, когато влязох вътре се оказа че е някаква кръмча.. Погледът ми скептично се плъзна по всяко ъгълче на помещението, бас държа че челюстта ми увисна надолу. Вляззох навътре несигурно, а токчетата ми глухо издаваха движението ми. Оставих чантата си на една маса и преди да седна се огледах. Някакъв пияница мина покрай мен и се опита да ме обара, неуспешно за щастие. Беше толкова пиян че когато го ударих падна.
Върнете се в началото Go down
Helen Gotti
The Barbie
The Barbie
Helen Gotti


Брой мнения : 44
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:37 pm

По принцип,не бях от момичетата,които могат ,да са забелязани,на подобни места.Не,че не обичах,да пия ,напротив алкохолът,беше съществена част от живота ми,но не бих седнала в подобна дупка.Но бях тук,защото информаторът ,ми държеше да се срещаме на неутрално място.Той работеше за полицията и ми съобщаваше всичко.Срещата не трая дълго,колкото за една бира.След ,като си тръгна останах със смесени чувства.Това ,което бях научила не променяше нещата.Щеше да има голяма пратка пари,за пране и по случайност,бяха избрали моята банка.Тъкмо се готвех,да си тръгна ,когато данданията от съседната маса ,ми привлече вниманието.Някакъв пияница беше се пробвал,с момиче,което сигурно още беше ученичка.защо изобщо ги пускат,на подобни места ?Се запитах.Отидох натам,за да се разправя с него.Бях облечена в каубойски ботуши,кожени панталони и черен топ,в този вид изглеждах заплашително.Бях вързала на висока опашка, непокорната си коса.Приближих се до нея.
- Добре се справяш,с нещастниците-усмихнах ѝ се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:46 pm

Стреснах се когато чух глас зад мен. Обърнах се и видях едно русокосо момиче.
-Беше толкова пиян, че възможностите бяха или да падне при удара, или да падне на излизане от бара - казах. Явно сътбата му беше отредила първото. А пък аз имах завидни умения в използване на чантата си за отбрана, а когато някой пияндурник падне покосен от моите ужасни умения, имах на разположение чудесен чифт Маноло Бланик с доста високо и заострено токче.
-Ей сега идвам - казах и отидох да си взема една водка. Показах (очевидно) фалшивата лична карта. Не минавах за 21-годишна, но явно дори мацката на бара се беше отрязала дотолкова, че не й направи впечатление. Върах се на масата при непознатата.
-Меджу другото, казвам се Алекса - представих се.
Върнете се в началото Go down
Helen Gotti
The Barbie
The Barbie
Helen Gotti


Брой мнения : 44
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:18 pm

Погледнах я ,как отиде и си взе водка,не одобрявах това ,но не бях нейна майка ,нито имах намерение ,да ставам.Поръчах си ,още една бира,после щях да я изразходвам във фитнеса,пък и не се плашех,от калориите ,фигурата ми беше природно хубава.
- Аз съм Хелън-казах но може да ми викаш Хели-усмихнах се.
- А ,аз може ли да те наричам Алекс ?
Върнете се в началото Go down
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 7:09 am

Когато се върнах на масата русокосата мацка пиеше бира. Смръщих се, аз лично не обичах бира, но всеки с вкуса.
-Да, всъщност повечето ми приятели.. - замлъкнах за момент и наум добавих "които са в Америка" -..ме наричат Алекс - довърших си изречението.
-Приятно ми е Хели - казах и се усмихнах, опитвайки се да не лъхам на фалш. Дали ми беше приятно щях да разбера по-натам, но да кажем че беше свястна, поне първото впечатление.
Върнете се в началото Go down
Helen Gotti
The Barbie
The Barbie
Helen Gotti


Брой мнения : 44
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 9:03 pm

Изпих си бирата ,доста бързо и ми се отвори глътка ,за нещо по-силно.поръчах си уиски ,макар,че едва ли тук имаха нещо свесно.тя ме погледна,така,сякаш не беше виждала някой,след бира,да пие,уиски.
- Какво ?-казах съвсем невинно и пуснах една от сладките си усмивки.тогава към нас се приближи,един мъж с вид ,на не изтрезняващ фермер ,премери ни с поглед и каза.
- ЪХ питиета моми..чета-Обърнах се към него.
- не днес каубой,имаме си.Той се нахили глупаво и изчезна ,така бързо,както се бе появил.Обърнах се към Алекс.
- От Неапол ли си Алекс ?-запитах я.
Върнете се в началото Go down
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:12 am

След бирата - питието, което аз лично не понасях, Хели си поръча и уиски. Когато си го взе, се сетих че още имам недокосната водка.
-Не, не съм оттук - казах с подобно на отвратена интонация в гласа. За момент си представих ако бях родена тук и мислено сбърчих чело от неприятните мисли.
-От Манхатън съм - казах и се усмихнах. Обичах го, обичах всичко в него. Като се започне от магазините и се продължи до нощите клубови, в които нямах проблеми да влизам, дори предвид факта че не бях пълнолетна.
-Обстоятелствата поради които пристигнах тук, не бяха кой знае колко важни, че баща ми да ми причини това. Все пак аз съм "неговата принцеска" - казах с фалшив тон. -Как изобщо му хрумна да ме прати тук, сигурно онази противна вещица го е накарала, ще я убия.. - казах, но усетих че зопочнах да говоря доста и млъкнах.
-Ъъ, на моменти говоря в повечко - повдигнах рамене и отпих от водката.
Върнете се в началото Go down
Helen Gotti
The Barbie
The Barbie
Helen Gotti


Брой мнения : 44
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 12:42 pm

-На мен не ми пречи,аз също не съм от тук,родена съм в Атина ,но израснах в Калифорния.Хубав град е ,но тук ми харесва повече,не знам ,защо е харесваш Неапол,да живея,тук е сбъдната мечта.-усмихнах се.
- Трябва да видиш къщата ми ,купих я на скоро преди това е принадлежала на някакъв актьор,само дето не му помня името-засмях се.Изпих се уискито и я погледнах ,тя едва беше близнала от водката си.
- Какво ще кажеш ,утре сутринта,да си направим плажно парти у нас ?-Не знаех,защо бързах да я поканя,по принцип,не се доверявах много ,но Алекс изглеждаше приятно момиче,което не мислех,че може с нещо да ми навреди.Само трябваше да си опазя тайната,не беше хубаво цивилни ,да я знаят.
Върнете се в началото Go down
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:53 pm

Позамислих се. Утре сутринта май бях на училище. Е, щеше да е просто поредния ден без да ги удостоя с присъсвието си.. всъщност се съмнявах дали някой учител ме е виждал повече от два пъти за цялата година. Кога ли щяха да звъннат на татенцето и да ме изпортят, не че много ме интересуваше. Най-много да ми спре парите, което вече си беше зле!
-Ами да, защо не - казах на поканата й за плажно парти.
-Къщата ти на плажа ли е? - попитах я след това и отпих от водката си.
Върнете се в началото Go down
Helen Gotti
The Barbie
The Barbie
Helen Gotti


Брой мнения : 44
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:44 pm

- Да -усмихнах се
- Точно до самият бряг ,добре че тук,няма цунамита-казах и се засмях Поръчах си още една чаша уиски-барманът ме погледна а,аз му отвърнах с чаровна усмивка.Беше сладък и ми намигна.замислих се колко ще е лесно ,да ми стане нощно завоевание.Но после се отказах,когато бях паднала толкова долу,че де се заглеждам по бармани ?А и бях в компанията на Алекс,която предпочитах в момента.
- Май не обичаш училището ?-запитах,ама че въпрос,че кой го обичаше.
Върнете се в началото Go down
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 11:31 pm

-Супер - казах, относно къщата й на брега на морето. Което ме подсети, че след пожара в моята къщо трябваше да си потърся друго местенце. Но всичко пореда си, засега и хотелът ме устройваше.
-Не, не си падам по училището. А и цветът на униформата не отива на тена ми - казах, като прозвуча малко превзето.. но наистина не отиваше.
-Но не мисли, че съм безмозъчно блонди де - казах. Общо взето когато хората знаеха, че не се застоявам в училище, в комбинация с видът ми си правиха изводи, че съм малоумна брондинка, която не знае колко е две и две.
Върнете се в началото Go down
Helen Gotti
The Barbie
The Barbie
Helen Gotti


Брой мнения : 44
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:26 pm

- Не си мисля нищо такова ,аз също съм блондинка ,която не обича училището ,но ако някой ме нарече тъпа ,ще получи куршум право между очите-казах и се засмях,тя ме погледна стреснато.
- Образно казано -измъкнах се от неловката ситуация.
Доизпих си уискито.
- Става късно ,ако искаш може да спиш у дома ,а утре ще си направим плажното парти-усмихнах се.Взех телефонът си с намерение,да викна такси ,не исках да безпокоя никой от хората си ,по това време път и не исках Алекс да вижда някой от тях.Повечето изглеждаха като излезли от криминалната хроника,но пък си ме обичаха и уважаваха,външният им вид не ме интересуваше.
Върнете се в началото Go down
Алекса Блейк

Алекса Блейк


Брой мнения : 15
Join date : 27.06.2011

Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:27 pm

Погледнах я леко стреснато като спомена за куршума мужду очите и после тихо се засмях заедно с нея, за да не бъда така неловко.
-Вече знам как не трябва да те наричам - казах на шега.
Когато предложи да спя у тях и после да си направим плажо парти изпих последната чаша на екс, което беше красноречив отговор на въпроса й.
-Добре, съгласна съм - казах и се усмихнах, а Хелън след малко повика такси.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кръчма "Самотният вълк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма "Самотният вълк"   Кръчма "Самотният вълк" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кръчма "Самотният вълк"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Покрайнините на града-
Идете на: