Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Имението "Капоне" 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Имението "Капоне" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Имението "Капоне" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Имението "Капоне" I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Имението "Капоне" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Имението "Капоне" I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Имението "Капоне" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Имението "Капоне" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Арианна Милер
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Брандън Борн
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Stella Rodston
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Имението "Капоне" Darklightbanerche Имението "Капоне" Lovebitescardp137268162 Имението "Капоне" 4 Имението "Капоне" 001zxd Имението "Капоне" 26823022
Нашите приятели
Имението "Капоне" Minibanerx Имението "Капоне" 2mphoc0 Имението "Капоне" 122cdbb Имението "Капоне" 3290663Z Имението "Капоне" 1059039o Имението "Капоне" 3524244x Имението "Капоне" Oofr Имението "Капоне" 3496915b Имението "Капоне" Serenanatedream Имението "Капоне" 3543786L Имението "Капоне" Stamps10 Имението "Капоне" Losriosbanerche Имението "Капоне" 3754056W

 

 Имението "Капоне"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:38 pm

Имението "Капоне" Luxury-homes

Имението "Капоне" 2469612125_35d35e87e8
Имението "Капоне" Luxury-black-white-bedroom-interior-design-furniture-and-lighting-fixtures_large
Имението "Капоне" Luxury-bathup
Имението "Капоне" Modern-classic-furniture-style
Имението "Капоне" Red-luxury-bathroom-accecories-designer-collection-modern
Имението "Капоне" Modern-and-Luxury-Bedrooms-by-Answeredesign-10
Имението "Капоне" Modern-Kitchen-by-Must-Italia
Имението "Капоне" Pool
Имението "Капоне" Cremento802m
Имението "Капоне" Maybach_exelero_100009316_m
Имението "Капоне" 000AAA12
Имението "Капоне" 110611110
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:04 pm

Нейният дом също бил ,хубав каза,но съвсем не очаквах това ,спирайки пред къща ,подобна на замък,дворът се простираше до където ти видят очите ,а и отвъд това.Никога не бях си и мечтала,да стъпя,някога в такъв дом.
- Тук ли живееш ?-попитах я несигурно.Това място ,беше като от приказките ,нима бе възможно новата ми позната,да живее тук.Изведнъж усетих болка в ръката и спрях на говора ,а решително влязох в имението.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:32 pm

Влязохме в имението. Докато тя се оглеждаше аз се събух и отидох към хола.
-Тук живеем - казах й. Не можех да я оставя на улицата по дяволите. Беше лудост след това да я отпратя там. Взех си телефона. "Федерико.. да, аз съм. рати хора да изчистят един боклук от уличките в испанския квартал" казах набързо и без да чакам отговор затворих. Той просто не смееше да не изпълни каквото съм му казала, затова не изчаках да потвърди, че ще го направи.
-Сега всичко ще е наред. Ако искаш да си вземеш душ, банята е на втория етаж третата врата отляво, а другата е в дъното. - казах, докато я опътвах.
-През това време ще сглобя нещо за хапване - усмихнах се. Факт беше че нямах прислужница или иконом, можех да се справям сама. Имах само градинар и една жена идваше да чисти три пъти седмично.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:58 pm

От всичко ,което ми каза ,чух само ,че не можела,да ме остави на улицата и иска да живя ,с нея.
- Да живея с теб,Бел ?-погледнах я ,за мен това беше невероятно.Никой не беше правил преди ,за мен такова нещо.Аз не го заслужавах.
- Та аз съм свикнала с улицата ,как бих могла изобщо да свиква с този...ах как беше думата ,а да Лукс ?Н ете ли е страх ,че дрипла ,кат омен ,може да злоупотреби с добрината ти и да те обере ? Не,че не съм го правила,но не бих го направила с теб,но нима думата на едно момиче,от улицаа значи нещо ?Вгледах се в нея раната ми пулсираше имах нужда от баня ,но да живея тук ,това беше като някаква шега,аз не го заслужавах,цял живота съм се издържала сама.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 8:08 pm

Засмях се.
-След като ме питаш дали не ме е страх, че ще ме обереш, това означава че няма да го направиш. А дори и да го направиш няма да е нищо особено, не е като да ме обират за първи път - казах. Но си премълчах каква беше сътбата на тези, които ме бяха обрали. Съмняввах се че тя, първо - е толкова глупава, че да злоупотреби, и второ - че изобщо ще се опита да го направи.
-Думата на едно момиче от улицата не значи нищо, но виж.. твоята дума значи - казах й и се усмихнах.
-След като ти предложих значи съм сигурна. - казах след това и я погледнах. Отидох при нея и отвързах парчето плат от раната й, тя само леко изохка. Не беше много дълбока, но пък си кървеше, явно беше засегнат някой по-голям ръвоносен съд. Пред това време от хола с тихо мъркане, прерастващо в ръмжене се появи Калиопа.
-Не се плаши - казах на Енди, в случай че се стресне. Това все пак си беше тигър. Докато повечето хора имаха куче, котка или рибки из моето имение се размотаваше тигър..
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 9:54 pm

Усмихнах се на Бел,беше толкаво мила ,тогава тя ми отвърза раната ,започна да кап екръв ,след мало в стаята влезе Тигър,съвсем истински.
- Твой ли е ?-запитах и станах и какво щях да напарвя кървяща да отида да го погаля, това не е куче ,не беше добр аидея.Подтиснах импулса ,може би,по натам ,след като се опознаем,нали щях да живея тук.Ама чакай,още не го бях решила ,със сигурност.
- Мисля,а се възползвам от банята -казах и се усмихнах.Отидох горе и като влязох онемях,за малко да забравя за какво съм дошла.Каква баня имаше само.Изкъпах се и слязох долу,за да я питам сега какво да облека след като моиет дрехи бяха мръсни и изцапани с кръв.хич не исках да ги обличам отново,надявах се да ми заеме нещо.малко щеш еда ми е голямо ,но поне щеше да е чисто.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:03 pm

Докато тя беше в банята се забъх в кухнята да тренирам готварските си умения.. или да разбера за колко време могат да дойдат пожарникарите. След като Андрея излезе от банята не стига че не бях подпалила нищо, ами дори бях успяла да сготвя. Окей, готвене е силна дума, направих два сандвича.
-Сандвич? - попитах Енди й и подадох единия в една чиния.
-Колко ти е дълга косата - казах и прокарах пръсти през нея, все едно се каня да я вържа на опашка. Това действие оголи рамото, където имаше белег, наподобяващ.. пистолет? Млъкнах изведнъж и тя се обърна към мен. Без да кажа нищо дръпнах ръкава на блузата си и си показах рамото, като гледах ту нейния, ту моя белег.. Сякаш играех на "Открии 5-те разлики" с тази подробност, че разлики нямаше.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:29 pm

Погледнах рамото ѝ,имаше същия белег,на същото място.
- Добре това е странно-казах
- Какво трябва да означава ?-погледнах я,надявах,се тя да има отговорът,на моя въпрос.Това беше рядък белег,всъщност мислех,че само аз го имам,а се оказа ,че греша.До сега не му обръщах,много внимание,не ме и интересуваше произходът му,но сега исках,да зная всичко.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:34 pm

Примигнах няколко пъти. Ще ми се да можех да й кажа с точност, но в нищо не бях сигурна.
-На мен ми е белег по рождение. Като бях малка майка ми ме казваше, че това е много рядък белег, само на членовее на фамилия Капоне. И ми каза, че .. че само аз и тя го имаме - казах. Както и баба ми, но това не беше важно, тя беше мъртва. Погледнах Енди, не можеше да сме роднини.. или още по-малко сестри. Тоест, не че не можеше, щеше да е странно. Никога не ми бяха казвали да имам братя и сестри.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:15 pm

Чакай малко ,какво се опитваш да кажеш ,първо ти си Капоне ?-това си беше истинска изненада бях работила няколко пъти,за тях.когато взимах по- едри поръчки.но не това ме смущаваше.Друг факт ,беше по-невероятен.
- Не,Бел,това е невъзможно аз съм скитница ,нямам сестри.-тя ме погледна натъжено.
- Макар,че бих се гордяла,със сестра,като теб.-усмихнах ѝ се.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 7:03 am

И на мен ми се струваше толкова, ако и не по-невероятно. Докато тя продължаваше да говори колко невероятно и странно й се вижда, аз се приближих до нея.
-Не мърдай - казах и рязко дръпнах едно косъмче от русата й коса. После направих същото и с моята.
-Ауч.. Ей сега вече ще разберем - казах й.
-Предположих, че ще е по-добре отколкото да даваме кръв, а и мисля че както аз така и ти ще желаеш да разбереш дали досегашният ти живот е бил лъжа.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 8:35 pm

Погледнах я ,да ДНК тесат ,беше сигурне и бърз начин,да научим истината,но за вече я знаех.
- Не се надявай,напразно Бел ,аз съм и винаги съм била скитница,без дом,загубих родите лите си ,като бях на 6.Но запомних лицата им.Бях на 13 когато им отнех живота .не може всичко това ,да е лъжа,не може просто няма да е честно.-Бях толкова раздвоена,от една страна,исках Бел за сестра,тя беше повече от страхотна.А и винаги съм искала да си имам кака.От друга значи ,целият ми живот е бил една голяма измама.Не това,беше толоква ужасно ,не можех да го понеса.Замолих се белегът,да е съвпадение.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 8:47 pm

-Точно затова е тест.. за да не таи никоя от нас очаквания и надежди - казах й и се усмихнах . През това време се обадих в една частна клиника и изпратиха една жена. Взе пробите и си тръгна.
-Казаха, че до утре ще разберем - казах й и се върнах обратно на дивана, като преди това взех една бутилка студен чай от хладилника и чаши.
-Искаш ли? - попитах я, докто сипвах в едната чаша. Държах се все едно нищо не се беше случило, но ако някоя от нас допусне да има очаквания и накрая белегът просто се окаже съвпадение, ще бъде разочарование.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 9:20 pm

Значи ,утре щях да разбира,беше прекалено рано ,за да узная,дали животът ми не ебил лъжа и прекалено късно,за да имам търпение.но нямаше ,какво да се прави.Приех с благодарнос чашата с чай.
- Бел,може ли само глъдка нещ опо-силно-знам ,че съм непълнолетна.Но наистина имам нужда ,да пия майлко по-различно питие.-усмихнах ѝ се,тя ме погледна,в очите ѝ укор л ивидях,още не бе сигурон,че ми е сестра,а вече ме укоряваше ?
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:52 am

Погледнах я леко учудено.. Ами да, то за този момент беше по-подходящо нещо силно. Станах и отидох до барчето.
-Водка, уиски, мартини, текила? - попитах я през рамо.
-Всъщност.. направо кажи какво искаш, има всичко.. освен пина колада - засмях се. И защо нямах пина колада?! Трябваше да си взема, както и да си наема прислужница.. Калиопа дойдо при мен и ме побутна с глава с тихо мъркане. Успешно минаваше за котка, само да не беше тигър. Погалих я по главата и се върнах на дивана при Енди с няколко бутилки, които едвам носех. Най-накрая едната ми се изплъзна от ръцете, но падна на дивана, та не се счупи поне.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 12:28 pm

- Няма значение,в момента бих пила всичко-погледнах към тигрицата ,която беше нарекла Калиопа.Станах решително и отидох до нея,в момента толкова ми беше объркан живота ,че не ме интересуваше,дали ще ме ухапе или убие.Леко погалих главата ѝ,тя ме гледаше напрегнато ,до мигът в който не я докоснах измърка като коте и се сви в краката ми.Не беше реакцията ,която очаквах ,но определено беше по-добрата възможност ,от другите две.започнах нежно да я галя,беше невероятно мека,приличаше да плюшена играчка ,но не беше.
- Май,ме харесва -усмихнах се на Бел.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:02 pm

-Държа я само да плаши натрапниците - казах и се засмях.
Протегнах се към Калиопа и я погалих.
-Имам чувството че ако някой реши да ме окраде бързо ще се справи с Калиопа.. само малко да я погали и се разтапя - казах. След малко отворих една бутилка с уиски за мен, а на Енди дадох да си избере от другите, сред които имаше всевъзможно пиене. Човек би си помислил, че съм долна пияница.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:52 pm

- А не мисля,че е чак толкова добричка ,но мен ме харесва-намигнах ѝ.Ам ако тигърът знаеше ,нещо което ние още не знаефхме.Ако усещаше,че имаме роднинска връзка.Ама какви си ги мислех,ощ ене бях почнала да пия,а вече мислех като здраво напила се.Взех друга бутилка с уски и сипах в чашата.Извадих един джойнт и я погледнах.
- Аз ще изляза на вън ,да пуша ,ако искаш ела.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 11:17 pm

-Не пуша - казах и я погледнах.
-Но ще дойда де - изправих се и тръгнах с нея навън. Отидохме в градината, разбира се Калиопа ни вървеше по петите и ръмжеше когато чуеше някакъв шум наблизо.
-Днес времето е хубаво, нищо че вече нощта падна - казах и се усмихнах. Бях си по къс ръкав и ми беше приятно.
Върнете се в началото Go down
Андрея
The Little Whiz
The Little Whiz
Андрея


Брой мнения : 31
Join date : 18.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 12:20 am

- Е жалко- казах
- Но все пак благодаря,няма да пуша много само една две дръпки,колкото да ми стане весело.-казах и се засмях.Запалих си цигарата и дръпнах поех дълбоко дима,задържах го около минута ,е може и по-малко да беше,но така ми се стори и го изпуснах.Дръпнах втори път и я загасих,точно както ѝ бях обещала,а и нямаше нищо готино в това да се напушвам сама.
- Да прекрасно е -казах и се загледах в светлините на града.Калиопа дойде и се отърса в мен ,погалих я.
Върнете се в началото Go down
Изабела Капоне
Sassy Girl
Sassy Girl
Изабела Капоне


Брой мнения : 43
Join date : 17.06.2011

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:34 pm

-Утре ще е интересен ден - казах като се сетих, че ще разберем дали под двата ни идентични беега се крие роднинска връзка. Беше ми напрегнато.
-Ще ме извинавяш, ама.. - казах и извадих от джоба си пликче с малко бял прах вътре. Изсипах кокаина па масичката и започнах на си четрая линийки с кредитната карта. енди ме погледна.
-Казах, че не пуша ,не че не се друсам в екстремни моменти - казах и се засмях. Замислих се далли беше правилно. Все пак ако ми се окажеше сестра какъв пример й давах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Капоне"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението Ветинари
» Имението "Снейк"
» Имението на Бернини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Жилищни зони-
Идете на: