Naples Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naples Rpg Forum

Виж Неапол и Умри !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Една добра кауза-Присъединете се !
Имението Ветинари 4962722n
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Вашите форуми.
Имението Ветинари I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:59 pm by Stella Rodston

» Имението Ветинари
Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:48 pm by Каролина

» Централният плаж
Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 2:59 pm by Каролина

» Другарче за Рп ?
Имението Ветинари I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:12 am by Мо Бенджамин

» Усамотените плажове
Имението Ветинари I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 11:39 pm by Stella Rodston

» Нищожните ми опити за графики!
Имението Ветинари I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:33 am by Quinn Fabray

» Умотворенията ми на компа ;дд
Имението Ветинари I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:25 am by Quinn Fabray

» Пустиния замък "Palm Desert"
Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:57 pm by Арианна Милер

» Amor locura <3
Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:56 am by Каролина

Top posters
Каролина
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Арианна Милер
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Харис Дейвисън
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Настасия де Куинси
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Брандън Борн
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Катерина Корлеоне
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Stella Rodston
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Хeнри Стюарт
Имението Ветинари I_vote_lcapИмението Ветинари I_voting_barИмението Ветинари I_vote_rcap 
Заповядайте и в другите наши форуми
Имението Ветинари Darklightbanerche Имението Ветинари Lovebitescardp137268162 Имението Ветинари 4 Имението Ветинари 001zxd Имението Ветинари 26823022
Нашите приятели
Имението Ветинари Minibanerx Имението Ветинари 2mphoc0 Имението Ветинари 122cdbb Имението Ветинари 3290663Z Имението Ветинари 1059039o Имението Ветинари 3524244x Имението Ветинари Oofr Имението Ветинари 3496915b Имението Ветинари Serenanatedream Имението Ветинари 3543786L Имението Ветинари Stamps10 Имението Ветинари Losriosbanerche Имението Ветинари 3754056W

 

 Имението Ветинари

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 7:17 am

Имението от вън
Имението Ветинари 7446d3dff0

Спалнята на Каролина

Имението Ветинари %D0%9B%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8+%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8+Alta+Moda+%D0%BE%D1%82+%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8+%D0%98%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F4

Другите спални!

Имението Ветинари Platform%20beds

Имението Ветинари Hanging-floating-loft-bed-design

Имението Ветинари Min1


Всекидневната

Имението Ветинари Living_room_furniture1

Кухня

Имението Ветинари Kicheconceptferrarirot1554x542-thumb

Баните

Имението Ветинари Shapemodernbathroom554x375-thumb

Имението Ветинари Kaldeweibathtubellipso1-thumb

Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:25 pm

Все пак реши да види имението,бях забравила да му кажа,че не е просто голяма къща.На входа оставих името му на пазача,за да не му прави проблеми когато се прибира.Влязохме през главната алея и паркира пред къщата.Очите му се разшириха още при влизането,прислужницата ни отвори вратата и ни остави сами
-Забравих ли да кажа,че това е семейното имение на майка ми,остави ми го преди да загине!
Влязохме във всекидневната като ни предложиха питие
-Искаш ли да видиш спалните и да избереш?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:32 pm

Е не бях очаквал да е в някоя малка къща,но това беше по скоро дворец. Почти останах безмълвно,как се плащаше такъв наем. И аз ли щях да живея в този лукс? Бях като гръмнат,не можех да повярвам,тя каза нещо,аз само кимнах. Пристигнахме в големия палат. Бях зашеметен.
-Това с наема,май ще ми е прекалено скъпо,май по добре е да си купя малка къща с първия наем.
Казах странно:
-Не предполагах,че е толкова голяма.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:35 pm

Остана без думи,аз му говорех ,а той само кимаше.Явно не очакваше наистина да е толкова голяма
-Не се притеснявай за наема,ще измислим решение което хич няма да е скъпо
Да,нали не вярваше че ще го пусна да си отиде така лесно.Запътих се към стълбите и го извиках,а той се оглеждаше сякъш е в лабиринт
-Ела да ти покажа стаите
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:43 pm

Тръгнах към след нея,мислех,че ще се изгубя тук. Пристигнах ме в една спалня беличка с доста голямо легло.
-Е,ще ме събере това легло.
Казах аз като се усмихнах:
-Хубава е благодаря ти!
Малко ми бе неудобно да съм в такава голяма къща но поне,щях да съм с нея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 5:48 pm

Харесваше ми как реагира на къщата,вярно,че бе огромна,но това си имаше предимства.Първата стая в която влязохме беше бяла с огромно легло,единственото което можеше да го побере вероятно,а и бе точно до моята!
-Единственото в къщата което би те побрало,като изключим съседната стая!
Той отново се усмихна,харесвах тази усмива
-За нищо,радвам се,че няма да съм сама вече
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 2:15 pm

-Е,ти не си много сама.
Казах след като видях една от слугините да преминава през коридора с някакви кърпи. Не я заглеждах,защото си бях паднал по по-хубаво момиче но отразих факта,че не е сама:
-Срам ме е да кажа,че съм гладен,за да не впрегнеш слугите,като някоя силна властелинка,да готвят.
Баси тая мечта ме побърка,дори повече от колкото да си я помисля.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 3:08 pm

В същия момент една от прислужниците мина покрай стаята и Харис не пропусна да спомене ,че не съм сама
-Мислиш ли , че с тях мога да си кажа нещо или да ми бъдат компания?
Не бяха маар да не се държах като господарка с тях,имаха свобода,но не бяха от типа хора които обичах
-Не,сама ще ти сготвя нещо!Знам ,че обичаш американска храна и мисля да пробвам уменията си.
Той ме изгледа и се засмя леко,но ме последва в кухнята
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 3:34 pm

Слязохме долу в кухнята седнах на един стол на кухненския плот и я гледах,как щеше да се развихри:
-И какво си наумила да ми готвиш?
Не знам,какво но бях готов всичко да изям,направено от нея. Бях хлътнал толкова,че се омайвах от движенията и. Мислех си как мога да я притисна към кухненския плот... Преминах с ръка през лицето си,трябваше да си избия това от главата.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 3:42 pm

Влязох в кухнята и сложих една престилка.Госта ми седна на стола и ме гледаше с интерес.Много малко хора знаеха какво мога в кухнята за това и не му отговорих на въпроса,а просто сготвих.Разбрах от него,че обича типична американска храна за това му приготвих Картофи по американски.
-Дано ти хареса!
Поднесох му ястието и се облегнах на плота срещу него за да го наблюдавам как се храни,а през ума ми минаваха какви ли не фантазии свързани с него и всяко кътче на имението!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 3:51 pm

Беше готино,а щом го опитах бях влюбен тотално.Въздъхнах и казах:
-Невероятно все едно съм си у дома.
Топнах едно от тях в кетчупа и подадох да хапне тя,като разтворих леко устни. По дяволите,така ми се искаше аз да ги целуна. Изби си го избий си го от главата. Беше ме страх,че секса може да се превърне в един огромен кошмар. Не бях,като обикновените хора но какво ли ми бе обикновеното:
-Много си добра,признавам ти до.
Всеки мъж,щеше да е горд да има такава жена мечта.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 3:54 pm

-На вечеря ще е нещо ново,но този път не мисля да готвя аз
Казах докато се смеех и го гледах как хапва,кетчупа се прокрадваше по устните му и ме примамваше,а щом подаде към мен искушението беше огромно.Исках да го целуна,да го усета с тялото си,в себе си
-Още нищо не си видял
Отворих уста и отхапах картофчет,но соса остана по устните ми.Погледнах го и леко се облизах,не исках да го притискам,но не спирах да го провокирам!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:01 pm

Кетчупа покапа,по устните и облиза се сладко но имаше още,съвсем малко отстрани на устната. Махнах го леко с палец,като не съзнателно го облизах. По дяволи те толкова я желаех. Но трябваше да направя нещо,за да спра:
-Отивам да се изкъпя...
Трябваше да путоша целанието,което нямаше да мога да скрия,ако продължавахме така.
-Ако не възразяваш.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:05 pm

Когато протегна ръка към мен вече мислех,че се е предал,че ще ме придърпа към себе си и ще ме покори,но не.Само почисти останал по устните ми кетчуп и го облиза .Как исках да съм тази капчица по устните му,тялото ми гореше,а усещах и неговото желание,но нещо го спираше.Щеше да отиде да се къпе,искаше да остане сам
-Не възразявам,ще имаш ли нужда от помощ? - когато отвори уста да ме откаже реших да го спра - Ще пратя едно от момичетата да ти помогне,за да не се чувстваш неудобно от мен....
Свалих престилката и с леко кисела физиономия тръгнах да излизам от кухнята
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:13 pm

-Не не не е нужно... Не искам никой в стаята ми не...
Само мисълта,че някоя друга,ще влиза,ме накара да потрепна:
-Моля те не пращай никой,ще се справя и сам...
Преглътнах и се изправих,щях да тръгна към нея но предателя щеше да ме издаде:
-Ще се изкъпя и ще сляза!
Казах аз и тръгнах към стаята,като съблякох бързо дрехите си и се шмугнах под душа,хлатката вода ме обля,като предателя не искаше да спре да ме предава. По дяволи те чувствах се като малко момче.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:19 pm

Започна да заеква,да ме моли да не пращам никого,но нямах и намерение да го правя.Не бих пратила никое от момичетата,дори иот по-възрастните жени при него,по-скоро бих ги уволнила.
-Добре,ще съм при басейна!
Той се качи в стаята си,а когато минавах покрай нея,за да си взема банския от стаята чух водата , в ума ми пробягнаха отново фантазии,водата която облива масивното му тяло,която го докосва нежно ми се прииска да вляза и да не му оставя избор,но той искаше да се прави на труден.Взех банския си и слязох при басейна,за да го дочакам.На масичката имаше шампанско,ягоди и дори сметана.
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:29 pm

След като направих всичко възможно,за да го успокоя,слязох долу. При басейна по манталон и навита риза. Не исках да се къпя в басейна,не и с риск да я имам точно в басейна. Появих се... но останах безмълвен. Голото и тяло бе на път да ме побърка. Опитах се да си поема въздух,преглътнах жадно:
-Ъ... аз май...
Исках я,исках я и то веднага,не можех да помръдна,само я гледах:
-Аз нямам бански...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:37 pm

Не след дълго се появи с панталон и навита риза.Защо не носеше нещо късо и секси,не че не обичах ризи и панталони,но щеше и да му е по удобно поне в имението.Като ме видя отново изгуби ума и дума.Оправда се ,че нямал бански
-Не ти и трябват!
Излязох от басейна,вече не се притеснявах от нищо,целия персонал бе освободен до следващия ден,кухнята беше пълна с храна,стаите оправени,а ние сами в цялото имение.Бавно вървях към него , а той отстъпваше,когато вече нямаше къде да отиде просто се пресегнах за кърпата
-Шампанско?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:49 pm

Водата се стичаше по красивото и тяло. Вече бе много късно,седнах на един от шезлонгите.
-Може...
Казах аз макар да не бях пил шампанско дълго време. Отпих от него,като я гледах. Свалих само ризата си,като се виждаха масивните ми мускули и белези от куршуми и порязвания. След това не толкова сигурно свалих и панталона,като останах по черните си боксерки,който се впиваха в мен и взех една кърпа за да се покрия,прекалено издайнически беше.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:54 pm

Седна на шезлонга и се съгласи на шампанското.
-Заповядай!
Подадох му една чаша ,а той запчна да се съблича,седях пред него и го наблюдавах.Първо ризата-откри широките му рамене и мускулести ръце които копнеех да ме докосват,после и панталоните,остана само по боксерки,които се бяха впили в него.Бързо пресегна за кърпа,но бе късно,бях видяла че е възбуден и аз бях причината.Бегла усмивка премина по лицето ми когато отхапах сочна ягода намазана със сметана,но неволно изцапах както устине така и корема си,където падна малко сметана
-Ама,че съм непохватна
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:06 pm

Когато се изцапа,устните ми се разшириха,като мъжествеността ми вече пулсираше толкова силно,че сигурно и през дънките се виждаше. Прехапах устните си. Като виждах само изход в басейна или да я грабна и да я обрадая в безумна болка тук на шезлонга. Не не исках не исках да и причиня болка. За това,просто метнах кърпата и се метнах в басейна,който ме охлади за секунди но него не.
-Водата си я бива.
Прилепих се към студената стена на басейна.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:11 pm

Реакциите му ми харесваха,желанието в очите му и опитите да го потуши.Само не разбирах защо още се дърпа,желаеше го както и аз,само че аз си го показвах ,а той не.Накрая скочи във водата
-Харесва ли ти там?
Не дочаках отговора ,а скочих във водата но доста силно,че леко си ударих главата,но той не го знаеше за това реших да не му остава избор,останах под водата,заради тренировките по плуване можех да издържам без въздух дълго,тъй като бяхме сами в имението нямаше да има избор и да дойде при мен сам!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:20 pm

Щом скочих и тя след мен но се удари или нещо се случи и остана под водата. Веднага се приближих към нея,като я дръпнах да си поеме въздух. Но се оказа в силните ми прегръдки. Гърдите и се докосваха до мен,и ме влудяваха. Погалих я нежно и казах:
-Добре ли си,красавице?
Държах я в обятията си толкова близо,че и тя можеше да усети голямата ми възбуда.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:25 pm

Когато се приближи до мен трябваше да скрия нетърпението си,но именно за това бях актриса.Бързо ме взе на ръце,усетих силата му,гърдите ми се притискаха в него,усещах нетърпението му,но знаех че няма да се подаде още.Спомних си онази целувка на плажа,копнеех да усетя отново устните му,за това не казах нищо.Оставих го да мисли,че съм в безсъзнание,трябваше да се погрижи за мен.Бях отпусната в ръцете му,очите ми затворени,а кожата ми настръхнала,не само от водата но и от допира му!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:33 pm

Дишаше но не беше добре,явно се бе ударила много здраво. Изкарах я от басейна и тръгнах към спалнята и,като я поставих на леглото. Седнах до нея и я подгалих,чаках я да отвори очи. Но се изкуших и целунах сладките и устни не можех да издържам повече. Толкова много я желаех,че не можех да се сдържам повече. Устните и бяха по сладки от ягоди.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:43 pm

Взе ме на ръце и ме понесе към къщата,явно реши,че няма да имам нужда от изкуствено дишане.Скоро усетих леглото си,а мястото до мен хлътна,беше седнал до мен и чакаше да реагирам.Мислех да го помъча още малко,да почакам да видя какво ще направи,когато усетих устните му върху моите.Бяха меки,нежни и сладки,най-сетне се изкуши да го направи,първоначално не реагирах,но след секунда разтворих устните си и отвърнах на целувката му.Отворих леко очи и прокарах ръка по тялото му
-Време беше
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:55 pm

Тя явно точно това чакаше,усмихнах се защото и аз безумно го исках но се страхувах:
-Каролина безумно те желая но ме е страх не искам да те нараня. Не съм спал с жена от дълго време,защото малко жени могат да го понесат.
Погалих я нежно и отново целунах устните и:
-Ти си красиво момиче но аз...
Притеснен бях, за всичко това.
-Много момичета се отказват още в началото.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 5:58 pm

Усмивка се изписа на лицето му,явно ме хвана в малката ми игра,но не спря да ме целува,докато не заговори,призна че ме желае,но го е страх да не ме нарани
-Не говори глупости,мога да се справя с теб,не ме е страх от болката ако е с теб
Целуна ме отново,погаи ме е продължи да дрънка
-Аз не съм много момичета,когато желая нещо не се отказвам,а теб желая до безумие не разбираш ли?
Надигнах се и го целунах,но дива,страстно,нямаше как да го бутна но той сам щеше да се подаде
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 6:11 pm

Искаше и се да ме събори но не можеше,за това аз полегнах и я гледах какво,ще направи. Бях опитен но не знаех какво да направя.
-Виж може...
Тя ме прекъсна с целувките си,наистина никак не и пукаше за това,което ще се случи. Бях не уписуемо бях възбуден. Отвързах връзката на банския и,на горнището и,което откри прекрасните и гърди. Малкия предател подскочи.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:46 am

Сам се отпусна и легна назад,това ми стигаше,знаеше че няма да ме откаже така лесно или поне го предчувстваше.Опита се отново да протестира,но не му позволих,нова доза целувки запушиха устата му.Не знаех до колко се е предал,но когато развърза горната част на банския знаех ,че няма връщане назад.И малкото парче плат падна от гърдите ми,омите на Харис се разшириха ,а самия той се възбуди още повече.Докато ме наблюдаваше се изправих и го прекрачих ,като го оставих да ме докосва и целува!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 1:54 pm

Надигнах се и докоснах само нежно с ръцете си нежните и гърди,като то се втвърди. Облизах устни,защото жадувах да го вкуся. Погледнах в красивите и очи в който се,четеше само желание. Това ми харесваше но още се притеснявах. Тя не го откриваше,боксерките още криеха неговата големина. Дори сега,ако искаше да спрем,щях да го направя,макар да не ми се искаше,повече не исках да и причиня болка.
Надигнах се и докоснах с устни едната и гърда,като си играех нежно. Исках да и доставя невероятно удоволствие. Защото ако си останехме само с това исках да е доволна. Насочих се надолу към бедрата и,като през банските леко я погалих.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 1:58 pm

Докосваше ме нежно,още се страхуваше да не ме нарани,това че се боеше ми допадаше,но скоро щях да се изнервя.Обичах да получавам каквото исках.Той се възбуждаше още повече,усещах го през боксерките,но не бързах да го видя,исках да се насладя на играта му.
Надигна се и се заегра с гърдите ми,както бях върху него се извих назад,дадох му пълен достъп до тялото ми,да ме докосва и да ме има както пожелае
-Не се страхувай!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 2:34 pm

Отместих нежно банския,като пръстите ми минаха по меката и сърцевина. Дали от басейна или от това,че ме желаеше но бе обляна в нежни сокове. Пръстите ми умело я даряваха с ласки,бях свикнал така. Исках да задоволя дори без да стигнем до проникване.
-Искам да те накарам да свършиш...
Казах аз в ухото и,като ръцете ми станах малко по дръзки. Винаги се чудех как мога да бъда толкова нежен и толкова силен ебновременно. Исках да я изтощя,за да отложим проникването,защото макар и безумно да го исках не исках да усети болка.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 2:38 pm

Усетих пръстите му как се прокрадваха по тялото ми докато стигнаха най-нежните ми места.усещах ги как нежно ме докосват,как караха тялото ми да трепти,но сках да усетя и самия него,а Харис всячески избягваше това.Шепнеше в ухото ми ,а пръстите му ставаха по дръзки,стенех-харесваше ми това което прави,ръцете му стискаха раменето му,очите ми гледаха неговите настоятелно,нямаше да се дам така лесно
-И аз искам да свърша за теб,но само ако си в мен,не ме мъчи!
Наведох се и го целунах,като захапах устната му!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 2:52 pm

-Моля те!
Умолявах я,като пръста ми проникна в нея,като започнах на я дарявам с още удоволствия. Не се спирах да се движа нежно.
-Искам да те накарам да свършеш...
По дяволите,безумно исках аз да съм в нея,да се движа,отдавана не го бях правил. Въздъхнах дълбоко,по лицето ми се изписа безумна болка,от лудо желание,тя се търкаше в мен.
-Кар...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 2:56 pm

-Аз те моля!
Не спирах да се двежа,да се търкм в него докато пръстите му ме даряваха с наслада.Тялото ми потръпваше при всяко движение,кожата ми бе настръхнала.Главата ми се замайваше,но аз исках него
-И ти го искаш,усещам го!
Ръката ми се спусна по тялото му,първо по ръцете,като нежно описа мускулите му,после по гърдите и корема,като напипах ръбовете на босерките му...
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:12 pm

Търкаше се в мен,мъжествеността ми пулсираше лудо. Исках я безумно и до толкова,че треперех лудо. Пръстите ми още се движеха даряваха с наслада но тя стигна до ръба на боксерките. Малко да ги дръпнеше или вдигнеше и той щеше да се покаже едва го спираше и сегашния плат.
-Кар н...
Но ме целуна и щом дръпна края,той се показа с застрашителния размер. Дишах учистено и я гледах спрях се за малко:
-Можеш да си тръгнеш...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:17 pm

Той пулсираше лудо,а Харис още се дърпаше,опитваше да ме разсее с движението на пръстите си.Но вече бях хванала ръба на боксерките му и бях готова да ги махна когато отново запротестира,а аз спрях това с нова доза целувки като дръпнах бельото му.Погледнах наистина учудено,беше огромен,имаше защо да не иска да ме има,но и това не би могло да ме спре
-Да си тръгна?Защо?
Целунах го нежно и се отпуснах до него,исках да е в мен и нямаше да се откажа
-Или предпочиташ аз да съм отгоре?
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:24 pm

-По добре ти...
Казаха аз почти омаян,не вярвах че като го види,ще продължи да ме желае но определено бе готова на всичко да ме има. Надигнах се и я целунах страстно,бях доволен от това,че е твърдо решена:
-Кар невероятна си...
Промълвих и махнах ръцете си,като я оставих тя да поеме нещата,защото не бях обеден,че аз ще успея.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:27 pm

Погледнах го невярващо,искаше аз да поема нещата.Усмихнах се и отвърнах със същата страст на целувката му..
-Ти си невероятен!
Той легна,а аз отново го прекрачих,наистина можеше да е леко болезнено,но той нямаше да го разбере.Възседнах го като съвсем леко го оставих бавно и леко да навлиза в мен.движех се леко,с всеки тласък го усещах все повече и повече.Болеше ме малко,но не го показвах,напротив,показвах само удоволствието което изпитвах...
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:39 pm

Тя ме прекрачи,като бавно и внимателно започна да се движи,бях сигурен,че я боли но и беше и хубаво. Наслаждавах се на движенията и,като усещах колко тясна беше... Е,не това беше определението но трябваше време докато свикне с мен. С всяко движение влизаше все по навътре,което ме караше да остана без дъх и да стена от удоволствие. От години не бях усещал жена така и това ми носеше безумно облекчение,че тя бе готова за това.Погалих тялото и,красивите и извивки и се спрях на бедрата и но нея натиснах. Тогава усетих как бях целия в нея. Задържах я така,защото не можех да повярвам,надигнах се и бурно я разцелувах от страст:
-Добре си нали Кар?
Казах аз,като още бях прекалено вълдошевен:
-Позволи ми да се насладя на този момент...
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:43 pm

Имах усещането,че за него това е нещо ново сякъш за първи път е с жена по този начин.Скоро се отпусна и ме погали,тялото ми реагираше на всеки допир,на всяка ласка.Движенията ми бяха все още бавни за да свикне и той с мен и аз с него.Когато стана и ме разцелува бях щастлива,следващите мигове щяха да са върховни и го предусещах.
-Прекрастно,чувствам се прекрастно,а ти?
Да се наслади ли,имаше цялото време което пожелае
-Твоя съм любовнико
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:06 pm

Усещането да съм в нея невероятно ми харесва исках да му се насладя,да усещам,как е да съм в нея,да я изпълня цялата.
-Прекрасно ли,невероятно е...
Простенах,като я обърнах под мен. Сега вече можех да се движа в нея,и да я даря с ласките,който толкова дълго бях пазил. Ръката ми галеше тялото и,като се спирах на нежните и гърди.
-Харесва ми ужасно ми харесва...
Не съзнаваше обаче,че с това,че можех да я имам и беше единствената жена,която се осмели,щях да се пристрастя,към нея и да я искам постоянно.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:11 pm

Невероятно бе меко казано.Изпълваше ме,беше в мен и вече не се страхуваше от нищо.Усещах го с всяка част на тялото си,а когато ме преобърна бях на седмото небе.Той се движеше така нежно и пламенно,че не знаех вече къде се намирам.Спираше ласките си на гърдите ми,крачетата ми бяха увити около кръста му,ръцете ми шареха по него като малки змии
- Това е целта,да харесва и на двамата
Всеки тласък ми носеше ново удоволствие,нов стон се откъсваше от мен ....
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:27 pm

Прихванах ръцете и,като оплетох пръсти в нейните:
-По дяволите,адски ми харесва!
Казаха аз но на пресекулки,толкова бях възбуден,толкова невероятно възбуден и омаян. Всеки тласък беше все по хубав и все по хубав. Ускорих движението но не прекалявах,бях прекалено силен и не исках да я нараня.
-Ще ме пристрастиш...
Признах си и засмуках врата и оставяйки и сладка любовна следа.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:35 pm

Преплете пръсти с моите,движеше се умерено,удоволствие заливаше цялото ми тяло
-Това е целта!
Церуя пулсираше в тялото ми и го караше да се извива под него,виковете ми огласяха стаята,усещах копките пот избили по телата ни,неговото удоволствие се прехвърляше и на мен
- В това какво лошо има?
Вече сишах учестено,а Харис засмука врата ми и вероятно ще ми остави следа
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:50 pm

Оставих и сладка следа,белязана от мен,като моя. Движех се по бързо,защото края наближаваше,а съдейки по сладките и викове и стенания и на нея също.
Беше толкова изкусителна не откъсвах поглед от красивото и тяло,от красивите и мимики на удоволствие и на невероятна страст,а когато свърши ми донесе невероятна наслада,която малко след нея ме накара да свърша но излязох от нея,за да не става някой фал. Това излизане не ми хареса но свърших на красивите и чаршафи.
-Май ще трябва да переш.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 9:24 am

Наближаваше края ми,усещах го и той също,защото ускори движението си.Не исках да свършва,не исках да се отделя от мен и за миг.Но нищо не бе вечно,а и чожехме да го повторим винаги.При последния мощен тласък тялото ми се изви още повече и края беше невероятен.Неговия също,но той не искаше да свършва в мен за това излезе.Чаршафите ми бяха нацапани ,но не ми пукаше особено
-Не ми пука! - надигнах се и го дарих с нежна целувка - Това беше прекрастно!
Върнете се в началото Go down
Харис Дейвисън

Харис Дейвисън


Брой мнения : 185
Join date : 27.06.2011

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 2:55 pm

Дишахме ускорено,телата ни бяха много мокри от страст. Обърнах се и я целувах нежно,на малки целувки.
-Благодаря ти...
Погледнах я и когато имах въздух казах:
-От доста дълго не съм имал жена така,даже мислех,че ще забравя как се прави това.
Бях щастлив но бях готов и за още,беше ми ненаситно. Тя можеше да ме поеме и това ме пристрастяваше,тя ме желаеше.
Върнете се в началото Go down
Каролина
Locura de amor
Locura de amor
Каролина


Брой мнения : 315
Join date : 21.06.2011
Age : 34
Местожителство : Неапол

Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 3:01 pm

Лежах на гърдите му и опитвах да успокоя дишането си.
-Аз ти благодаря,че ми позволи да бъда с теб!
Не спираше да ме гледа и да ми се любува,можех пак и пак да бъда с него и имах намерение да края на отпуската на служителите да го имам
-Справи се отлично!
Отново бях с цяло тяло над него и го обсипвах с ласки
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Ветинари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Ветинари   Имението Ветинари I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Ветинари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имението "Diamond"
» Имението "Капоне"
» Имението на Бернини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naples Rpg Forum :: Неапол :: Градът :: Жилищни зони-
Идете на: